Tja, een discussie kun je niet zomaar sluiten.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:12 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Het is dus de grap om een topic te openen waar dirkh niks mee kan !
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:13 schreef imported_sphinx het volgende:
Maar dit is geen discussie. Na deze post is het puur bagger.
Tuurlijk kan het. Je moet er moeite in steken, net als in ieder ander subforum. Dat betekent: Goede, catchy TT en je bést doen op een goede openingspost. En als het onderwerp dan nog origineel en humoristisch is, komt er echt geen slotje op. Zo moeilijk is het allemaal niet.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:14 schreef Lucille het volgende:
Ik heb toch echt een kwaliteitstopic geplaatst deze week dat geen bagger was. Het kan dus wel.
Pciesquote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:15 schreef Stofje het volgende:
[..]
Tuurlijk kan het. Je moet er moeite in steken, net als in ieder ander subforum. Dat betekent: Goede, catchy TT en je bést doen op een goede openingspost. En als het onderwerp dan nog origineel en humoristisch is, komt er echt geen slotje op. Zo moeilijk is het allemaal niet.
tot nu toe heb ik DirkH nog niet kunnen betrappen op inconsequentie. Dat is in ieder geval iets wat hij beter doet dan sommige andere mods.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:15 schreef tlepel het volgende:
Er is al zat hoor over beleid DIRKH:r
Word er al genoeg aan herrinnerd
Of kwaliteitstopics maken, daar gaat de discussie tenslotte over.quote:
Dat bwdoel ik nietquote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:19 schreef BrandX het volgende:
[..]
tot nu toe heb ik DirkH nog niet kunnen betrappen op inconsequentie. Dat is in ieder geval iets wat hij beter doet dan sommige andere mods.
Dat zeg jíj, je snapt dus niks van de bedoeling van dit subforum. Die naam blijft gewoon slecht gekozen, nieuwe users denken heel goed te weten wat er in ONZ zou moeten, maar dat is dus niet zo. Het gaat om humor, om meedoetopics, bijvoorbeeld door originele verwijzingen naar het nieuws, om creativiteit, niet om álle onzin die in je hoofd opkomt. Dat is namelijk bagger. ONZ is veel slowchat, veel incrowd, veel verwijzingen, originaliteit en creativiteit.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:19 schreef tlepel het volgende:
Daar gebruik je toch onzin niet voor.
Onzin staat voor dingen die nergens op slaan.
*haalt schouders opquote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:21 schreef tlepel het volgende:
[..]
Dat bwdoel ik niet
Er zin al topicks geopend over beleid Dirkh..
Op ten duur is er genoeg over gesproken en merk je het wel in zijn daden
Dat klopt, Dirkh volgt gewoon het beleid en geeft daar z'n eigen draai aan. Users zouden eens meer naar zichzelf moeten kijken, in plaats van direct te weten waar het omdraait in bepaalde fora. De taak van de mods is users daar op te wijzen, maar blijkbaar wíllen bepaalde users het gewoon niet snappen.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:23 schreef BrandX het volgende:
[..]
*haalt schouders op
Ik zie niet waar ik problemen met DirkH zou moeten krijgen, of last van zijn 'daden'. Vind dat menigeen aardig overdrijft hoor. En volgens mij is het 'beleid DirkH' gewoon het FOK! beleid, toch?
So what's the problem![]()
Nee hoor, een dergelijk topic was al binnen één uur na zijn eerste slotjequote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:24 schreef Adelante het volgende:
Goh, heeft nog lang geduurd eer de eerste huilies zich melden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |