quote:Op zaterdag 26 mei 2007 16:04 schreef Adelante het volgende:
Met pinksteren is het idee dat je je lichaam reinigt in zout water. Wat je dus moet doen is naar het strand en dan zo ver mogelijk de zee inlopen, tot je niet meer kan staan. Dan zwem je nog een kilometer door ongeveer en wacht je tot ook je longen helemaal gereinigd zijn met zout water.
quote:Op zaterdag 26 mei 2007 15:56 schreef Viswijfje het volgende:
ik had met hemelvaart al zoiets van 'huh wat is dit voor een dag?' maar nou komt ook nog pinksteren.. ik weet wel dat t is vanwege jezus maar wat hoor je op de dag te doen? ik bedoel: met pasen heb je eieren zoeken, met kerst de boom en heel veel nieuwe dvd/cdtjes, maar wat hoor je op pinksteren te doen (behalve naar de kerk)??
is er iets leuk aan behalve vrij zijn??
neeee ik weet wel waarom we vrij hebben maandag: voor de heer!quote:Op zaterdag 26 mei 2007 16:04 schreef rulerofdeath het volgende:
edit: en met pasen hebben we inderdaad vrij omdat we dan eieren moeten zoeken
quote:Op zaterdag 26 mei 2007 16:20 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
Beste Viswijfje,
Pinksteren is een feest van verbroedering. Het is op deze dag traditie dat je naar een ongewassen heroïnejunk gaat, hem een goede zuigbeurt geeft en daarna een door hem gebruikte naald in jouw slagadertje steekt. Zo voel je je werkelijk één met de minder bedeelden onder ons.
Daarna ga je naar huis en heb je seks met je familie. Tja, ik weet het, deze traditie is niet meer van deze tijd, maar je wilt toch wel pinksteren op zijn best vieren, niet? Here Jezus kijkt toe en hij zal je niet zomaar vergeven als je deze traditie overslaat.
Ik hoop dat je nu wat meer weet over pinksteren.
Doei,
Alber.
naar een meubelboulevard uiteraardquote:Op zaterdag 26 mei 2007 16:14 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
neeee ik weet wel waarom we vrij hebben maandag: voor de heer!
maar ik wil weten wat ik op die dag kan doen dan voor speciaals snap je!
Op 2e pinksterdag is er LavAzza Viva Italia op het TT-circuit Assen.quote:
Nee, het is gewoon Viswijfje...quote:Op zaterdag 26 mei 2007 16:36 schreef BereNDD het volgende:
Gevalletje topics openen om het topics openen?
[afbeelding]
Uhh correctie:quote:Op zaterdag 26 mei 2007 15:56 schreef Viswijfje het volgende:
ik had met hemelvaart al zoiets van 'huh wat is dit voor een dag?' maar nou komt ook nog pinksteren.. ik weet wel dat t is vanwege jezus maar wat hoor je op de dag te doen? ik bedoel: met pasen heb je eieren zoeken, met kerst de boom en heel veel nieuwe dvd/cdtjes, maar wat hoor je op pinksteren te doen (behalve naar de kerk)??
is er iets leuk aan behalve vrij zijn??
is dat zo?quote:Op zaterdag 26 mei 2007 16:41 schreef hierissiedan het volgende:
In het christelijke traditie is de boom de drie eenheid en de ballen ter versiering.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |