Gezien het grote getal 'ollanders' denk ik dat Canada zeer gewild is, tis alleen dat niet iedereen Fokt denk ikquote:Op vrijdag 28 september 2007 10:14 schreef Fiama het volgende:
Het is niet echt druk hier...is Canada niet gewild?
Dat lijkt me dus ook interessant om te weten. Ik ben van plan zeker een auto te huren of te kopen en dan lekker pad gaan. En het lijkt me heel leuk om een keer wat verder naar het noorden te gaan. Iemand daar ervaring mee. Is het te doen met een auto?quote:Op zondag 30 september 2007 13:01 schreef superheist het volgende:
Tickets geboektwordt ongeveer 4 maanden studeren in London, Ontario en 1.5 maand reizen
excl. weekend uitstapjes uiteraard. Weet iemand hoe makkelijk het is om door die noordelijke provincies te reizen? dus Nunavut etc.
Weet je al wat meer over het werk?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:03 schreef Irrem het volgende:
Ben jaloers op jullie!
Over anderhalve week is het voor mij zover! 10 maanden door Canada reizen![]()
Wat was de reden als ik vragen mag? Werk? Ruimte? Omgeving?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 08:28 schreef wvincanada het volgende:
Hier 2 newbies in Canada,
We zijn 2 weken geleden geemigreerd naar Saskatchewan.
Emigreren is niet altijd even makkelijk maar het land, de mensen en de prachtige natuur maken alles goed!!
www.wvincanada.com
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |