Dat sowieso, maar ik gebruikte expres haar eigen sig.quote:Op dinsdag 25 september 2007 19:21 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Lieke bedoelt denk ik meer dat ze er moe van wordt dat Interpol en Editors steeds met elkaar vergeleken worden. Dat moet maar eens afgelopen zijn! Ik moet eerlijk toegeven toen ik ze allebei oppervlakkig kende vond ik ze erg op elkaar lijken, maar nu ik ze heel goed ken en alle nummers goed ken van beide lijkt het nog niet op elkaar!
Sja nouja, ik ken ze beiden niet erg goed en toch vind ik ze op elkaar lijken, en dan heb ik het alleen over de STEM. Tuurlijk, ze zijn anders maar die stem komt gewoon erg overeen.quote:Op dinsdag 25 september 2007 19:21 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Lieke bedoelt denk ik meer dat ze er moe van wordt dat Interpol en Editors steeds met elkaar vergeleken worden. Dat moet maar eens afgelopen zijn! Ik moet eerlijk toegeven toen ik ze allebei oppervlakkig kende vond ik ze erg op elkaar lijken, maar nu ik ze heel goed ken en alle nummers goed ken van beide lijkt het nog niet op elkaar!
quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:22 schreef -skippybal- het volgende:
Interpol en Editors vergelijken
Interpol is tof en Editors zuigen. C'est ça![]()
Nog niet, grijp je kans!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:20 schreef SnowCockroach het volgende:
Vorst nog niet uitverkocht?
tis inderdaad .... uuhhhhh.... apart? Snap niet zo goed waarom enzo... Niet echt Interpol dit.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 14:47 schreef Lieke_K het volgende:
Ik zeg het hier nog maar eens: op hun MySpace staat een houseversie van The Heinrich Maneuver... Vind er vooral 't jouwe van, maar ik vind het om heul hard te grienen!!
Mijn favoriet is Rest my chemistry.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 10:03 schreef ErikT het volgende:
Na lang luisteren ben ik eruit: Pace is the Trick is het beste nummer op OLTA.
Ben je dan net een paar weken te laat achtergekomen...quote:
Ja, nou, toen dacht ik 'ach, ik heb ze pas nog gezien.. laat maar'quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 14:05 schreef Love Mae King het volgende:
[..]
Ben je dan net een paar weken te laat achtergekomen...
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 14:14 schreef Love Mae King het volgende:
Ach ze komen vast nog wel een keer...
(Met de nieuwe plaat ofzo)
Anne heeft opquote:
Ja, daaag. 't kost al meer dan genoegquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 14:20 schreef Lieke_K het volgende:
[..]
Anne heeft opMarktplaats
voor 'maar' 10,- meer nog een kaartje gekocht, als jou dat ook lukt (en je het er voor over hebt) ben je van harte welkom in ons gezelschap!
Verwijderdquote:Op zondag 4 november 2007 16:39 schreef Friek_ het volgende:
Live @ Reading Festival:
PDA
Obstacle 1
Pioneer To The Falls
The Heinrich Maneuver
Evil
NARC
Ja.quote:Op vrijdag 16 november 2007 12:45 schreef ErikT het volgende:
Zeg, over 013: dat station daar naast, is dat Tilburg centraal?
(Ben dus nog nooit in 013 geweest)
Merciquote:
Ik dacht dat ze Interpol in Club Vorst wilde zetten, maar nu staat er weer Vorst Nationaal.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:08 schreef bloodymary het volgende:
Ik ook twee keer in een weekdinsdag naar Tilburg en vrijdag naar Brussel (dat overigens nog steeds niet is uitverkocht).
Misschien overdreven, maar je weet niet hoe lang het weer duurt voor ze komen.
Jammer.quote:INTERPOL doet het goed. Zo goed dat is beslist om over te schakelen naar de grote capaciteit van Vorst Nationaal zodat meer mensen kunnen komen genieten van al het moois dat Interpol brengt. Blonde Redhead zal het voorprogramma verzorgen!!
Ook jammer.quote:Tot onze spijt, is er geen enkele parking in de buurt. U zal een plaats moeten zoeken in de aangrenzende straten rond de zaal.
quote:Beschikken jullie over een baby-sitting dienst ?
Neen.
Nou, reken er maar niet op.quote:Op dinsdag 20 november 2007 12:23 schreef kirvis het volgende:
Moet ik PM wel inschakelen natuurlijk...
Ik hoop dat specialist gespeeld wordt, ben niet helemaal overtuigd door hun laatste album maar Antics en TOTBL![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Manifest festival Mexico 26 oktoberSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lijkt het erop dat ze toch een stuk langer zullen spelen dan hun eerdere shows dit jaar.![]()
Mijn kaartje is ook nog beschikbaar (tegen kostprijs).quote:Op dinsdag 20 november 2007 14:24 schreef Lieke_K het volgende:
Heb je je kaartje al verkocht? Ik heb namelijk twee geïnteresseerden getipt, maar of ze je al een PM gestuurd hebben, weet ik niet.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Specialist staat niet op TOTBL maar op die EP volgens mij. Die heb ik niet.quote:Pioneer
Obstacle 1
Narc
C'mere
Scale
Angels
Mammoth
Cruise
Slow hands
No I in Threesome
Heinrich
Rest my Chemistry
Evil
Lighthouse
Not even jail
Specialist
Stella
PDA
Specialist staat op sommige uitgaven van totbl als bonustrack.quote:Op woensdag 21 november 2007 15:10 schreef ErikT het volgende:
Ik heb m gevonden:
[..]
Specialist staat niet op TOTBL maar op die EP volgens mij. Die heb ik niet.
Ik tel 6 Antics en 4 TOTBL.
7 OLTA en 1 EP.
Kut, dan heb ik dus de verkeerde. Maar staat ie ook op de EP?quote:Op woensdag 21 november 2007 15:14 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Specialist staat op sommige uitgaven van totbl als bonustrack.
En de volgorde van die setlist klopt niet helemaal.![]()
Hij staat zeker op die ep ja.quote:Op woensdag 21 november 2007 15:17 schreef ErikT het volgende:
[..]
Kut, dan heb ik dus de verkeerde. Maar staat ie ook op de EP?
Ik heb die lijst van het forum, en de poster zei ook al dat de volgorde anders kan zijn. Weet jij de goede?
Volgens mij was c'mere nr 3...
Oké ik neem het terug, ze speelden Specialist gewoon!!quote:Op dinsdag 20 november 2007 14:24 schreef Lieke_K het volgende:
[..]
Nou, reken er maar niet op.Op Lowlands speelden ze vrijwel dezelfde set als in Paradiso en ik heb zo'n flauw vermoeden dan het er nu weer hetzelfde uit gaat zien...
Ik moest al na 7 nummers of zo weg!quote:Op woensdag 21 november 2007 14:56 schreef ErikT het volgende:
Goed concert!
Wel jammer dat ze zo laat begonnen en we tijdens het laatste nummer onze jassen moesten gaan halen omdat we anders de trein zouden missen...
Gitarist moest ff inkomen, maar de tweede helft was het podium van hem.
Héél veel van Antics gespeeld, minder van TOTBL.
Ik had graag Pace is the Trick nog gehoord, dat vind ik de mooiste van OLTA.
Over het algemeen een goed concert!
Voorprogramma: mwoah. 1e 2 nrs waren wel leuk, met name het 2e, daarna werd het saai.
Iemand een playlist? Volgens mij was het ongerveer wat hierboven staat gepost als Mexico.
Wat vind jij doods? Ik vind Interpol nou ook niet bepaald een band waarbij je een pit moet gaan bouwen of zo.quote:Op woensdag 21 november 2007 15:06 schreef bloodymary het volgende:
Als ik even uit mijn hoofd tel, van allebei vijf nrs:
TOTBL: Obstacle no 1, Say Hello To The Angels, PDA, Specialist en Stella
Antics: Narc, Evil, Slow Hands, Not even Jail en Take you on a Cruise.
Maar volgens mij heb ik er nog gemist?
Wat een doods publiek trouwens zeg.
Ja.quote:Op woensdag 21 november 2007 19:13 schreef Smart_ass het volgende:
Kan iemand me trouwens vertellen hoelaat het afgelopen was?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sorry hoor, maar als jij die STEMMEN op elkaar vindt lijken, dan heb je toch echt een gehoorprobleem.quote:Op zaterdag 29 september 2007 15:35 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Sja nouja, ik ken ze beiden niet erg goed en toch vind ik ze op elkaar lijken, en dan heb ik het alleen over de STEM. Tuurlijk, ze zijn anders maar die stem komt gewoon erg overeen.
Oiquote:Op woensdag 21 november 2007 19:20 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar als jij die STEMMEN op elkaar vindt lijken, dan heb je toch echt een gehoorprobleem.![]()
Volgens mij werd er regelmatig geklapt, weet niet meer bij welke nummers.quote:Op woensdag 21 november 2007 19:17 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Wat vind jij doods? Ik vind Interpol nou ook niet bepaald een band waarbij je een pit moet gaan bouwen of zo.![]()
En klappen bij Interpol al helemaaaaaaal niet.
Wat bij Lowlands wel veel te veel gebeurde![]()
Ieder z'n eigen beleving. Ik heb er de pest aan dat er bijvoorbeeld bij Interpol aanstekers tevoorschijn komen oid. Mee klappen met Interpol gaat me al bijna te ver, ik heb wel eens het idee dat bands zich juist door het 'feest gedrag' bij concerten niet serieus genomen voelen.quote:Op donderdag 22 november 2007 10:59 schreef bloodymary het volgende:
Doods vind ik als mensen stokstijf staan met hun armen over elkaar omhoog te gapen naar een band.
Er mag gewoon mee gedanst en gezongen worden hoor, zonder dat het irritant of een puinhoop wordt. Het is tenslotte een concert, ga anders thuis op de bank de cd luisteren. Lijkt me voor zo'n band ook vrij irritant om alleen maar zo aangegaapt te worden zonder enige interactie.
Haha, omdat de teksten zo moeilijk zijn zeker! Maar ik ken ze allemaalquote:Op donderdag 22 november 2007 11:05 schreef -skippybal- het volgende:
Meezingen met Interpol ben ik ook niet zo van. Vind het niet echt de muziek ervoor.
Maar nniet klappen -->
Goed plan!quote:Op donderdag 22 november 2007 13:14 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Nou, maar eens kijken hoe de Belgen morgen zijn!
Het heeft weken geduurd voordat het was uitverkocht.quote:Op donderdag 22 november 2007 20:32 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
meeklappen is voor baggerbands die gesupport worden door klapvee.
verder baal ik vreselijk dat de interpol kaartjes waren uitverkocht voordat ik er aan kon komen
Het heeft gewoon een hoog RTL4-gehalte.quote:Op donderdag 22 november 2007 17:30 schreef Smart_ass het volgende:
Misschien dat jullie geen last hebben van dat geklap, maar ik wel. Klappen na een nummer is normaal, maar dat de meerderheid zodra er een herkenbaar deuntje komt mee gaat klappen, vind ik gewoon fucking irritant.
Dubbelequote:Op zaterdag 24 november 2007 02:46 schreef bloodymary het volgende:
Tijdens Lighthouse heb ik zelfs een enkele aansteker gezien. Die waren er sowieso schaars omdat er niet gerookt mag worden,
Fijn en terecht natuurlijk; Turn on the bright lights is misschien wel de beste plaat sinds 2000.quote:Op zondag 2 december 2007 10:07 schreef Captain_Redbeard het volgende:
Interpol in de Fok! album top 100 allertijden 2007:
TOTBL - 5e
A - 40e
OLTA zal volgend jaar denk ik wel mee mogen doen.quote:Op zondag 2 december 2007 16:47 schreef KillingMoon het volgende:
[..]
Fijn en terecht natuurlijk; Turn on the bright lights is misschien wel de beste plaat sinds 2000.
Misschien kan binnen een aantal jaar Our love to admire ook komen postvatten in de lijst, die vind ik toch nog een stukje sterker dan Antics.
Niemand kan heen rond Pioneer en No I in threesome.
sorriequote:Op zondag 10 februari 2008 01:20 schreef Thijsssss het volgende:
Heel fijn, aan het wachten op nieuwe tracks of concertdata, is het zo'n kickje
kga eens zoekenquote:Allemaal de bonustrack Mind Over Time al gehoord overigens? Ontdekte 'm pas laatst, nog geen mening over gevormd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |