FOK!forum / Lifestyle / Uitslag met scheren
Alberto_Vermicellizaterdag 2 juni 2007 @ 10:04
Sindskort heb ik steeds op een bepaalde plek (aan de zijkant van mijn keel) na het scheren een plek met uitslag. Bovendien lijkt het alsof die plek slechter geschoren is, omdat er nog haartjes/stoppeltjes zichtbaar zijn. Ik scheer met een mesje overigens.

Wat doe je als je uitslag hebt? Er de volgende dag weer overheen gaan? Of laten rusten? Koelen met aftershave? Is er een manier om zo'n uitslag te voorkomen? Albert zet een hulplijn in en vraagt het aan het FOK!-publiek!
poepeneesjezaterdag 2 juni 2007 @ 10:05
Gewoon cremé, metholpoeder of iets anders verzachtends opsmeren. Het is waarschijnlijk gewoon irritatie.

Waarom het juist daar lijkt alsof je je daar slechter geschoren hebt? Ik heb geen idee.
Alberto_Vermicellizaterdag 2 juni 2007 @ 10:06
Het is ook vreemd dat het altijd op dezelfde plek is. Wat zou daar de reden van kunnen zijn?
Burakiuszaterdag 2 juni 2007 @ 10:17
Altijd dezelfde richting scheren. Dus naar beneden. In het begin zal dit misschien niet geod de haartjes weghalen, maar na een tijdje gaan je haren dezelfde richting in staan. Dan krijg je dit gelul niet. Ook na het scheren niet er te veel mee spelen. Niet aan zitten zeg maar. Je huid moet rust hebben. Alcohol erop creme en klaar
ArcticBlizzardzaterdag 2 juni 2007 @ 11:00
Warm maken
Scheergel
Naar beneden scheren
afspoelen
aftershave]
Zo doe ik het en ik heb een gevoelige huid. En ja ik zou de volgende dag niet meteen weer scheren. Ik scheer me vaak om de dag omdat ik anders alles open trek.
Mocht je nou last blijven houden dan zou je misschien Clarinsmen kunnen gebruiken. Dit is een middel die de haren slapper maakt en daardoor irriteert het minder en je scheert "dieper" het blijft dus wat langer weg. Een perfect maar duur middel. Loop bij de da binnen en vraag om een monsterje. Kan je het altijd eerst even proberen voordat je het koopt.

Wat voor mesje gebruik je? mach 3, fusion, quatro?

[ Bericht 0% gewijzigd door ArcticBlizzard op 02-06-2007 12:38:14 ]