Plat dak nat houden, dat scheelt enorm in de warmtequote:Op maandag 11 juni 2007 21:59 schreef Vicky het volgende:
is ook lekker! Hebben we ook naar gekeken alleen het helpt zo weinig bij een plat dak.
Als bij mij de airco loopt staat de luchtvochtigheid op 70%, zeer aangenaamquote:Op vrijdag 15 juni 2007 13:44 schreef zoalshetis het volgende:
ik woon in een benedewoning, die erg diep is. dus altijd lekker cool zonder dat je lenzen kleine harde schijfjes in je oog worden.
ik heb wel aan de voorkant een zonneluifel.
apart, ik krijg altijd droge ogen van airco. woon je in een champignonkelder?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 14:38 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als bij mij de airco loopt staat de luchtvochtigheid op 70%, zeer aangenaam
Nee, ik heb een goeie airco.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 14:40 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
apart, ik krijg altijd droge ogen van airco. woon je in een champignonkelder?
ok. nou ik hem, ondanks dat het gaaf is om er online mee te patsenquote:
Bij een beetje centrale airco kun je dat wel een beetje regelen ja. Die van ons haalt vaak vocht uit de lucht omdat soms de lucht wel erg vochtig is (sommige zomerdagen 99% en dan zo'n 35 graden).quote:Op vrijdag 15 juni 2007 14:38 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als bij mij de airco loopt staat de luchtvochtigheid op 70%, zeer aangenaam
Dat zegt iedereen, tot ze er een hebben. Net als Airco in de auto.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 14:44 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ok. nou ik hem, ondanks dat het gaaf is om er online mee te patsen, geen nodig.
Op sommige plekken in de wereld is het echt een uitkomst hoor.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 14:44 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ok. nou ik hem, ondanks dat het gaaf is om er online mee te patsen, geen nodig.
stoer apparaat.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 15:12 schreef popolon het volgende:
[..]
Op sommige plekken in de wereld is het echt een uitkomst hoor.
Wij hebben dus een beetje dit idee:
[afbeelding]
quote:http://www.nu.nl/news/1108798/122/rss/Peking_krijgt_%27aircopolitie%27.html
Peking krijgt 'aircopolitie'
Uitgegeven: 11 juni 2007 07:12
Laatst gewijzigd: 11 juni 2007 07:15
PEKING - Peking krijgt 'energieagenten'. Die moeten erop toezien dat niemand in de Chinese hoofdstad zijn airconditioning koeler zet dan 26 graden. De regering wil daarmee haar bijdrage leveren aan het milieu.
Dit meldden Chinese staatsmedia maandag. De 'aircopolitie' gaat zich vooral toeleggen op hotels, kantoren, winkelcentra en andere grote gebouwen. Ook komt er een speciale kliklijn waar burgers overtredingen kunnen melden.
Vorige week presenteerde China al een plan om het broeikaseffect terug te dringen. Volgens een maandag gepubliceerde opiniepeiling vindt bijna 85 procent van de Chinezen de opwarming van het klimaat op aarde een dringend wereldprobleem.
quote:Op vrijdag 15 juni 2007 16:47 schreef Basp1 het volgende:
[..]
stoer apparaat.
ben blij dat je niet in china woont
[..]
Zal hier ook wel komen, hier mag je ook niets voor jezelf beslissen.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 16:47 schreef Basp1 het volgende:
[..]
stoer apparaat.
ben blij dat je niet in china woont
[..]
quote:Op vrijdag 15 juni 2007 13:41 schreef Pietverdriet het volgende:
Rolluiken zijn wel te gek trouwens, houden in de zomer de ergste hitte buiten, en in de winter de warmte binnen. Het isoleerd niet alleen op warmte, maar ook op geluid en het is echt donker in je slaapkamer.
Zouden ze in NL ook maar eens moeten invoeren.
dat klopt, ik ben wel eens in een ander land dan nederland geweest. dan maar een bril dragen.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 15:12 schreef popolon het volgende:
[..]
Op sommige plekken in de wereld is het echt een uitkomst hoor.
Wij hebben dus een beetje dit idee:
[afbeelding]
* Arcee zwaait hier even naar z'n FOK!buurvrouw.quote:Op zondag 10 juni 2007 11:00 schreef Vicky het volgende:
* Vicky heeft wel airco nodig in huis
heb ook airco
Dak is geisoleerd, heb overal dubbel glas, maar woon op de bovenste verdieping, zon komt op aan de achterkant, gaat onder aan de voorkant en heb plat dak.. Tis bij mij niet te harden als het zo warm is buiten..
We proberen hem ook uit te houden, maar het loopt tegen de veertig graden, met van die hete winden. Het is gewoon te erg om het zonder te doenquote:Op woensdag 27 juni 2007 20:57 schreef maartena het volgende:
In een vochtig, klam klimaat is de airco ook een stuk eerder nodig dan in een droog klimaat zoals in zuidelijk california. Wij proberen em om kosten (en milieu) te besparen zo lang mogelijk uit te houden, maar als het echt te warm wordt gaat ie echt wel aan.
De zomer begint gelukkig niet gigantisch heet. En in September, als we naar Nederland gaan zal het hier wel 40 graden zijn, dat is namelijk meestal de heetste maand
quote:Op woensdag 27 juni 2007 22:03 schreef phileine het volgende:
Het jammere van airco vind ik dat al je deuren en ramen dicht moeten. En het fijne van warm weer vind ik nou juist dat je dat allemaal open kunt zetten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |