Jaaaa! Bestaat dat nog, ik kwam daar vroeger altijd voor King Louie-kleren.quote:Op zondag 13 april 2008 14:05 schreef PPL het volgende:
Exota op de Hartenstraat 10.
Schijnt een goed adres te zijn voor jurkjes van King Louie.
Yup, het bestaat nog.quote:Op maandag 14 april 2008 09:45 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Jaaaa! Bestaat dat nog, ik kwam daar vroeger altijd voor King Louie-kleren.
En voor Hei-Poa-olie.
Ik zal het navragen voor je.quote:Op maandag 14 april 2008 20:30 schreef shmoopy het volgende:
Heeft ze wel een puike smaak.![]()
Als ze weet of ze daar nog Hei-Poa verkopen, geef hier dan effe een brul?
Ik zit niet meer in de buurt en zoek dat spul, dan rij ik er wel even voor om.
Ja heur, staat op de toonbankquote:Op maandag 14 april 2008 20:30 schreef shmoopy het volgende:
Heeft ze wel een puike smaak.![]()
Als ze weet of ze daar nog Hei-Poa verkopen, geef hier dan effe een brul?
Ik zit niet meer in de buurt en zoek dat spul, dan rij ik er wel even voor om.
M'n vrouw durft het niet met zekerheid te zeggen.quote:
Notentaartjes!quote:Op zondag 13 april 2008 10:12 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Een euro voor een halfje volkoren, maar zeker de moeite waard.
Zo eens in de week haal ik dat, en da's geen brood, da's gewoon koek, zo lekker.![]()
jawel, maar verder dan de leidse, kalver, zeedijk en nieuwmarkt kom ik nooit, en dat wordt ook vrij snel saaiquote:
Dat is toch dezelfde toko als midden op de nieuwmarkt zit?? Heb je daar een pasje voor nodig of niet??quote:Op dinsdag 15 april 2008 01:36 schreef Poepoog het volgende:
De mega toko nabij de Amsterdam Arena tegen over de Makro. Megagroot....
quote:Op dinsdag 15 april 2008 01:25 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
jawel, maar verder dan de leidse, kalver, zeedijk en nieuwmarkt kom ik nooit
quote:Op dinsdag 15 april 2008 01:18 schreef hoM3r het volgende:
Ik laat geen mogelijkheid onbenut om Snackbar Bird bij mij om de hoek aan te prijzen. Een thaise "Snackbar" op de zeedijk, beter fastfood ken ik niet.
dat is nou waarom ik een man benquote:Op dinsdag 15 april 2008 09:57 schreef SaskiaR het volgende:
voor slechts 325 euro tien kledingstukken gekocht.
ja thxquote:Op zondag 13 april 2008 11:52 schreef Pek het volgende:
Er zit er eentje vlak voor de hoek bij het Waterlooplein, bij de Blauwbrug. bedoel je die?
Cultvideotheek
Huh?quote:Op dinsdag 15 april 2008 13:24 schreef Leef het volgende:
nou, dat wordt weer een leuk weekend dan
Op de nieuwmarkt niet, maar die is dan ook niet supergroot. Zit momenteel hjer met een uitstekend bakje noodles van die toko.quote:Op dinsdag 15 april 2008 09:07 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Dat is toch dezelfde toko als midden op de nieuwmarkt zit?? Heb je daar een pasje voor nodig of niet??
Wow wat een fantastische plekquote:http://www.oba.nl/index.cfm/t/Contact/vid/BC805D4D-3FFA-497D-9EDAE6C076209DDC
During Office Hours: 020-5230800
(09.00 - 18.00 hrs)
Out of Office Hours: 020-5230900
(18.00 - 22.00 hrs)
klantenservice@oba.nl
Oosterdokskade 143
1011 DL Amsterdam
Bij die andere dus wel??quote:Op dinsdag 15 april 2008 13:39 schreef hoM3r het volgende:
[..]
Op de nieuwmarkt niet, maar die is dan ook niet supergroot. Zit momenteel hjer met een uitstekend bakje noodles van die toko.
Daar wil ik nog steeds een keertje heen. Vanuit mijn slaapkamer zie ik in de verte het torentje, maar ik ben er nog steeds niet geweestquote:Op dinsdag 15 april 2008 16:24 schreef Leef het volgende:
Museum het Schip, een prachtig gebouw van toen een groep idealistische architecten besloten dat ze een heel mooi huis gingen bouwen niet alleen voor rijke mensen (kerken en paleizen waren er al genoeg) maar voor arbeiders.
"De Amsterdamse School" heette dat. En het is zo'n mooi gebouw geworden.
Het Schip
Is volgens ook dezelfde, maar veel groter én je hebt er geen pasje voor nodig (officieel wel, maar niemand die er om vraagt)quote:Op dinsdag 15 april 2008 09:07 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Dat is toch dezelfde toko als midden op de nieuwmarkt zit?? Heb je daar een pasje voor nodig of niet??
Vond je? ik ga d'r wel een keertje een verhaal van maken in de 1 of andere vormquote:Op dinsdag 15 april 2008 17:49 schreef Pritt het volgende:
Leef het wordt tijd dat je dit gaat bundelen en gaat uitgeven, je hebt je roeping gevonden.
hou nou eens op met denken dta iedereen alles cynisch bedoeltquote:Op woensdag 16 april 2008 08:58 schreef Leef het volgende:
[..]
Vond je? ik ga d'r wel een keertje een verhaal van maken in de 1 of andere vormof je moet het cynisch bedoelen...
goochem is niet voor niks een Joods woordquote:Op vrijdag 4 april 2008 22:47 schreef bixister het volgende:
nou, goochem zijn ze zeker. wat een prijzen!
kassa!
[ afbeelding ]
Hier vast een link naar alle Amsterdamse markten http://www.amsterdamtouri(...)inkelen/markten.aspxquote:Op donderdag 17 april 2008 22:21 schreef Leef het volgende:
ik heb nog ergens een lijstje met alle markten in Amsterdam (westermarkt, waterlooplein, noordermarkt, dappermarkt, ten katemarkt er zijn er zoveel) en hun specialiteiten, moet ik nog even opzoeken. Dat is natuurlijk ook belangrijk om te weten.. gezellig en goedkoop
Maar als iemand me voor is, ook prima!
Japanse en Koreaanse expats die de meest verse vis willen en de vis dan ook bepotelen met plastic handschoentjes aan. Maar aan alles hangt een prijskaartje.quote:Op vrijdag 18 april 2008 11:52 schreef Leef het volgende:
Wat is de vrijdagmarkt in Amstelveen dan?
(we begeven ons wel op gevaarlijk gebied nu, dat is helemaal voorbij buitenveldert)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |