Alles aan deze foto roept "Vriendin". Dat blad, dan.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:09 schreef SEMTEX het volgende:
Djiezus, deze van Gioia is wel erg suf.
[afbeelding]
Of Wehkamp. Daar moest ik zelf het eerst aan denken. Eindeloos nep-glimlachen tot je er kramp van in je kaken krijgt.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:12 schreef Toeps het volgende:
[..]
Alles aan deze foto roept "Vriendin". Dat blad, dan.
Ik zat meer aan de Tina te denken, ze lijkt wel 16 op de foto... De kleren zijn echt zo vreselijk stom en het haar zit niet.... Alles is fout aan deze foto.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:16 schreef female81 het volgende:
[..]
Of Wehkamp. Daar moest ik zelf het eerst aan denken. Eindeloos nep-glimlachen tot je er kramp van in je kaken krijgt.
(Maar goed, voor de covers van de wekelijkse vrouwenbladen gaat dat inderdaad ook op.)
En Bengu? Heupmaat 100? Normaliter zetten ze zo'n meisje dan bij de specials, maar de deelneemsters aan de show worden zonder pardon in de groep fashion-modellen geflikkerd.
En nee, er is helemaal niets mis met heupmaat 100, maar als model is het lastig. Mochten de maten die bij de modellen staan kloppen: Bij graatmagere Christa lijken ze me vele centimeters te ruim geschat.
Hip willen zijn met een burgertruttig eindresultaat.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:24 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik zat meer aan de Tina te denken, ze lijkt wel 16 op de foto... De kleren zijn echt zo vreselijk stom en het haar zit niet.... Alles is fout aan deze foto.
Dit is ook niet veel beterquote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:09 schreef SEMTEX het volgende:
Djiezus, deze van Gioia is wel erg suf.
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |