quote:
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:52 schreef Arnhemunited het volgende:
Ik hoorde vandaag waar we zaterdag avond heengaan
NAAR DE KLOTE!!!!!!
Top denk ik. Alleen was ik om 1 uur al dronken en kwam ik half 2 al thuisquote:
Dat is dat café naast 'mijn' huis, lul! Nog laat gemaakt?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:50 schreef Smeich het volgende:
Ik weet het niet
Zoiets heb ik ook gehoord ja! Ik ben erbij!!!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:52 schreef Arnhemunited het volgende:
Ik hoorde vandaag waar we zaterdag avond heengaan
NAAR DE KLOTE!!!!!!
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 22:01 schreef remlof het volgende:
[..]
Wij zijn ook nog in Bosch geweest, om een uur of 1 ofzo
Wij wel.
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 22:13 schreef Smeich het volgende:
Zoek de betekenis van Nescio maar eens op.. lul
Ik woon zelf in Monnikenhuizen, naast De Geitenkamp. De Geitenkamp is echt een asowijk (ahum... ik bedoel natuurlijk oude volkswijk). Ik woon in 1 van de flats in Monnikenhuizen, daar is het echter wel goed toeven. In deze flat(s) woont ook ander volk dan in de Geitenkamp. Hier zitten (vooral in deze flat) vooral studenten en starters en ik vind het mooi wonen. Het is dicht bij park Klarenbeek, ik heb in de verte uitzicht op de veluwe en openbaar vervoer gaat redelijk vaak. Aangezien het toch een aardig eindje uit het centrum is, is een fiets wel aan te raden. Ik zou gewoon even gaan kijken, wat voor mensen er wonen. Ik ben zelf niet zo sterk in straatnamen, dus zou even niet weten waar de Beukenlaan is.quote:Op zondag 3 juni 2007 21:07 schreef xJapser het volgende:
Zeg, iemand beetje woonervaring mbt de wijk Monnikenhuizen en dan met name de Beukenlaan? Ligt aan t randje van die wijk. Ik geloof dat het bij de Geitenkamp hoort, ik ben er vandaag eens doorheen gereden omdat ik me heb ingeschreven op een woning daar, maar volgens mij kan je beter iets in de Laar zoeken kwa buurt. Zag er beetje onverzorgd uit om t nog mild te zeggen.
Is niet zo moeilijk te vinden. Je gaat naar de Korenmarkt en dan is het bij The Level vrijwel om de hoek. Mocht je het dan niet kunnen vinden, dan vraag je het gewoon aan iemandquote:Op zondag 10 juni 2007 14:20 schreef Pelgrim het volgende:
Waar vind ik ergens de manhattan, ik woon niet zo heel lang in Arnhem namelijk.
Aan Bokito bijvoorbeeldquote:Op zondag 10 juni 2007 14:27 schreef cultheld het volgende:
[..]
Is niet zo moeilijk te vinden. Je gaat naar de Korenmarkt en dan is het bij The Level vrijwel om de hoek. Mocht je het dan niet kunnen vinden, dan vraag je het gewoon aan iemand.
The Level weet ik wel te vinden, Manhattan lijkt me nu niet zo moeilijk meer te vinden danquote:Op zondag 10 juni 2007 14:27 schreef cultheld het volgende:
[..]
Is niet zo moeilijk te vinden. Je gaat naar de Korenmarkt en dan is het bij The Level vrijwel om de hoek. Mocht je het dan niet kunnen vinden, dan vraag je het gewoon aan iemand.
quote:Op zondag 10 juni 2007 22:39 schreef Tha_Mars het volgende:
iedereen met een tuin, morgen veel plezier met het herstellen
wel heftig onweer trouwens, voor nederland dan
quote:Op zaterdag 9 juni 2007 09:33 schreef -skippybal- het volgende:
De halve tuin is naar de tering door die onweer van gister![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |