Nee. Ik bedoelde kousen, maar ik vond de 'kousjes' van Gellius zo lieflijk klinken.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:00 schreef Lienekien het volgende:
Maar draag je dan kousjes onder rokjes?
Ik wil het naadje van de kous weten, Claudia.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:13 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee. Ik bedoelde kousen, maar ik vond de 'kousjes' van Gellius zo lieflijk klinken.
Jarretels zijn tegenwoordig niet zo makkelijk te vinden. En ze zijn ook niet echt meer nodig. Ik zweer bij deze kousen:quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik wil het naadje van de kous weten, Claudia.
Met of zonder jarretels?
De V&D heeft een groter assortiment dan de Hema, maar de kousen zijn vrij waardeloos. Ze zijn dun en de plakranden laten het al gauw afweten.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:17 schreef wyccie het volgende:
De V&D heeft kousen van 50 denier. Oh nee, panty's. Maar volgens mij hebben ze ook kousen, kousjes, teentjes, hieltjes. Whatever.
Hehe, de V&D verkoopt dus ook Oroblu.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:26 schreef Claudia_x het volgende:
De V&D heeft een groter assortiment dan de Hema, maar de kousen zijn vrij waardeloos. Ze zijn dun en de plakranden laten het al gauw afweten.![]()
H&M heeft een ander/eigen merk, neem ik aan? Er zijn wel stay-ups die niet afzakken/loslaten, maar daar moet je wel naar op zoek gaan. Die van Oroblu hierboven zijn fantastisch.quote:
Hm, ander type dan? Of ook de Geo Up 50?quote:
Dat weet ik niet. Niet op gelet.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:33 schreef Claudia_x het volgende:
Hm, ander type dan? Of ook 50 denier?
Ik ben niet op zoek naar een kuisheidsgordel, Lienekien!quote:Op dinsdag 22 mei 2007 13:00 schreef Lienekien het volgende:
De panty's van de Zeeman zijn goedkoper.
Het ging niet over jou.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 13:17 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik ben niet op zoek naar een kuisheidsgordel, Lienekien!
Zijn die bomen in het Oosterpark je al opgevallen, die onder een soort web van rupsen zitten?quote:Op dinsdag 22 mei 2007 13:17 schreef Gellius het volgende:
Ik heb even gewandeld. Geen kousenwinkel tegengekomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |