Ik heb het net omgekeerd, ik had er nooit problemen mee, maar ik ben nu al vijf jaar niet meer verliefd geworden.quote:Op woensdag 27 juni 2007 01:33 schreef broer het volgende:
Of dat mogelijk is, weet ik niet. Ik weet wel dat ik altijd dacht dat het bij mij zo was. Maar dat blijkt niet zo te zijn. Omstandigheden kunnen je altijd weer verrassen.
Het is bij mij volledig van alle logica verstoken, want aantoonbaar zonder toekomst en bovendien veel problemen met zich meebrengend. En toch ga ik ermee door. Morgen rij ik 500 kilometer om bij een bijzondere gelegenheid voor haar aanwezig te zijn. Had je me dat een paar weken geleden verteld, dan had ik je voor idioot versleten.quote:Op woensdag 27 juni 2007 01:41 schreef Lamon het volgende:
maar echte onvoorbereide, van alle logica verstokte verliefdheid..
Ja.quote:Op woensdag 27 juni 2007 01:26 schreef Lamon het volgende:
-Ik lach John De Mol een beetje uit in gedachten, maakt dat me een slecht mens?
Ja.quote:-Ik kwam er vandaag achter dat ik door een paar maanden fatsoenlijk te eten, nu 9,5 kilo ben afgevallen, zijn mensen die lijnen dan echt gek?
Nee.quote:-Is het mogelijk of ooit voorgekomen, dat iemand geen lichaamsstof meer aanmaakt die zorgt dat je verliefd kunt worden, en dus nooit meer verliefd wordt?
Nee.quote:-Zijn mensen ooit compleet tevreden met hun downloadsnelheid?
Nee.quote:-Is stress iets wat je moet hebben om echt te leven, en als je niet weet wat het is, mis je dan iets, of is dat juist een zegen?
Ja.quote:-Ben je raar als je voordat de wekker afgaat al opstaat, en blij bent dat de dag weer begonnen is?
Dat is een brug, die ik niet gelijk zou durven maken.quote:Op woensdag 27 juni 2007 01:47 schreef broer het volgende:
En als het mij overkomt, kan dat bij iedereen gebeuren.
Da's de ja op de laatste vraag, voor de duidelijkheid.quote:Op woensdag 27 juni 2007 01:53 schreef Tijn het volgende:
Ja.
Natuurlijk wel. Iedereen is gemiddeld. Jij ook.quote:Op woensdag 27 juni 2007 01:54 schreef Lamon het volgende:
Dat is een brug, die ik niet gelijk zou durven maken.
Ja, ze woont in de buurt. Maar ze gaat iets leuks doen daar, en daar wil ik bij zijn.quote:Die 500 kilometer is neem ik aan een uitzondering? Want anders is het wel heel Die Hard.
Ach, het was niet zo oordelend bedoeld. Ik denk gewoon dat de meeste mensen pas wakker worden zodra de wekker gaat en hun eerste gedachte dan niet meteen de meest positieve is. Dus dan is het 'raar' als je zo niet bent en is het antwoord op je vraag 'ja'quote:Op woensdag 27 juni 2007 01:59 schreef Lamon het volgende:
[..]
Beginnen mensen de dag dan echt allemaal met tegenzin? Of komt het gewoon omdat ik de deugd van slapen nooit begrepen heb, behalve dat het helaas noodzakelijk is?
Ik werk van 14.00 tot 22.00. Misschien heeft het dan iets met daglicht te maken, want de laatste keer dat ik mijn wekker heb gehoord is een verre herinnering, terwijl ik net als anderen gewoon 40+ uur werk.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:03 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ach, het was niet zo oordelend bedoeld. Ik denk gewoon dat de meeste mensen pas wakker worden zodra de wekker gaat en hun eerste gedachte dan niet meteen de meest positieve is. Dus dan is het 'raar' als je zo niet bent en is het antwoord op je vraag 'ja'
Sowieso vind ik dat onze 9 to 5 cultuur veelste vroeg begint. Niemand wordt er toch blij van om om 7 uur je bed al uit te moeten?
Oh oh!quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:01 schreef broer het volgende:
Iedereen is gemiddeld.
Volgens mij zijn de mensen die zichzelf omschrijven als een beetje gek juist de meest normale mensen in de wereld.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:13 schreef broer het volgende:
Degenen die anders denken te zijn omschrijven zichzelf als 'een beetje gek'. Sneue mensen zijn dat.
Vandaar 'die anders denken te zijn'.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:16 schreef Lamon het volgende:
Volgens mij zijn de mensen die zichzelf omschrijven als een beetje gek juist de meest normale mensen in de wereld.
Maar hoe zit het dan met de mensen die het spookrijder syndroom hebben en oprecht denken dat de rest van de wereld gek is, dat is de vraag..quote:
Maar betekent dat dat je ook daadwerkelijk denkt dat je uniek bent?quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:19 schreef svann het volgende:
De eenheidsmens spreekt mij toch ook niet erg aan, broer.
...de mensen....quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:20 schreef Lamon het volgende:
Maar hoe zit het dan met de mensen die het spookrijder syndroom hebben en oprecht denken dat de rest van de wereld gek is, dat is de vraag..
Nou ja, 'de vraag'... Ik vind gewoon dat zij de wens hebben uniek te zijn, net als iedereen. En daarmee zijn ze volkomen gemiddeld. Voor mij, tenminste. Maar dat kan voor jou heel anders zijn.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:20 schreef Lamon het volgende:
Maar hoe zit het dan met de mensen die het spookrijder syndroom hebben en oprecht denken dat de rest van de wereld gek is, dat is de vraag..
Toch zou die stelling moeten kloppen, aangezien we allemaal een resultaat zijn van biologische werkzaamheid en stofjes die wel of niet aanwezig zijn.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:19 schreef svann het volgende:
De eenheidsmens spreekt mij toch ook niet erg aan, broer.
Jazeker.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:22 schreef broer het volgende:
Maar betekent dat dat je ook daadwerkelijk denkt dat je uniek bent?
Laat me je uit de droom helpen: je bent niet uniek. Dat sommigen opvallen is enkel gebaseerd op toevalligheden, meer niet.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:26 schreef svann het volgende:
Jazeker.
Evolutie zou er niet zijn als we allemaal identiek waren.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:25 schreef Lamon het volgende:
Toch zou die stelling moeten kloppen, aangezien we allemaal een resultaat zijn van biologische werkzaamheid en stofjes die wel of niet aanwezig zijn.
Sterker nog, eigenlijk zou iedereen die niet in hogere krachten, maar evolutie gelooft, dat logischerwijs moeten onderschrijven.
Daar zit ik zelf dan ook meteen met een paradox in mijn hoofd, heel onvatbaar en vervelend...
Maar broer beweert volgens mij ook niet dat we allemaal precies hetzelfde zijn, maar meer dat we allemaal volgens bepaalde wetmatigheden te ontleden zijn.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:31 schreef svann het volgende:
Evolutie zou er niet zijn als me allemaal identiek waren.
Ik ben zelf meer van de ja/nee vragenquote:Op woensdag 27 juni 2007 02:29 schreef broer het volgende:
Zo. Meer filosofie van de koude grond als ik weer wakker ben.
Welterusten.quote:Slaap lekker, allen.
quote:
Ik hoop voor je dat je nog onder de twintig bent, want anders zal zo'n maaltijdsinvulling je heel snel vierkant maken, volgens mij.quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:49 schreef Dribbel_ het volgende:
broodje kroket, whopper menu, 2 feboburgers, een kroket, en een paar frietjes op heb
Ja ik weet ook niet wat ik had het was niet echt normaalquote:Op woensdag 27 juni 2007 02:53 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik hoop voor je dat je nog onder de twintig bent, want anders zal zo'n maaltijdsinvulling je heel snel vierkant maken, volgens mij.
Me First and the Gimme Gimme’s? Of is dat weer wat anders?quote:Op woensdag 27 juni 2007 02:55 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja ik weet ook niet wat ik had het was niet echt normaal
Wel naar concert van Me First geweestwas weer supervet
en de setlist gevangen vloog zo recht m'n hand in terwijl ik stond te kijken wat je eignelijk nou moest met zo'n nutteloos stuk papier probeerde 3 mensen, die het blijkbaar wel interessant vonden, het uit m'n had te rukken
Jep die jaquote:Op woensdag 27 juni 2007 02:59 schreef Lamon het volgende:
[..]
Me First and the Gimme Gimme’s? Of is dat weer wat anders?
Die IRA nummers verpunken?
quote:Op donderdag 28 juni 2007 01:42 schreef Tijn het volgende:
Babes & Hunks zou bijvoorbeeld een goede basis zijn en reflecteren aan de inhoud van deze reeks en de mensen die er deel van uitmaken.
Ruzie makenquote:Op donderdag 28 juni 2007 01:56 schreef Lamon het volgende:
[..]
Dus het probleem is nu duidelijk onder woorden gebracht.
Nu de oplossing nog.
Maar jij lijdt niet aan slapeloosheid en post daarom 3 of 4 keer per week in dit topic.quote:Op donderdag 28 juni 2007 01:57 schreef Tijn het volgende:
Ik vind het helemaal geen probleem.
Bier uitdelen aan mensen buiten de kliek danquote:Op donderdag 28 juni 2007 02:04 schreef Lamon het volgende:
[..]
Dat experiment hebben we ooit al eens eerder gehad. Dat werkt helaas niet.
Niet?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:29 schreef ElizabethR het volgende:
Ik leg me ook bij I.R. neer WA, niet letterlijk uiteraard.
quote:En ik haat chinezen
Als je het ergens moet posten, kan je het het best hier doen, ja.quote:Op woensdag 4 juli 2007 01:58 schreef Marble het volgende:
Tot zover dit ongevraagd stuk proza. Het leek me oorspronkelijk wel iets voor SBT..
Hoho! Het ging me niet om goede muziek.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:27 schreef Marble het volgende:
Ik draai de laatste maanden eigenlijk alleen nog maar de sountracks van Wicked en Avenue Q. Keer op keer op keer. Zo briljant en essentie-van-het-leven-omvattend dat je eigenlijk weinig andere muziek meer nodig hebt.
Hmm... ik moet het geluid 's morgens toch eens wat harder zetten.quote:Op woensdag 4 juli 2007 01:58 schreef Marble het volgende:
En ik loop 's ochtends ook met mijn themesong rond op mijn ipod om als het ware een nieuwe aflevering te beginnen, en ervaar events regelmatig met cliffhangers en onheilspellende paukenslagen en plottwists en dramatische vioolriedeltjes en vrolijke jongles en tracking shots en dramatische zoom-ins en -outs en ga zo maar door. Gekjes he? Ik zie nog net geen opening credits (starring, written and directed by, etc.) voor m'n ogen langsflitsen als ik opsta. Hoop dat dat nog komt, want dat zou helemaal tof zijn.
Ben je nog geweest, Ole?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 04:10 schreef Ole het volgende:
En daarna in mijn rockkroegje nog eenoldbie fokdame tegengekomen
ach ja, de B&W schijnt ermee op te houden
ga zaterdag even langs daar![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |