Zo men ik ben van me 8ste plaats verdreven. ik ben 22ste.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:25 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Het officiële post statistieken topic?![]()
[..]
Kijk je wel goed waar de lijstjes van zijn!quote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:34 schreef petraa het volgende:
[..]
Zo men ik ben van me 8ste plaats verdreven. ik ben 22ste.![]()
Waar is DGK lijstje dan ?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:38 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Kijk je wel goed waar de lijstjes van zijn!![]()
De top 10 is heul niet gesjellug zonder jou![]()
Wat had je in gedachten?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:40 schreef Ian_Nick het volgende:
Gaan we met de SC collectief dat smoelenboek van LP redden door er een paar leuke stukjes in te zetten?
Ja, kweenie...quote:
Nouuuuuuuuuuuu ga jij nu ook al. Ik weiger verkleinwoorden te gebruiken, want ik haat het.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 12:09 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Dat met die verkleinwoordjes?
Tjah, het blijft Kleinzusje
Heuh, sorryquote:Op vrijdag 18 mei 2007 12:13 schreef petraa het volgende:
[..]
Nouuuuuuuuuuuu ga jij nu ook al. Ik weiger verkleinwoorden te gebruiken, want ik haat het.![]()
![]()
Leuk idee, maar ik heb een FoBo dus ik zie het nut er niet van mijn foto daar ook nog te postenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 12:21 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Wat is jouw mening inzake het smoelenboek?![]()
Jah, maar de bedoeling is dat je ook even een leuk verhaaltje tikt enzo...quote:Op vrijdag 18 mei 2007 12:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Leuk idee, maar ik heb een FoBo dus ik zie het nut er niet van mijn foto daar ook nog te posten
Ik ken nie schrijfequote:Op vrijdag 18 mei 2007 12:12 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ja, kweenie...
Ik vind het opzich een leuk idee, maar het begin is niet erg goed.
Met slechts 2 echte stukjes.
Heb jij zin om er wat in te schrijven?
Jezus, ik heb een space waar ik tijden leuke verhaaltjes neergezet heb, ik heb een Hyves tegen wil en dank die ik dus amper gebruik, een FOK! Fobo, en dan ook nog in een of ander verdwaald topic gaan neerzetten dat ik oud ben en ver weg woon?? Nah...quote:Op vrijdag 18 mei 2007 12:25 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Jah, maar de bedoeling is dat je ook even een leuk verhaaltje tikt enzo...
Ik vind het een topic met potentie...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |