Ik gebruik ze ook nooit, maar er waren ontzettend veel users die juist dié statistiek wilde weten, dus achquote:Op zondag 24 juni 2007 19:33 schreef __Saviour__ het volgende:
Wel een leuke nieuwe statistiek voor velen. Maar Pi's gebruik ik zelf echt zo goed als nooit.
Me gevoel zegt zon grafiek die je in je OP liet zienquote:Op zondag 24 juni 2007 22:54 schreef JeRa het volgende:
[..]
Dan heb ik nog steeds geen idee wat voor grafiek ie wil
Ja, die is al af, wat wil hij nog meer?quote:Op zondag 24 juni 2007 22:55 schreef JortK het volgende:
[..]
Me gevoel zegt zon grafiek die je in je OP liet zien
Maakt niet uit, als 't maar een ander plaatje isquote:Op zondag 24 juni 2007 22:54 schreef JeRa het volgende:
[..]
Dan heb ik nog steeds geen idee wat voor grafiek ie wil
Die grafiek gaat over 8 jaar FOK!, dat maandje erbij heeft echt niet voor gigantische verschuivingen in de grafiek gezorgd.quote:
Er zijn nog zat mogelijkheden, maar het kost ook veel tijd om ze te maken. Tijd die ik op het moment niet kan investerenquote:Op zondag 24 juni 2007 22:58 schreef gronk het volgende:
[..]
Maakt niet uit, als 't maar een ander plaatje is![]()
Dacht dat je in dit topic schreef dat je nog heel veel andere mogelijkheden zag mbt usergrafieken. Dus kom maar op
Je kunt natuurlijk ook zo'n setje grafieken maken voor ieder jaar van fok. Kijken hoe de relaties veranderenquote:Op zondag 24 juni 2007 22:59 schreef JeRa het volgende:
[..]
Die grafiek gaat over 8 jaar FOK!, dat maandje erbij heeft echt niet voor gigantische verschuivingen in de grafiek gezorgd.
[..]
Er zijn nog zat mogelijkheden, maar het kost ook veel tijd om ze te maken. Tijd die ik op het moment niet kan investeren
Met die gigantische grafieken is het denk ik niet goed in een mooi overzicht te laten zien. Ik zat te denken aan een tooltje waarmee je je eigen userbuddies en hun userbuddies in een cirkelgrafiek kunt zien, en daar eventueel een tijdsbestek kunt opgevenquote:Op zondag 24 juni 2007 23:00 schreef gronk het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk ook zo'n setje grafieken maken voor ieder jaar van fok. Kijken hoe de relaties veranderen
Ja iets van een interface achter iets is wel leuk natuurlijkquote:Op zondag 24 juni 2007 23:03 schreef JeRa het volgende:
[..]
Met die gigantische grafieken is het denk ik niet goed in een mooi overzicht te laten zien. Ik zat te denken aan een tooltje waarmee je je eigen userbuddies en hun userbuddies in een cirkelgrafiek kunt zien, en daar eventueel een tijdsbestek kunt opgeven
Je server moet echt overuren draaienquote:Op zondag 24 juni 2007 23:11 schreef JeRa het volgende:
Oh, voor de mensen die het vreemd vinden dat bij de posticons zowel [afbeelding] en [afbeelding] voorkomen; dat zijn twee verschillende posticons. Voor zover ik kan bepalen wordt de eerste (0) gebruikt bij quickreplies, en de tweede (1) bij normale replies.
Verder verandert het posticonlijstje zolang ik nog niet alle posticongegevens heb, dus het kan goed zijn dat je over een uur een compleet andere lijst terugkrijgt dan nu
Dat kan, het standaardgedrag is nu dat ze samengevoegd zijnquote:Op zondag 24 juni 2007 23:08 schreef Igen het volgende:
JeRa, wat is het verschil tussen het PI [afbeelding] en [afbeelding]? Misschien kun je die samenvoegen?
Van wat?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 09:55 schreef Chandler het volgende:
Snap het relatie leggen alleen niet helemaal maar goed
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |