Dit waren nog de gene die ik kreeg bij mn iPod, maar mn vorige versie had precies t zelfde probleem maar ik had daarvoor gratis een nieuw setje aangevraagd via de site. Dit kan nu niet meerquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:01 schreef vaudej het volgende:
ja, ik had precies hetzelfde, nu heb ik nieuwe, en bij die gaat het rubbertje bij de oordopjes kapot. het is dat ze zo mooi zijn, anders waren het kutdingen hoor.
idd. iPodquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:01 schreef MASD het volgende:
tevens is dit ook een
"mensen die weten dat iets niet van goede kwaliteit is maar het toch blijven kopen om erbij te horen topic"
iPod is wel vetquote:
CX-300!quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:14 schreef Johnjohn het volgende:
senheisser !
Doe dat nog eens en als t gelukt is mij ff PMenquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:15 schreef nietzman het volgende:
Ik kreeg door een beetje zielig kijken trouwens wel keer op keer nieuwe Sennheiserdopjes.
dat is gewoon een wannabe CX-300quote:
Ik heb alleen al tijden geen Sennheisers meer dus.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:56 schreef Apfel. het volgende:
Doe dat nog eens en als t gelukt is mij ff PMen![]()
MX-serie! (MX500quote:
Mx500 witquote:Op woensdag 13 juni 2007 18:55 schreef StupidByNature het volgende:
[..]
MX-serie! (MX500)
Sowieso wordt er (ook door Apple) altijd bezuinigd op fatsoenlijke oordopjes bij MP3-spelers. Maar ja, wit is zo hip he
Yep 2 jaar lang plezier mee gehad, totdat ik ze zelf ging slopen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:07 schreef Bullet-tooth het volgende:
Sennheiser MX = goed.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |