quote:Joox will be back soon, the server it is on is just a bit dodgy, Joox is getting over 1000000 hits a day
I'm a Joox mod btw if you need any Joox related help send me a PM
Fake trailers komen iig ook niet bij Planet Terror...quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:55 schreef Sharkdoggie het volgende:
Terug is van Death Proof. 3/4 van de film is kut, de rest is leuk. Beetje jammer, want als ze meer dialogen eruit hadden gehaald was het een prima film. Had trouwens fake trailers verwacht maar dat wordt dus wachten tot Planet Terror.
Wat ik erger vind is dat hij hoogstwaarschijnlijk zijn vrouw en 7-jarig oude zoontje heeft vermoord voordat hij zelf er een einde aan maakte.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 20:47 schreef Poit het volgende:
Pfff.. Chris Benoit dood.. Bizarre shit..
* Poit kijkt stiekem nog wel eens WWE
Ja, absoluut... Vind het ook nog wat onwerkelijk.. Heb net de monday night raw zitten kijken. Heel raar om mannen te zien huilen die normaal (ook al is het natuurlijk grotendeels show) flinke klappen maken.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 20:54 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Wat ik erger vind is dat hij hoogstwaarschijnlijk zijn vrouw en 7-jarig oude zoontje heeft vermoord voordat hij zelf er een einde aan maakte.
![]()
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 21:37 schreef Gamedemon het volgende:
Pedomini Miniature Pedometer
DIRTY!! Viezo Pedo's
en wtf...quote:Op dinsdag 26 juni 2007 21:31 schreef Poit het volgende:
Net persconferentie stukje gezien.. Lijkt vrijwel zeker dat hij het zelf gedaan heeft.. Triest.. Erg triest.
[Centraal] Pro-Wrestling topic #20 R.I.P Chris Benoit
wat meer info voor geinteresseerden.
Slechte ervaringen mee bij overmatig alcoholgebruik... dus.. nope..quote:Op woensdag 27 juni 2007 00:26 schreef Sharkdoggie het volgende:
[29 juni KARAOKE meet DEN HAAG] Met z'n ALLEEEEEEEEEEEEN!
Zijn er GAM'ers die dit ook wel wat vinden? Kunnen we misschien een delegatie sturen.![]()
Ach joh, lekker. paar uurtjes zitten, eerst wakker worden, laf krantje lezen, ontbijtje eten, beetje gamen, naar buiten kijken, zoeken naar mooie dames in de trein.. Neuh, ik vermaak me meestal welquote:Op woensdag 27 juni 2007 07:19 schreef Tain het volgende:
Mogguh
Zo om 8:13 hier straks de trein hebben en rond 11 uur in Groningen aankomen...
En met deze post bewijs ik dat de omweg werkt.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:35 schreef Heintje het volgende:
[..]
Ik kan op mijn stage alleen nog maar in de pauze op het forum komen.
Dat wordt dus een omweg zoeken.
Kijk, dat is creatief copy pastenquote:Op woensdag 27 juni 2007 09:24 schreef Heintje het volgende:
[..]
En met deze post bewijs ik dat de omweg werkt.
Niet zo vloeiend maar zonder dat er websites geblockeerd worden.
Hoezo copy pasten?quote:
Ik kan moeilijk zeggen wat jij fijner vind. Ik heb iig ook een bed van IKEA en ik zal een paar dingen op noemen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 09:43 schreef Laniboekje het volgende:
Heeft er iemand trouwens thuis een bed staan van IKEA incl. matras + kussen van IKEA? Ik ga kijken voor een nieuw bed en ik wil een matras van 160 x 200cm hebben en twee kussens. Nu ga ik vanmiddag zelf wel even kijken (en liggen!) in de IKEA om te kijken wat nu lekker ligt maar zijn er mensen die een bepaald matras of kussen aanraden?
Ik kies explixiet voor een geheel matras van 160 x 200cm. Vind het namelijk vervelender als je in het midden wegzakt omdat daar de scheiding van matrassen ligt en ik wil nog wel eens tegen diegene die naast me ligt aankruipen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 09:53 schreef Heintje het volgende:
[..]
Ik kan moeilijk zeggen wat jij fijner vind. Ik heb iig ook een bed van IKEA en ik zal een paar dingen op noemen.
Denk er over na of je wel 160 X 200 wil. 2 keer 80 X 200 kan ook. Dan heb je minder last er van als de gene naast je zich omdraait.
En ik heb het idee dat de matras die ik toen in de winkel getest heb daar zachter was dan de gene die ik uiteindelijk heb gekocht. (Zou kunnen komen doordat er in de winkel heel veel mensen op gaan liggen. (springen))
Of misschien dat het door de combinate van de matras / lattenbodem komt. Let dus ook op de latenbodem die je koopt.
Verder kun je beter wat meer geld uti geven aan de matras en dan maar een iets goedkoper bed (frame) pakken. Als je een houten bed pakt kun je het gewoon in elke gewenste kleur schilderen.
Ik had een bed frame van 49 euro en was in het totaal iets van 350 euro kwijt. Matras was 190, En dan nog twee (iets te goedkope) lattenbodems, en nog wat dingen als overtrekken en zo.quote:Op woensdag 27 juni 2007 09:56 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Ik kies explixiet voor een geheel matras van 160 x 200cm. Vind het namelijk vervelender als je in het midden wegzakt omdat daar de scheiding van matrassen ligt en ik wil nog wel eens tegen diegene die naast me ligt aankruipen.
Wilde inderdaad wel gaan kijken voor een goed matras, die zijn toch altijd duurder dan het frame zelf. Ik heb een bedframe van maar 109 euro, vond ik best meevallen in vergelijking met hoe duur het matras gaat worden!
Maar ik moet inderdaad nog wel even gaan kijken naar de lattenbodem, had ik zelf nog niet eens aan gedacht. Gaat een duur verjaardags/geslaagd-cadeau worden voor mijn vader.
Bedankt Heintje!
Ik heb een 140x200 bed van de Ikea. Geniaal, vooral met een dekbed van 2,40 x 2,00. Veel deken, lekker de ruimte. Weet niet meer exact welke matras ik heb, een middenklasser qua prijs.quote:Op woensdag 27 juni 2007 09:43 schreef Laniboekje het volgende:
Heeft er iemand trouwens thuis een bed staan van IKEA incl. matras + kussen van IKEA? Ik ga kijken voor een nieuw bed en ik wil een matras van 160 x 200cm hebben en twee kussens. Nu ga ik vanmiddag zelf wel even kijken (en liggen!) in de IKEA om te kijken wat nu lekker ligt maar zijn er mensen die een bepaald matras of kussen aanraden?
Da's een hint dat je tegen d'r aan moet kruipen johquote:Op woensdag 27 juni 2007 11:01 schreef Heintje het volgende:
140 X 200 is toch redelijk aan de smalle kant als je er met z'n tweeen in ligt. (niet op elkaar)
Dekbedden heb ik wel gescheiden. Lijkt me ook absoluut niet makkelijk om onder 1 groot dekbed te liggen met z'n tweeen.
Zeker niet omdat als ik al onder alleen een dekbed hoes slaap mijn vriendin met het dikste dekbed nog zeurt dat ze het koud heeft.
Ik heb het ook snel warm maar heb graag iets tegen m'n rug aan. Voordeel is wel dat ik altijd als straalkachel fungeerquote:Op woensdag 27 juni 2007 11:07 schreef Heintje het volgende:
Nee, als ik wil gaan slapen wil ik dat ook rustig kunnen doen. Niet de hele tijd tegen elkaar aan liggen.
(ik heb het sowieso al snel warm en dan wordt dan alleen nog maar erger.)
ik ookquote:Op woensdag 27 juni 2007 11:36 schreef ijsmeis het volgende:
Ik lig ook altijd met mijn knieën opgetrokken en 't gaat prima.
Jaaa.. maar volgens mij ben jij maar een klein hummeltjequote:Op woensdag 27 juni 2007 11:36 schreef ijsmeis het volgende:
Ik lig ook altijd met mijn knieën opgetrokken en 't gaat prima.
Samen onder 1 dekbed is heerlijk juist man! Eerst lekker knus tegen elkaar aanliggenquote:Op woensdag 27 juni 2007 11:01 schreef Heintje het volgende:
140 X 200 is toch redelijk aan de smalle kant als je er met z'n tweeen in ligt. (niet op elkaar)
Dekbedden heb ik wel gescheiden. Lijkt me ook absoluut niet makkelijk om onder 1 groot dekbed te liggen met z'n tweeen.
Zeker niet omdat als ik al onder alleen een dekbed hoes slaap mijn vriendin met het dikste dekbed nog zeurt dat ze het koud heeft.
Dan geef je haar een zetje en ligt ze op de grond als ze zich zover omdraait, zijn jullie allebei wakkerquote:Op woensdag 27 juni 2007 12:28 schreef Heintje het volgende:
En dan draait zij zich om en dan heb jij geen dekbed meer en wordt je wakker omdat je het koud krijgt.
Hoef je in elk geval niet meer te zeuren dat je het te warm hebtquote:Op woensdag 27 juni 2007 12:28 schreef Heintje het volgende:
En dan draait zij zich om en dan heb jij geen dekbed meer en wordt je wakker omdat je het koud krijgt.
quote:Op woensdag 27 juni 2007 11:56 schreef Poit het volgende:
[..]
Jaaa.. maar volgens mij ben jij maar een klein hummeltje
Ook goedemorgen trouwens
2 meter 40 breed dekbed gast. Al wil je er met 4 vriendinnen onder liggen, dan nog heb je altijd genoeg deken.quote:Op woensdag 27 juni 2007 12:28 schreef Heintje het volgende:
En dan draait zij zich om en dan heb jij geen dekbed meer en wordt je wakker omdat je het koud krijgt.
Gekocht? die neem je toch en wordt en maandelijks 17:50 afgeschreven?quote:Op woensdag 27 juni 2007 12:36 schreef Roi het volgende:
Ik heb gisteren zo'n Pathe Unlimited pas gekocht![]()
![]()
!
Als je die afsluit moet je wel gelijk 17.50 betalen. Dan gaat hij ook meteen in.quote:Op woensdag 27 juni 2007 12:40 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Gekocht? die neem je toch en wordt en maandelijks 17:50 afgeschreven?
Dure dingen inderdaad, vooral die matrassen kosten een rib uit je lijf.. Maarja, dan lig je ook wel lekker om van je ribbreuk te herstellenquote:Op woensdag 27 juni 2007 14:33 schreef Laniboekje het volgende:
Ben net terug van de IKEA. Alles een beetje uitgevogeld, ook lattenbodems en matrassen getest enzo.
Alles bij elkaar (incl. nieuw dekbed, kussens, hoeslakens etc, etc) gaat het wel zo een 435 euro kosten. Ik denk dat dat een beetje een duur grapje gaat worden voor alleen verjaardag en slagen voor mijn diploma.
Ik denk dus dat ik mijn vader alleen ga smeken voor de broodnodige dingen zoals matras, bedframe en lattenbodem. Alle dingetjes die ik erbij wil hebben om het mooi en compleet te maken ga ik zelf dan wel halen.
Haha, ik zie het mezelf aan aan m'n ouders vragen.. Weet het antwoord gelijk al, hier, heb je alvast een kussensloop, de rest betaal je zelf maar!quote:Op woensdag 27 juni 2007 14:51 schreef Heintje het volgende:
Voor EN je verjaardag EN het slagen moet dat toch wel kunnen?
Ik ken jouw situatie natuurlijk niet, maar ik zou dan gewoon in eerste instantie alles vragen. Dus met beddegoed.
Mocht hij dat te duur vinden kun je toch altijd nog aanbieden om die dingen zelf te betalen.
Ooit aan begnonnen door een gratis 10 day trial, half jaartje gespeeld.. en weer mee gestopt, vervolgens in saaie vakatie weer 1 maand gespeeld en toen definitief m'n account verwijderd.quote:Op woensdag 27 juni 2007 15:57 schreef mordradead het volgende:
Ik begin er ook niet aan, kutspel.
Welke versie heb je gespeeld?quote:Op woensdag 27 juni 2007 16:48 schreef Game_Error het volgende:
Ik heb dus net ff die nieuwe harry potter gechecked he, gewoon omdat het best en goed spel scheen te zijn, maar nee hoor, de besturing is kut, de graphics zijn niet om aan te zien, en de characters zijn nog het ergste
quote:Op woensdag 27 juni 2007 08:35 schreef Poit het volgende:
Ach joh, lekker. paar uurtjes zitten, eerst wakker worden, laf krantje lezen, ontbijtje eten, beetje gamen, naar buiten kijken, zoeken naar mooie dames in de trein.. Neuh, ik vermaak me meestal wel
Speel het na 2 jaar nog steeds...quote:Op woensdag 27 juni 2007 16:04 schreef Poit het volgende:
[..]
Ooit aan begnonnen door een gratis 10 day trial, half jaartje gespeeld.. en weer mee gestopt, vervolgens in saaie vakatie weer 1 maand gespeeld en toen definitief m'n account verwijderd.
Cheap ass spel eigenlijk. Kan me nu ook echt niet meer voorstellen waarom ik het toen leuk vond..
Clairequote:Op woensdag 27 juni 2007 16:55 schreef Tain het volgende:
[..]![]()
Heroes aflevering 1 t/m 4 gekeken.
Zat mooie vrouwen gezien.
Heb me wel vermaakt
?quote:Op woensdag 27 juni 2007 16:58 schreef mordradead het volgende:
Godverdomme man
Zie je nou wel, treinreizen is heul niet zo erg.quote:Op woensdag 27 juni 2007 16:55 schreef Tain het volgende:
[..]![]()
Heroes aflevering 1 t/m 4 gekeken.
Zat mooie vrouwen gezien.
Heb me wel vermaakt
Zozo, netjes hoor!! Gratz!!quote:
Gewoon zeggen dat je je vakantie al geboekt hebt in die periode, kunnen ze je echt niks makenquote:Op woensdag 27 juni 2007 18:21 schreef Laniboekje het volgende:
En als ze dan nog aan mijn wensen gaan voldoen (aangezien ik twee weken in juli gereserveerd heb voor vrije tijd) dan heb ik helemaal niets te klagen natuurlijk. Maar goed, ik moet niet al te hyped zijn. Ze zou nog contact met me opnemen voor een mogelijk voorstel dus dat hoor ik een dezer dagen dan wel.
Was ik al van plan. Ook al heb ik niets geboekt, dat weten zij niet!quote:Op woensdag 27 juni 2007 18:22 schreef Tain het volgende:
[..]
Gewoon zeggen dat je je vakantie al geboekt hebt in die periode, kunnen ze je echt niks maken
Weet ik nog niet precies, ze hebben de computer gesloopt maar ik weet nu niet of we gewoon een nieuwe bestellen voor ze of dat ik er naar toe mag om nog een poging te wagen om die bak weer aan de praat te krijgenquote:Op woensdag 27 juni 2007 18:22 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
En wanneer ben jij in Breda? Om het even helemaal over een andere boeg te gooien?
Ik zei toch dat ik die pc wel kapot zou krijgen?quote:Op woensdag 27 juni 2007 18:24 schreef Tain het volgende:
[..]
Weet ik nog niet precies, ze hebben de computer gesloopt maar ik weet nu niet of we gewoon een nieuwe bestellen voor ze of dat ik er naar toe mag om nog een poging te wagen om die bak weer aan de praat te krijgen
quote:Op woensdag 27 juni 2007 18:24 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Ik zei toch dat ik die pc wel kapot zou krijgen?
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |