misschien wordt het dan tijd om zelf aan de man te gaanquote:Op woensdag 16 mei 2007 19:22 schreef Hik het volgende:
Afgelopen week veer een blije vriendin aan de telefoon... In totaal heb ik nu tien (10!) vriendinnen in mijn omgeving die net zijn bevallen of dat de komende tijd gaan doen.
Ik leef mee, schrijf belangrijke data op, ga mee shoppen voor kleertjes en allemaal enge toestanden en hoor verhalen aan over misselijkheid, uitscheuringen en niet-begripvolle mannen. Ik reis het halve land af om op kraambezoek/ik-ben-zo-alleen-en-niet-mobiel-bezoek/ziek-zwak-en-misselijk-bezoek te gaan en koop me blauw aan cadeautjes.
Maar soms ben ik het echt even ZAT.![]()
En nu wil ik een peuk en een biertje...![]()
![]()
Ach dat komt nog wel, kun je voorlopig lekker Breezer uithangenquote:
Mijn punt was dus dat vriendinnen met kinderen/met een dikke buik dat eigenlijk ook zijnquote:Op woensdag 16 mei 2007 19:22 schreef Gunner het volgende:
Wees blij. Kinderen zijn handenbinders. Ik zie dat genoeg in mijn omgeving
tof!quote:Op woensdag 16 mei 2007 19:25 schreef poepeneesje het volgende:
[..]
Ach dat komt nog wel, kun je voorlopig lekker Breezer uithangen.
En dat lost dit "probleem" HOE op?quote:Op woensdag 16 mei 2007 19:25 schreef Ja-Ik het volgende:
[..]
misschien wordt het dan tijd om zelf aan de man te gaan
Sorry. Misschien was het een hele lullige opmerking, aangezien ik je situatie niet kenquote:
quote:Op woensdag 16 mei 2007 19:27 schreef poepeneesje het volgende:
[..]
Sorry. Misschien was het een hele lullige opmerking, aangezien ik je situatie niet ken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Long live music.
zie jequote:Op woensdag 16 mei 2007 19:26 schreef Hik het volgende:
[..]
En dat lost dit "probleem" HOE op?
Ah, die kan bier en sigaretten halen natuurlijk!![]()
quote:Op woensdag 16 mei 2007 19:28 schreef MASD het volgende:
[..]LolSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Aan dit bericht kunnen geen rechten worden ontleend.
Wacht jij maar jongetje...quote:
Had bij jou moeder niet moeten gebeurenquote:Op woensdag 16 mei 2007 19:30 schreef Futurama het volgende:
Zaad in je eileider!
quote:Op woensdag 16 mei 2007 19:28 schreef MASD het volgende:
[..]tja bij een peuk en bier zou ik toch aan een man denkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ff wachten nog
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |