dis ook weer zon loos verhaal.quote:Op zondag 3 juni 2007 15:42 schreef MrFl0ppY het volgende:
De samenleving is gewoon veranderd en daarmee zijn de legendarische bands zoals GnR en de stones mee verdwenen. Zulke idolen van dat formaat zullen waarschijnlijk ook nooit meer komen. Maar om rock dood te verklaren vind ik wel erg voorbarig. Oke er zit veel herhaling in maar dat wil nog niet zeggen dat de muziek dood is. Het is toch begrijpelijk dat de muziek zich binnen het genre gaat herhalen?
D'r lopen ook nog figuren rond met hanekammen. Maar punk is toch ook best dood. Natuurlijk hou je altijd wel een scene. Maar de muziek is dood, en als de muziek dood is zal ook de scene langzaam afsterven op een paar fanatici na. Wat blijft er van metal over als Iron Maiden, Metallica en Slayer straks stoppen?quote:Op zondag 3 juni 2007 15:11 schreef Rechterbal het volgende:
Maar metal dood? Nee. De muziek misschien, maar de scene is springlevend, al word die gevoed door paupers![]()
Mwaw, wat Mars Volta doet is een oud truukje, wat Frank Zappa ook ooit toepaste. En daarnaast is Mars Volta een bandje wat in de marge wat rondlummelt. Dat houdt geen genre levend.quote:Op zondag 3 juni 2007 15:35 schreef Dont_Panic het volgende:
Mag ik vragen wat je van The Mars Volta vindt dan? Vind ik ook behoorlijk vernieuwend
Natuurlijk zijn er grondleggers. Maar toch is de rock uit '50 iets heel anders dan de rock van '70 en die is weer anders dan de rock van '90. Maar sinds die tijd staat de rock stil. En doen we net of oude wijn in nieuwe zakken ook nieuwe wijn is. Dat is onzin, waarom denk je dat hiphop en met name electronische muziek nu enorm langszij komen? Hoe groot is rock nog over 10 jaar? Hebben we uberhaupt nog grootschalige metalfestivals als de grote bands uit de jaren '80 straks stoppen?quote:Op zondag 3 juni 2007 15:44 schreef horned_reaper het volgende:
ik vind het maar een beetje een triest verhaal. je klinkt als een breezah kutje:P
der is zoveel vernieuwing geweest, alleen wat jij vernieuwing vind ligt ver buiten de grenzen van muziek.
wat wil je ? dat ze met clowspakken over het podium rennen en metal gaan maken op mondharmonica's.
bijna elke goede band kan ik onderscheiden door hun stijl. natuurlijk hebben ze ook iets meegepikt van vroeger maar daar zijn GRONDLEGGERS vooranders waren de grondlegger van de rock en metal een beetje zinloos want als je het zodanig gaat vernieuwen zoals jij het wilt is het geen rock of metal meer.
nogmaals ik vind het erg triest om te horen dat iemand er zo over dankt. al kan ik de link niet eens leggen naar zijn hele punt want het is klietklare onzin wat sack_blabbath lult.
Onzin, bij leven waren de Beatles ook al legendes. En natuurlijk luisteren we over 30 jaar ook nog naar rockbands. Maar wel naar die van 20 jaar geleden, en amper naar die van nu.quote:Op zondag 3 juni 2007 15:46 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
dis ook weer zon loos verhaal.
over 30 jaar word mischien Dream Theater ook wel aanbeden als de grondleggers van de new wave progressive metal.
op het moment dat de beatles speelde waren ze ook nog niet zo legendarisch als ze nu zijn hoor.
ze werden pas legendarisch nadat ze gestopt waren.![]()
En die zijn in feite een rip-off van Radiohead... Dus ja. het is triest...quote:Op zondag 3 juni 2007 14:44 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Maar goed, genoeg metal. Rock. Rock is stervende. Want laten we eerlijk zijn: wat hebben de jaren '00 ons gebracht aan nieuwigheid? Niets toch? De enige band die zich bij het rijtje stadion-acts heeft kunnen voegen is Muse.
Vrees dat ik het gewoon met Sack eens moet zijn. Er is weinig rock op dit moment die lang zal blijven....quote:Op zondag 3 juni 2007 15:56 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Onzin, bij leven waren de Beatles ook al legendes. En natuurlijk luisteren we over 30 jaar ook nog naar rockbands. Maar wel naar die van 20 jaar geleden, en amper naar die van nu.
Muse vergelijken met Radioheadquote:Op zondag 3 juni 2007 16:13 schreef peaceman het volgende:
[..]
En die zijn in feite een rip-off van Radiohead... Dus ja. het is triest...
Dat was nou precies wat Linkin Park wilde doen. Hiphop, rock en electronica met elkaar combineren om rockers, hiphoppers en electro fanaten te bereiken en ze in contact kwamen met andere genres. Het is alleen jammer dat de rock kant van LP zo veel moet overheersen.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:34 schreef Knoei het volgende:
Is rock dood? Nog niet, het leeft wel bij veel van ons..... de vlam moet opnieuw ontstoken worden, maar dan zal er eerst een band moeten zijn die iedereen kan bereiken.
Dan heb je al die jaren de verkeerde (electronische) muziek geluisterd.quote:Op zondag 3 juni 2007 14:44 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Gelukkig begint de electronische muziek eindelijk volwassen te worden.
Ik vind het helemaal niet jammer dat deze kant zoveel overheerst, de band had ook weinig keus met de kwaliteiten die Chester's stem met zich meebrengt. Met zo'n leadsinger heb je weinig keus behalve meer in de rock stoppen.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:40 schreef shakaboem het volgende:
[..]
Dat was nou precies wat Linkin Park wilde doen. Hiphop, rock en electronica met elkaar combineren om rockers, hiphoppers en electro fanaten te bereiken en ze in contact kwamen met andere genres. Het is alleen jammer dat de rock kant van LP zo veel moet overheersen.
Hier spreekt een kenner, hoor *proest*quote:Op zondag 3 juni 2007 16:37 schreef Knoei het volgende:
[..]
Dan nog te bedenken dat radiohead ook nog eens een rip off is van Nirvana en the cure.....
Electronische muziek begon al als adolescent met bijvoorbeeld een Tangerine Dream pakweg 30 jaar geleden.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:42 schreef PDOA het volgende:
[..]
Dan heb je al die jaren de verkeerde (electronische) muziek geluisterd.
Ik ken hetquote:Op zondag 3 juni 2007 16:34 schreef Knoei het volgende:
hm, ik wilde eigenlijk maar een klein stukje schrijven
Jaja, lees: wordt eindelijk eens een beetje serieus genomen.....quote:Op zondag 3 juni 2007 16:42 schreef PDOA het volgende:
[..]
Dan heb je al die jaren de verkeerde (electronische) muziek geluisterd.
Ik vind het eigenlijk wel prima zo. Van al die eenheidsworst word ik ook niet vrolijk, en het feit dat er wel een zeker publiek is voor bepaalde stromingen zonder dat deze echt uit hun voegen breken, is eigenlijk best goed voor de muziekwereld. Vroeger kon een rockband veel makkelijker via formulewerk de hitjes aaneenrijgen, omdat het makke publiek het toch wel slikte, vooral ook door een gebrek aan al te veel alternatieven. Dat is met de opkomst van Internet als nieuw medium al een stuk beter geworden.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:34 schreef Knoei het volgende:
Vrees dat ik het gewoon met Sack eens moet zijn. Er is weinig rock op dit moment die lang zal blijven....
We laten alleen nog maar buiten beschouwing dat de rockbands die 20-30 jaar terug aan de macht waren door iedereen gekend werden. Tegenwoordig worden de rockbands die "populair" zijn maar gekend door maximaal 30% van de doelgroep..... Ik zou ook willen dat het meer was, maar dan zal er wel eerst een band op moeten staan die iets echt groots neerzet....
ik ben absoluut geen kenner maar wel vreemd dat er meerdere malen, door mensen die wel pretenderen kenners te zijn, op internet gezegd wordt dat er nummers van radiohead duidelijk wat van nirvana's stijl hebben. Ook geeft de band zelf aan beinvloed de zijn door de cure.... nouja, natuurlijk kan ik bronnen niet bevestigen van het internet en kan ik niet op tegen argumenten als *proest*quote:Op zondag 3 juni 2007 16:46 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Hier spreekt een kenner, hoor *proest*
Beïnvloed en rip-off is natuurlijk niet hetzelfde. Maar ze lijken muzikaal geen van 3en op elkaar.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:54 schreef Knoei het volgende:
[..]
ik ben absoluut geen kenner maar wel vreemd dat er meerdere malen, door mensen die wel pretenderen kenners te zijn, op internet gezegd wordt dat er nummers van radiohead duidelijk wat van nirvana's stijl hebben. Ook geeft de band zelf aan beinvloed de zijn door de cure.... nouja, natuurlijk kan ik bronnen niet bevestigen van het internet en kan ik niet op tegen argumenten als *proest*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |