Het werkt niet. Ik vroeg die snol of ze me wou palen, maar toen sloeg ze me zomaar ineens kijkhard op mijn bek en spoot er wat bloed uit mijn mond.quote:Op woensdag 13 juni 2007 21:45 schreef Sjakie01 het volgende:
Paal die snol die voor je zit.
Hoe??quote:Op woensdag 13 juni 2007 21:55 schreef PeZu het volgende:
escape the train!
De plas ligt op de grond en ik probeer met mijn handen een plasje bijeen te krijgen, maar voordat ik meer dan een paar druppels bij elkaar kan rapen:quote:Op woensdag 13 juni 2007 21:57 schreef Jugaros het volgende:
gooi de plas naar de conducteur en spring door het raam
wurg hem met vonne der kettingquote:Op woensdag 13 juni 2007 22:00 schreef Sai het volgende:
[..]
Hoe??
[..]
De plas ligt op de grond en ik probeer met mijn handen een plasje bijeen te krijgen, maar voordat ik meer dan een paar druppels bij elkaar kan rapen:
[afbeelding]
Shit! Hoe kom ik hier uit?
Kijk, daar heb ik wat aan. Wijs geworden van mijn eerste contact met de dame grijp ik vliegensvlug d'r ketting die verbazingwekkend makkelijk loslaat. Voor de conducteur zijn bonnenboekje ook maar tevoorschijn kan halen is het kettinkje om zijn nek gebonden en blaast hij in luttele seconden zijn laatste pufjes uit. Ik laat hem in de pis vallen en geef nog een schop na. "Dat krijg je ervan als je iemand met het ONZ-forum achter zich lastigvalt!"quote:
Barricadeer de deuren! Ik vertrouw dat gespuis op stations voor geen meter!quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:07 schreef Sai het volgende:
[..]
Kijk, daar heb ik wat aan. Wijs geworden van mijn eerste contact met de dame grijp ik vliegensvlug d'r ketting die verbazingwekkend makkelijk loslaat. Voor de conducteur zijn bonnenboekje ook maar tevoorschijn kan halen is het kettinkje om zijn nek gebonden en blaast hij in luttele seconden zijn laatste pufjes uit. Ik laat hem in de pis vallen en geef nog een schop na. "Dat krijg je ervan als je iemand met het ONZ-forum achter zich lastigvalt!"
[afbeelding]
De trein mindert vaart trouwens! Ik denk dat we zo bij een station aankomen!
quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:13 schreef Jugaros het volgende:
kijk eerst welk station het is miss verschijnen er letters op het bordje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |