In het begin vond ik Tanja nog wel leuk en verdedigde ik haar altijd..later hoopte ik dat ze echt gestenigd zou worden. Ook weer zo'n loverboy slachtoffer.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:33 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Joost: "Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je pas goed mee praten"
![]()
quote:
Ik denk dat iedere man die iets met Tanja heeft het slachtoffer is eigenlijk.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:34 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
In het begin vond ik Tanja nog wel leuk en verdedigde ik haar altijd..later hoopte ik dat ze echt gestenigd zou worden. Ook weer zo'n loverboy slachtoffer.
Natasia is een narcist volgens mij: alles wat gebeurt betrekt ze op zichzelf. Ze kan zich nauwelijks uit een ruzie houden, en als het eens over iemand anders gaat, is ze chagerijnig. En geen journalist gaat de deur uit zonder haar aan te moeten horen (Party).quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Jaap is absoluut geen narcist. Brian is een klassieke narcist, ontzettend bezig met of anderen hem wel geweldig vinden.
Aan de ene kant vind ik 'r wel mooi, maar ik vind die lippen nogal sponzig en groot.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:37 schreef scanman01 het volgende:
Natasia: "Iedereen kan het op Angelina Jolie"
ik vind haar helemaal niet mooi eigenlijk
Waar ? ( OK, dit was even off-topic )quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:40 schreef FdW het volgende:
BSOL en Scan de grootste natuurlijke tieten ter wereld bij Jensen...triple Z
Thanks. Dan moet ik dus niet kijken.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:40 schreef FdW het volgende:
BSOL en Scan de grootste natuurlijke tieten ter wereld bij Jensen...triple Z
Streamersquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:41 schreef ruby het volgende:
De streams liggen helemaal dubbel nu he, aldus Huub. (beetje vreemde zin of ik verstond het verkeerd)
Ik lig helemaal niet dubbel. Ik wil dus terror.![]()
De streamers liggen helemaal dubbel nu, zei Huubquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:41 schreef ruby het volgende:
De streams liggen helemaal dubbel nu he, aldus Huub. (beetje vreemde zin of ik verstond het verkeerd)
Ik lig helemaal niet dubbel. Ik wil dus terror.![]()
Focking hell!quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:43 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Waar ? ( OK, dit was even off-topic )
[afbeelding]
quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:43 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Waar ? ( OK, dit was even off-topic )
[afbeelding]
Voorbeeld van Natasia over 20 jaar?quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:43 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Waar ? ( OK, dit was even off-topic )
[afbeelding]
Deze waren echt... daar passen de echte theezakjes van Natasia 300 keer inquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:47 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Voorbeeld van Natasia over 20 jaar?
quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Deze waren echt... daar passen de echte theezakjes van Natasia 300 keer in
Mijn gebruikelijke streams liggen eruit, ik kijk nu via http://dgk.servehttp.com/index.asp?prog=2quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:50 schreef AutumnTears het volgende:
Kan iemand mij even een link doen met werkende streams? thank you
Bij mij dus nietquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:53 schreef petraa het volgende:
Haai ik hoor jullie over de streams zeuren maar bij mij doen ze het alle 4 gewoon
Hahaha, ze krijgen dik veel van die 15 euro rokjes man...mss dat de kleren van Natas en Huub zo duur zijnquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:50 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Heel rustig op de streams, ze wachten op een film. Natasia en Huub praten over de waanzinnig hoge prijzen van de kleren, die ze krijgen (prijsjes hingen er nog aan)
[afbeelding]
Ik heb ook niks, hou ons maar op de hoogte?quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:53 schreef petraa het volgende:
Haai ik hoor jullie over de streams zeuren maar bij mij doen ze het alle 4 gewoon
Bij mij nu ook. Maar erg heftig is het allemaal niet daar in het huis. De redactie heeft ze duidelijk gezegd dat ze wel kalm aan mogen doen ivm de wedstrijden van jong oranje.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:53 schreef petraa het volgende:
Haai ik hoor jullie over de streams zeuren maar bij mij doen ze het alle 4 gewoon
Klopt....ik zit nu in Hilversum..2 uur zonder stroom gezeten wegens regenval en onweer...quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:53 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Mitch kwam vertellen dat de telefoons in kantoor en 'achter' er ook uit liggen. En ze hebben veel stroomstoringen. Volgens Mitch is in de hele regio veel storing.
http://dgk.servehttp.com/index.asp?prog=2quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Geen van deze?
http://dgk.servehttp.com/?fromfok
http://webtv.florisd.nl/goudenkooi
www.hanff.nl/goudenkooi.php
http://www.gillesdesmit.com/goudenkooi
neequote:Op donderdag 14 juni 2007 22:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Geen van deze?
http://dgk.servehttp.com/?fromfok
http://webtv.florisd.nl/goudenkooi
www.hanff.nl/goudenkooi.php
http://www.gillesdesmit.com/goudenkooi
Ja jammer dat ze zo tv gaan kijken, je ziet Amanda glijden....quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:58 schreef petraa het volgende:
Huub zat de nagels van Mitch te vijlen, amanda komt eraan en zegt wat doe jij ????? Mitch is mijn ventje ik doe het wel, Huub stapt op en Amanda gaat de vingers vijlen.
Ja als brian ff uit de buurt blijft, zou er wel wat kunnen gaan gebeuren, als ze gaan wandelen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 23:01 schreef Yollie het volgende:
[..]
Ja jammer dat ze zo tv gaan kijken, je ziet Amanda glijden....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |