Daarom kun je ook procederen. Veel plezier ermee!quote:Op donderdag 31 mei 2007 09:19 schreef Slasher het volgende:
Zal moeilijk verhaal worden, je had ook gewoon uit je doppen kunnen kijken natuurlijk, gemeentes voelen zich niet echt snel aansprakelijk
Je kan duidelijk een spoor zien, waar ik in het gras ben gekomen, en je ziet daarvoor pluimen gras liggen...quote:Op donderdag 31 mei 2007 09:58 schreef Exhar het volgende:
In dit geval is het de schuld van de gemeente; het gras is niet opgeruimt, en dat kan je hen verwijten.
Foto's maken, schaderapport op laten stellen door een scooter-dealer en de gemeente netjes aansprakelijk stellen voor de geleden schade.
Heb net de foto's gemaakt, en het gras lag er nog. Ik post ze vanmiddag wel als ik thuis ben. Kunnen jullie dan even zeggen of ze goed zijn.quote:Op donderdag 31 mei 2007 13:07 schreef Katinkat het volgende:
[..]
Als bewijstlast bij je verzoek om schadevergoeding naar de gemeente sturen.
Net 500 meter erbuiten.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 10:13 schreef HarryP het volgende:
De gemeente aansprakelijk stellen kan in dit geval inderdaad.
Het kost even wat moeite maar de kans van slagen is groot.
Overigens was het binnen de bebouwde kom of er buiten?
Ik reed ongever 30/35quote:Op vrijdag 1 juni 2007 12:13 schreef Swiffer het volgende:
op een tapijt was hij waaschijnlijk niet uitgegleden, en het is net om een bocht...buiten bebouwde kom mag een scooter 40, en kan dus zijn dat ie te hard komt aanrijden om dit tijdig te zien en erop te anticiperen... of hij haalt een fietsen in blablabla
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |