Op woensdag 16 mei 2007 17:55 schreef beequeen het volgende:Analyse populariteitspol
Gepost op: 16/05, 17:33:49 Gepost door: Jaap
Beste fans,
Gisteren is de populariteitspol gehouden. Over sommige zaken ben ik verrast of juist teleurgesteld.
Laat ik eerst eens de cijfers weergeven.
(April - Mei)
(Huub - 38 - 45) (Brian - 12 - 19) (Jaap - 4 - 12) (Eric - 20 - 8) (Natasia - 7 - 7) (Lieke - x - 4) (Amanda - 6 - 3) (Nicolaas - x - 2) (Sylvia - 13 - x)
Ik ben in ieder geval tevreden dat ik 300% ben gestegen. Ik ben relatief de grootste stijger. In april was ik nog Jaap de passivist, "oh sorry Natasia" etc. Logisch dat ik de vorige keer op de laaste plaats eindigde. Alhoewel ik het niet heel erg vond ondanks de contactpunten die te verdienen zijn. Ik ben meer een schrijver (duhh check mijn log) en zolang er onbeperkt brieven verstuurd mogen worden, dan heb ik al genoeg contact met de buitenwereld.
Om me maar bij Huub aan te sluiten, uiteindelijk zit ik hier ook niet voor contactpunten. Ik wil mijn miljoen euro zo snel mogelijk omzetten in een miljoen m&m's. De populariteitspol is leuk voor je ego, dat zeker. Het is cruciaal, echt cruciaal....voor de aanhangers van de 'uiteindelijk bepaald het publiek de winnaar' theory. Daar zijn de meningen over verdeeld. Ik snap dat publiekslieveling kabouter Huub zijn eigen self fulfilling prophecy wil creeeren door het langspeelplaatachtig te blijven herhalen.. Kom op...het is totaal niet meer spannend als Huubs droom uit zou komen. Ik verwacht dat de finale fase (ooit) van het spel denderend zal zijn. Een clash tussen titanen die alles, maar dan ook echt alles doen voor het geld. Op dit moment zijn er maar 2 mensen die dat in zich hebben. De rest zit er voor spek & bonen & m&m's.
Echt iets voor aso Jaap om de grote meerderheid van het Gouden Kooi publiek te naaien. HAHAHA. Jullie 'precious' Huupie verpletter ik in figuurlijk zin in de finale fase. Als Huupie Sarajevo '93 wil, is goed jongen. Bring it on! Voorlopig heb ik Huupie nog nodig om de rest weg te sarren.
Huub ongenaakbaar aan de leiding met 45%. Geprofiteerd van het ineenstorten van SHE. Logisch Huub is de leider van het cluppie. Sylvia pleitos dus procentjes kwamen vrij. Eric de grootste relatieve daler van allemaal. Dus zijn procentjes kwamen ook vrij. Als je niet meer kunt meelopen met SHE, tja wat dan?
Mijn semi swa Brian gestegen tot 19% en de beste van de rest om het zo maar te zeggen. Hij profiteert denk ik enorm van het vertrek van Sylvia. Ik hoorde vaak in brieven dat zij de enige 'normale' was in het huis hahaha. De fans die graag willen stemmen op de meest normale, althans ogenschijnlijk normale, die zullen nu veel naar Brian gaan.
Ondergetekende werd 3e met 12%. Ik had gedacht dat ik 2e zou worden, ik was er in eerste instantie wel teleurgesteld over. Niet speciaal voor contactpunten, niet speciaal voor mijn ego (hallo, ik rol in vuilnis), niet voor de 'publiek bepaald de winnaar' theorie....maar om Huubs gezicht te zien als hij flink gedaald zou zijn. Fucking hel, die gast stijgt gewoon weer aaaarghhhhh. Aan de andere kant; ik ben verdrievoudigd, ach ik ben pas kort bezig met mijn terror mentaliteitsswitch, er moet nog groei inzitten. Mijn mentor Nicolaas vindt dat ik gewoon door moet terroriseren, fuck alles en iedereen, het publiek bepaald volgens hem never nooit niet de winnaar, je hoeft niet de gevoelige jongen uit te hangen om de sympathie van het publiek te winnen, dus terroriseer maar door, als je anderen er maar uitstemd voor 23 september en daarna wegstemd of wegtreiterd.
Eric gezakt naar plaats 4 met 8%. Hij likt de kont van Huub niet meer. In feite net als ik de kont van Brian niet meer lik. Je kunt ook niet anders in het begin anders lig je er meteen uit. Respect dat hij meer op zichzelf staat.
Natasia op plaats 5 met 7%. Ze is stabiel. Ik bedoel stabiel in de afgelopen 2 stemmingsrondes, want ze is natuurlijk zo labiel als een moeder die haar kinderen opoffert voor haar eigen ego.
Op de 6e plek staat Lieke met 4%. Ik ben benieuwd of ze gaat stijgen als ze nog meer met Huupie gaat neuken. Meer doet ze toch niet. We hebben in het verleden gezien dat mensen in de slipstream van Huupie het goed afgaat in de peiling.
Stoephoer Amanda eindigt met 3% als 7e. Ze is maarliefst gehalveerd sinds de vorige keer!! En terecht, ze is goed als anaal oefengat voor kringspiermusketier Brian.
De hekkensluiter Nicolaas wordt laatste met 2%. In ieder geval blijft het diepterecord van Nathanael, 1%, gehandhaafd. Vijanden van Huub scoren per definitie slecht. Ik heb nu 12% en ben vijand van Huub...hmzzz mogelijkheden? Boeit niet, ik wil hier iedereen kapot maken dus ik moet het hebben van 4 Havo'ers en niet van een breed publiek.
En nu? De terror gaat door! Tribute aan alle fans die op me gestemd hebben, fuck alle kooi fans niet niet op me gestemd hebben.
Adiossss
Jaap van Otterlo.