Is wel erg kort door de bocht he Meki.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:44 schreef Meki het volgende:
doodschieten die hond
Hierdoor kwam mijn smoothie op het schermquote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:34 schreef Artbij het volgende:
Onze hond houd ook niet van zwarten, terwijl hij zelf ook zwart is.
klopt, maar je neemt zo'n werknemer natuurlijk niet in dienst om op zijn krent te gaan zitten terwijl de baas het materiaal zelf van achter op het erf moet gaan pakken omdat je loslopende waakhond anders billen gaat happenquote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:37 schreef simmu het volgende:
[..]
nja, dan zouden werknemers toch ook prima in de winkel/werkplaats kunnen rondlopen?
rot eens op met je irritante geblaat over je smerige vriendin, kneus. het is echt niet stoer dat ze marokkaans is.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:04 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Mijn schoonvader, zelf een Marokkaan, heeft ook een hond die het niet op negers heeft. Best lullig aangezien de beste man een aantal negers in z'n vriendenkring heeft.
En dat is echt natuurlijk, hij heeft dat beest al vanaf dat ie een paar weken oud is en toen had ie het al.
Pardon? Met je verkeerde been uit bed gedonderd vandaag?quote:Op zaterdag 9 juni 2007 11:47 schreef AllisonStokke het volgende:
[..]
rot eens op met je irritante geblaat over je smerige vriendin, kneus. het is echt niet stoer dat ze marokkaans is.
En van welke gebande josti ben jij de kloon?quote:Op zaterdag 9 juni 2007 11:47 schreef AllisonStokke het volgende:
[..]
rot eens op met je irritante geblaat over je smerige vriendin, kneus. het is echt niet stoer dat ze marokkaans is.
Joh, die is gewoon jaloers dat jij een vriendin hebtquote:Op zaterdag 9 juni 2007 11:50 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
En van welke gebande josti ben jij de kloon?
Ach, als ie nou op z'n hand gaat zitten totdat z'n hand gevoelloos is.......quote:Op zaterdag 9 juni 2007 11:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Joh, die is gewoon jaloers dat jij een vriendin hebt
als een vreemde zonder mijn toestemming op mijn erf komt terwijl mijn waakhond los loopt is dat beest toch niet vals .. hij doet zijn werk, hij verdedigt zijn roedel .. als die naar mij hapt, zich niet aan mij onderwerpt, dan is die pas vals (of beter gezegd, slecht opgevoed) ..quote:Op zaterdag 9 juni 2007 12:55 schreef simmu het volgende:
hypothetisch vinden de mensen die deze man en zn hond normaal vinden het dus ook best als ik een valse hond op mijn eigen erf waar wellicht ook klanten komen los laat lopen. moet kunnen toch?
valse hond = dat beest controleren.
nee dus. een waakhond hoort niet te bijten, die hoort iemand onder controle te houden, daar zit verschil in. als een waakhond op een erf loopt, en er komt een vreemde aan en hij bijt: dan istie vals.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 14:07 schreef moussie het volgende:
[..]
als een vreemde zonder mijn toestemming op mijn erf komt terwijl mijn waakhond los loopt is dat beest toch niet vals .. hij doet zijn werk, hij verdedigt zijn roedel .. als die naar mij hapt, zich niet aan mij onderwerpt, dan is die pas vals (of beter gezegd, slecht opgevoed) ..
voor de rest is het een simpel feit dat veel honden dat hebben .. en die afkeer blijkt wederzijds te zijn, je ziet maar zelden een donker persoon met een hond
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |