sarcasisch bedoelt ofnie?quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:08 schreef Dancin_Rhino het volgende:
[..]
tuurlijk niet ik vind je een schat.
Ik had idd ook geen zin om veel te praten want ik zag al bij het begin ook idd kut gaan. Ik zal het voortaan (als we samen nog doorspelen) jullie wel vertellen waar zittenquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:12 schreef ach het volgende:
Vandaag zei ik inderdaad niet veel, moe en i kzag al snel dat het niet ging werken vandaag dus ik had geen zin meer.
maar verder zeg ik wel waar ze zitten enzo. in tegenstelling tot aightzz die dat nog steeds vaak niet doet![]()
Ik weet niet of hij actief is op ;t forummaar hij kan me op xbox live toevoegen (gamertag: aightZz) als we doorgaan natuurlijk.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:17 schreef buffelmaster het volgende:
team phoebe ligt ook uit elkaar, rayvinn was daarvan iedere keer aanwezig dus misschien kan hij ipv van bmh mee doen en als er dan nog iemand mist neem je een invaller.
Dat komt door zijn irritante volksmuziek uit utrechtquote:
Haha, die knakkers op die bootjes! Echt geweldig!quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:40 schreef buffelmaster het volgende:
[..]
Dat komt door zijn irritante volksmuziek uit utrecht![]()
Voor de rest valt ie wel mee, zo lang je niet tegen hem speelt me de hammerburst in het lvl
Ik speel toch bijna elke avond GoW, dus ik houd het nog wel ff vol...quote:Op donderdag 14 juni 2007 23:07 schreef Viro het volgende:
Heeft het nog wel zin om door te gaan als bijna alle teams uit elkaar vallen![]()
Als ik even snel tel, tel ik max 4 ongewijzigde complete teams (correct me if im wrong).
Kijk het buffelteam wil wel invallen voor andere teams, maar hoe lang gaan jullie dat volhouden ?
Mijn mening : Forza is een homo spel, als je 180 rijdt likjt het wel of je fucking 30 gaat. Ik heb het snelheidsgevoel niet bij forza. Bij Colin Mcrea heb ik duidelijk wel het gevoel dat ik 200 km/u race over een baan. Snelheidsgevoel vind ik persoonlijk veel belangrijker dan een mooie beeld met een te gevoelig auto'tjequote:Op donderdag 14 juni 2007 23:11 schreef Timmetjuh. het volgende:
[..]
Ik speel toch bijna elke avond GoW, dus ik houd het nog wel ff vol...
Alleen wordt m'n Forza daar dan een beetje door verwaarloosd![]()
quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:04 schreef Yurithemaster het volgende:
Hoeveel teams doen er nou nog mee dan en hoeveel wedstrijden moeten we spelen,
Het is ook niet erg dat iemand de leiding neemtquote:Op donderdag 14 juni 2007 23:46 schreef BMH het volgende:
Ok. BMH bash party.
BMH is afschuwelijk want hij zegt altijd dat je iets "moet" doen. Wat dus ongelofelijk grote onzin is. Ten eerste vraag ik in iedere game of iemand een tactiek heeft ("wat gaan we doen?"). Naar mijn mening ben ik een van de beleefdste personen in het spel. Ik bedank mensen voor hulp en vraag vriendelijk of ze iets willen doen. Pas als ze iets niet doen en vervolgens geen andere tactiek of totaal niet communiseren word het voor mij onmogelijk om verder te spelen. Dit is een teamspel. In teams is er leiding nodig. Als ik niets zeg neemt vaak niemand de leiding op zich. Ik kan het absoluut niet hebben als er in een teamspel niet als een team word gespeeld. En als niemand de leiding neemt dan doe ik dat maar. Wil je dat ik anders speel? Neem dan de leiding. Zeg eens iets in het spel. Kom met een tactiek.
Enkel na een game hoor ik dit soort commentaar waaruit blijkt dat mensen het afschuwelijk vinden om met mij te spelen. Waarom zeg je dat niet gewoon in het spel? Ijsmeis is echt de enige persoon die ingame kritiek op mij uit. Dit vind ik fantastisch. Ik vind het spelen tegen haar dan ook altijd een leuke bezigheid omdat wij zoveel verschillen. Ik zeik over het spel (host advantage) en Ijsmeis zeikt vervolgens over mij. Zij zegt waar het op staat en gaat niet stil gamen en later op een forum even lekker haar mening geven.
Het is mij duidelijk dat mijn aanwezigheid in het spel en in deze topicreeks absoluut niet gewenst is.
Wat ook kut is aan GoW is dat je voor de game met acht man in de chat zit. Op het moment dat de game begint moet je al weten waar je heen wil, als je dan nog een route moet beslissen ben je al te laat.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:05 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Het is ook niet erg dat iemand de leiding neemt. Maar bij jou vind ik de manier waarop irritant. Dat heb ik je al eens uitgelegd en ik ben waarempel niet eens de enige die het vindt
! Ik dacht werkelijk even dat het aan mij lag.
Jeweetwel. De eerste keer dat ik met je in een game kwam zei jij ineens "Zo, nu állemaal naar boven!!". En toen ging ik lekker naar beneden. Als je had gezegd "ik ga naar boven, wie gaat er mee?" ging ik mee naar boven.
Ik vond je toen een behoorlijk irritant arrogant mannetje.
Máár! Ik ben begin steeds meer aan je te wennen, maar toch luister ik nog steeds niet naar je
.
Nou, ik weet niet hoe lang jij erover doet om te zeggen van "Zullen we naar <..> gaan?", maar dat duurt 'maar' 2 seconden?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:10 schreef Heintje het volgende:
[..]
Wat ook kut is aan GoW is dat je voor de game met acht man in de chat zit. Op het moment dat de game begint moet je al weten waar je heen wil, als je dan nog een route moet beslissen ben je al te laat.
Maar voor de game kan de tegenstander dat horen dus dat werkt ook niet.
Je zou vanaf de start tot dat iemand gewonnen heeft gewoon met 4 man in 1 chat moeten blijven om echt goed samen te kunnen spelen.
Juist omdat jij een foute eerste indruk van mij hebt gekregen ga je constant mij tegen werken. Ook al vraag ik of je mee wilt gaan dan doe je het niet. Dan vind ik je net zo schuldig aan het verzieken van de teamgeest als mijn manier van orde bewaring.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:05 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Het is ook niet erg dat iemand de leiding neemt. Maar bij jou vind ik de manier waarop irritant. Dat heb ik je al eens uitgelegd en ik ben waarempel niet eens de enige die het vindt
! Ik dacht werkelijk even dat het aan mij lag.
Jeweetwel. De eerste keer dat ik met je in een game kwam zei jij ineens "Zo, nu állemaal naar boven!!". En toen ging ik lekker naar beneden. Als je had gezegd "ik ga naar boven, wie gaat er mee?" ging ik mee naar boven.
Ik vond je toen een behoorlijk irritant arrogant mannetje.
Máár! Ik ben begin steeds meer aan je te wennen, maar toch luister ik nog steeds niet naar je
.
Ik heb daarna bijna niet meer met je gespeeld BMHquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:16 schreef BMH het volgende:
[..]
Juist omdat jij een foute eerste indruk van mij hebt gekregen ga je constant mij tegen werken. Ook al vraag ik of je mee wilt gaan dan doe je het niet. Dan vind ik je net zo schuldig aan het verzieken van de teamgeest als mijn manier van orde bewaring.
Nodig me dan weer eens uitquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:16 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik heb daarna bijna niet meer met je gespeeld BMH. Dus da kannie.
Edit: En daarnaast klooi ik wat af in player matches, dat moet iedereen zo onderhand nu wel weten.
Doe ik ook, heeft me tot nu toe 2 bans opgeleverdquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:16 schreef BMH het volgende:
[..]
Jij bent wel een persoon die zegt waar het op staat. En dat waardeer ik erg. Ik wou dat meer mensen zouden zeggen wat ze denken. Helaas doen veel te weinig mensen dat.
quote:Op vrijdag 15 juni 2007 12:20 schreef Gamedemon het volgende:
Dus goku het is aan jou, doorgaan of stoppen? als jij er mee door wilt gaan dan blijf ik ook wel doorspelen
Tandpasta op de disc smeren, daarna schoonvegen met een droog doek. Als het goed is kan je je disc weer gebruiken. Maat van mij heeft zo zijn GoW disc "gerepareerd".quote:Op vrijdag 15 juni 2007 12:39 schreef Darow het volgende:
Ok dat was dus het duck or die team.
(dat zei Dancin_rhino dus gister via de private chat, snapte er helemaal niks van)
Wat betreft mijn GoW disc; ik kan hier helemaal niks over zeggen, kwestie van wachten. Heb al met de klantenservice gebeld maar deze kon mij niks zeggen over de status ervan. Maar bij wie zit ik nu in het team, of doe ik door het uiteenvallen van het team automatisch niet meer mee?
Heb em 2 weken geleden al opgestuurd, na tandpasta, autowax en dergelijke geprobeerd te hebben. Er zat met al die rotzooi erop te smeren wel progressie in, eerst kwam ik niet verder dan het hoofdmenu en vervolgens kwam ik zelfs al in een match( voor 2 sec.).quote:Op vrijdag 15 juni 2007 12:46 schreef Viro het volgende:
[..]
Tandpasta op de disc smeren, daarna schoonvegen met een droog doek. Als het goed is kan je je disc weer gebruiken. Maat van mij heeft zo zijn GoW disc "gerepareerd".
Volgens mij bestaat het team nog steedsquote:Op vrijdag 15 juni 2007 12:39 schreef Darow het volgende:
Ok dat was dus het duck or die team.
(dat zei Dancin_rhino dus gister via de private chat, snapte er helemaal niks van)
Wat betreft mijn GoW disc; ik kan hier helemaal niks over zeggen, kwestie van wachten. Heb al met de klantenservice gebeld maar deze kon mij niks zeggen over de status ervan. Maar bij wie zit ik nu in het team, of doe ik door het uiteenvallen van het team automatisch niet meer mee?
Ik ben wel actief in het forum, maar ik post alleen niet zoveel. Ik heb jou i.i.g. toegevoegd aan de friendlist. Die anderen doe ik vanavond wel.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:19 schreef aightZz het volgende:
Ik weet niet of hij actief is op ;t forummaar hij kan me op xbox live toevoegen (gamertag: aightZz) als we doorgaan natuurlijk.
Anderhalve week geledenquote:Op vrijdag 15 juni 2007 18:00 schreef JelleS het volgende:
Wanneer beginnen de wedstrijden eigenlijk?
Sorry Heintje, maar de reden dat er camperig gespeeld wordt, vind ik absoluut geen reden om te stoppen. Dat is echt bullshit.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:08 schreef Heintje het volgende:
Ik begin er steeds meer aan te twijfelen of het wel een goed idee was om hier aan mee te doen.
Inmiddels zijn er al twee bij ons in het team die het druk hebben met verhuizing / verbouwing. Blijven er nog 4 over. En die hebben ook allemaal een leven dus die kunnen ook niet altijd.
Waardoor het vaak lastig gaat worden om 4 man te vinden.
Ook als ik hier lees dat teams juist heel erg camperig spelen werkt voor mij niet positief. Ik wil gewoon het level in rennen om zo snel mogelijk de ander dood te hebben (of dood gemaakt worden)
Gewoon een beetje een ruote kueze gok die de uitslag bepaald.
Niet dan afwachtende spelen.
Verder is er veel te veel onduidelijk heid over wie er nog wel mee doet en wie niet. En wanneer wat gespeeld moet worden. Het idee van het toernooi was leuk maar helaas heeft het niet echt goed uitgepakt.
Als de overige mensen van mijn team nog verder willen gaan zal ik ze zeker niet teleur stellen als ik kan, maar om ook het hoerenteam uit het toernooi te halen zou ik ook niet erg vinden.
Rielekst joh, ik was gister aan het werk, gisteravond geen tijd gehad. Bij deze dus reactie: ik vind het wel leuk om door te gaan, maar niet met 2 spelers. Als we gewoon met zn vieren doorgaan (twi, GD, heintje, ik), en af en toe missch. 3, hoor je mij niet klagenquote:
Ok, dan blijf ik ookquote:Op zaterdag 16 juni 2007 12:46 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
Rielekst joh, ik was gister aan het werk, gisteravond geen tijd gehad. Bij deze dus reactie: ik vind het wel leuk om door te gaan, maar niet met 2 spelers. Als we gewoon met zn vieren doorgaan (twi, GD, heintje, ik), en af en toe missch. 3, hoor je mij niet klagen
Nee ik heb gezegd dat als goku niet door wilt dat het voor mij ook niet meer hoeft.quote:
Ik doelde ook niet per se op jouquote:Op zaterdag 16 juni 2007 12:52 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Nee ik heb gezegd dat als goku niet door wilt dat het voor mij ook niet meer hoeft.
Goku geeft aan door te willen en ik houd me aan mijn woord.
Alleen als de volgende match weer niet doorgaat op het laatste moment dan kap ik er echt mee.
Je bedoelt natuurlijk dankzij het gezeur van het Hoerenteam, anders hadden we tot in de eeuwigheid met allerlei verschillende invallerteams en andere crea-bea oplossingen moeten aanklooien.quote:De hele toernooi opzet is veranderd, vooral door het gezeur van het Hoerenteam
Nee, ik bedoel gewoon door het gezeur. Zoals ik het zeg..quote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:32 schreef twi het volgende:
Ik ga ook gewoon door hoor, en vind het geen probleem om met 3 te spelen af en toe. Tegen Phoebe leek het erop of we zelfs met z'n 2'en aan moesten treden, en zelfs dat had geen punt geweest voor een keertje.
[..]
Je bedoelt natuurlijk dankzij het gezeur van het Hoerenteam, anders hadden we tot in de eeuwigheid met allerlei verschillende invallerteams en andere crea-bea oplossingen moeten aanklooien.
De arrogantiequote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:40 schreef Timmetjuh. het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel gewoon door het gezeur. Zoals ik het zeg..
Maar wel mooi dat jullie toch willen doorspelen![]()
Ik heb hem even een msg gestuurdquote:Op zondag 17 juni 2007 20:24 schreef mustisuc het volgende:
zou de wedstrijd van United Scum tegen Killers op maandag ook kunnen worden verplaatst naar dinsdag?
bedankt alvast
Ik vind het zeker wel iets om mee te nemen.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 19:29 schreef Timmetjuh. het volgende:
[..]
Sorry Heintje, maar de reden dat er camperig gespeeld wordt, vind ik absoluut geen reden om te stoppen. Dat is echt bullshit.
Iedereen zegt onderhand al weken dat wij (Buffels) alleen maar zitten te campen (al denkt ons team daar anders over), waarom doet niemand daar dan iets aan? Het enige wat er gedaan wordt is zeuren..
Waarom zouden wij onze hele speelstijl om gaan gooien omdat een ander team zo graag aanvallend speelt? In tegendeel zelfs. Wij hebben dan zoiets van 'laat ze maar komen'.
En als je toch al weet dat het qua tijd moeilijk gaat worden met spelen, waarom meldt je je dan überhaubt aan?
De hele toernooi opzet is veranderd, vooral door het gezeur van het Hoerenteam en nou er net een weekje is gespeeld met de nieuwe opzet, komen jullie er ineens mee aankakken dat jullie toch niet meer willen spelen. Sorry, maar dat vind ik laf.. Vooral als je dan ook nog eens aankomt met die vage reden dat er 'camperig' gespeeld wordt, al is dat dan niet de hoofdreden.
Nee, van jou had ik wel anders verwacht, ook al heb je er na alle tegenslagen misschien geen zin meer in.
Je leest het van twee mensen.quote:Ook als ik hier lees dat teams juist heel erg camperig spelen werkt voor mij niet positief.
Waarschijnlijk heb je de post boven je post nog niet gelezen.quote:Op maandag 18 juni 2007 11:46 schreef buffelmaster het volgende:
ach ja heeft de nieuwe maps niet dus dat kan niet twi
op hetzelfde tijdstip gepostquote:Op maandag 18 juni 2007 11:50 schreef Heintje het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heb je de post boven je post nog niet gelezen.
Welke maps het gaan worden weet ik zo niet. Mansion is wel duidelijk. Maar voor de rest...
Zien we vanavond wel denk ik.
Liever geen nieuwe maps dus, als je dat wel doet laat het dan even weten want dan speel ik niet mee en kunnen we nog een vervanger zoeken.quote:Op maandag 18 juni 2007 11:50 schreef Heintje het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heb je de post boven je post nog niet gelezen.
Welke maps het gaan worden weet ik zo niet. Mansion is wel duidelijk. Maar voor de rest...
Zien we vanavond wel denk ik.
Ik vind het allemaal bestquote:Op maandag 18 juni 2007 11:28 schreef twi het volgende:
Geen idee welke maps, we hebben niet speciaal erop zitten oefenen. Mansion is de thuismap, dus hou rekening met in elk geval die. En als 't aan mij ligt iets van Mausoleum en Subway erbij.
Ik heb subway 1 keer gespeeld en bullet marsch 2 keer, en ik ga er ook niet moeilijk over doen.quote:Op maandag 18 juni 2007 11:46 schreef ach het volgende:
Nieuwe maps ga ik niet spelen want die heb ik pas en heb ik nog helemaal niet gespeeld
Zolang je maar ruim van te voren zegt of je die nieuwe host of niet vind ik het best, dan doe ik niet mee. Ik heb geen zin om ook nog eens de helft van de tijd te lopen zoeken waar ik nou heenmoet.quote:Op maandag 18 juni 2007 13:44 schreef twi het volgende:
De hostende ploeg host toch sowieso de maps waarvan zij denken de beste kans te hebben omdat die ze het meeste ligt, of de tegenstander niet ligt? Als een andere partij daar moeite mee heeft, dan is die tactiek blijkbaar geslaagd.
Met die instelling leer je de maps natuurlijk nooit.quote:Op maandag 18 juni 2007 14:20 schreef ach het volgende:
[..]
Zolang je maar ruim van te voren zegt of je die nieuwe host of niet vind ik het best, dan doe ik niet mee. Ik heb geen zin om ook nog eens de helft van de tijd te lopen zoeken waar ik nou heenmoet.
Zo serieus is dit toernooi nou ook weer niet, want hoeveel teams zijn er nu al afgevallen en wat is de prijs?quote:Op maandag 18 juni 2007 14:20 schreef JimmieTheSaint het volgende:
Ik vind het zowieso een beetje vreemd dat iemand die serieus aan een GoW toernooi mee wil doen niet alle maps heeft.
het is lullig voor je dat ze geen hammerburst hebben in de nieuwe levelsquote:Op maandag 18 juni 2007 15:13 schreef Dancin_Rhino het volgende:
Ik vind dat de nieuwe levels echt stom zijn.
Ik heb er echt spijt van dat ik ze heb gekocht.
"Serieus deelnemen aan een toernooi" en "aan een serieus toernooi deelnemen" zijn 2 verschillende dingen.quote:Op maandag 18 juni 2007 15:07 schreef Darow het volgende:
[..]
Zo serieus is dit toernooi nou ook weer niet, want hoeveel teams zijn er nu al afgevallen en wat is de prijs?
whatever....quote:Op maandag 18 juni 2007 16:49 schreef JimmieTheSaint het volgende:
[..]
"Serieus deelnemen aan een toernooi" en "aan een serieus toernooi deelnemen" zijn 2 verschillende dingen.
offtipc maar mijne doet dat ook, ben ook altijd langer bezig met laden dan de restquote:Op maandag 18 juni 2007 17:02 schreef Darow het volgende:
[..]
whatever....
@buffelmaster, ja want andere spellen doet het wel. Baal er echt dik van, disc is nog geen 5 dagen oud, hij is 1 keer uit de xbox geweest gister omdat ik een film wou kijken. Vervolgens dacht ik net, ff wat oefenen voor vanavond en dan krijg je weer die shit.
Overigens,een vraagje over de dvd drive, draait ie bij jullie constant op volle toeren of stopt ie er af en toe ook gewoon mee.
Dat viel me wel op bij de xbox wat ik heb gekregen na de reparatie, hij stopte er af en toe gewoon mee, vervolgens verwachtte ik een unreadable disc error maar even later draaide ie weer op volle toeren.
Tuurlijkquote:Op maandag 18 juni 2007 13:24 schreef UWGcrew_Amarant het volgende:
Kan de Mad JK en De booswigteklup van vandaag naar half negen verplaatst worden?
wel rrayvin en criminal vallen inquote:Op maandag 18 juni 2007 18:19 schreef twi het volgende:
achja, aightZz, BMHlive, Dancin Rhino en Darow
Dat wordt vanavond dus weer niet spelen?
Wat versta je onder laf spel dan?quote:Op maandag 18 juni 2007 21:21 schreef twi het volgende:
Inderdaad een kutmatch, met name door het enorm laffe spel en laffe reacties van aightZz. Dancing Rhino was er wel relaxed over
Maar verder verdiend verloren van een half Duck or Die team, al kon ik Kronos nou niet echt plaatsen als FOK!User. Wie is dat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |