Niets... of juist wel. Ze heeft in ieder geval veel onrust gezaid en de zaak op spanning gezet. KonkelHedda! Bahquote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:23 schreef akveor het volgende:
[..]
(Ik vond Hedda er erg geil uitzien... wat dat verder te maken heeft met dit snap ik niet...)
Nieuwe bewoner!!! MITCH! (zou leuk zijn)quote:
Heb je misschien iets te snacken... ik rammel...quote:
Komt er weer een volgende favorietquote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:27 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ja dus....
De populairste in het ziekenhuis, daar heb je wat aan
ik zei al eerder, amateur Pannekoek heeft vanacht de leidingquote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:28 schreef Day het volgende:
OK, het is dus nu al hard tegen hard.
Hedda en Huub zijn mindfuckers...quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:28 schreef Lieve het volgende:
[..]
Niets... of juist wel. Ze heeft in ieder geval veel onrust gezaid en de zaak op spanning gezet. KonkelHedda! BahVooral haar domme kijk op enge Eric en haar beperking ten opzichte van Jaap.
Het is een leugenkind. Zegt 'ik kijk niet veel, niet, niet meer en dan wel adviezen over Eric? Over Jaap?
Bah
Huub zou nergens problemen mee hebben, maar nu zit Heddakonkel in de kronkels van zijn ziel gedraaid.
Chipje ? Toastje ? Zeg het maarquote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:28 schreef akveor het volgende:
[..]
Heb je misschien iets te snacken... ik rammel...![]()
Het is niet alleen Lieke. Het is een combinatie van factoren. Het zien van Hedda, het zien van zijn vader en broer, het gesprek met z'n moeder, de druk die er vanuit de redactie op wordt gelegd, de vermoeidheid, de verwachtingen van Lieke. Het is even te veel allemaal. Huub is geen superman.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:26 schreef akveor het volgende:
Lieke heeft wel een fantastische taktiek... ze heeft Huub al zover dat ie z'n 24 uur aanvraagt....
huub is heel erg aandachtsgeil, wat dat betreft heeft hij inderdaad dat bereikt wat hij wilde.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:30 schreef Hanekrooi het volgende:
Huub is echt slap aan het lullen. `ik heb alles al bereikt wat ik hier wilde bereiken` Net Natasia dus.
Dacht toch echt dat ie voor het geld en de villa ging.
Een kaassoufleetje dan maar als ik u niet ontrief... Zet de frituur maar aanquote:
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:31 schreef Day het volgende:
[..]
Het is niet alleen Lieke. Het is een combinatie van factoren. Het zien van Hedda, het zien van zijn vader en broer, het gesprek met z'n moeder, de druk die er vanuit de redactie op wordt gelegd, de vermoeidheid, de verwachtingen van Lieke. Het is even te veel allemaal. Huub is geen superman.
Zou hij echt door te dreigen met op te stappen meer kunnen afdwingen bij de redactie?! We zullen het morgen wel zien.... of juist niet want hij zal wel wat uurtjes 'achter' zitten.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:19 schreef riri het volgende:
huub heeft genoeg ven de FEBO
Ik hoop net zo´n grote kans als dat jij Amanda zo geweldig vindt....quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:32 schreef robert2006 het volgende:
[..]
huub is heel erg aandachtsgeil, wat dat betreft heeft hij inderdaad dat bereikt wat hij wilde.
ik denk dat de kans serieus groot is dat hij gaat vertrekken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |