FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Algemene Kennis Quiz #757
Etceterazondag 13 mei 2007 @ 18:53


Welkom bij alweer het Zevenhonderd-zes-en-vijftigste deel van de Algemene Kennis Quiz.
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen hints gegeven worden.

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.



Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus.

De 10 AKQ geboden
1. Gij zult oppergod Laffer niet boos maken
2. Gij zult geen andere grootheden vereren dan Uzelve, maar alleen hem aanbidden en boven alles beminnen
3. Gij zult de naam van de Schepper, MaJo, niet zonder eerbied gebruiken.
4. Gij zult zich niet laten flashen
5. Gij zult niet opzoeken
6. Gij zult een antwoord per keer geven
7. Gij zult beslissingen van de vragensteller eerbiedigen
8. Gij zult een nieuw topic openen als het oude vol is ende gij de laatste poster zijt.
9. Gij zult de punten van het vorige topic tellen en aanpassen.
10. Gij zult naar Eisbar van Grauzone luisteren en het erkennen als heilig AKQ-lied.
En het 11e gebod (ja, dat is er ook nog)
11. Gij zult uw antwoord nimmer editten.

Goede en nieuwe vragen
De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming ineen antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden

Varieer de vragen
Probeer wat variatie in de vragen aan te brengen. Het is verleidelijk om door te vragen op het vorige onderwerp, maar dat is minder leuk voor de medequizzers die dat onderwerp net niet interessant vinden. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Een antwoord per keer
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten
De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling
Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editen
Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Newbies
Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar Grauzone met het prachtige Eisbär . Daarna mag je meedoen.

Slowchat
Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend: AKQ Slowchat #130 Over leeslijsten en brood met speculaas

Ranglijst
Vanaf topic 751 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 750 is hier te vinden (met dank aan Mark_V).

Ranglijst is bijgewerkt t/m deel 756
ElizabethR - 16 punten
Yurithemaster - 10 punten
Wickedangel - 9 punten
Cootz - 8 punten
MadMaster - 8 punten
RoofingBurner - 8 punten
PhysicsRules - 7 punten
VonHinten - 7 punten
Mister1977 - 7 punten
erkel - 5 punten
geertp - 5 punten
wyccie - 5 punten
ChrisJX - 4 punten
DiviFilius - 4 punten
ScottTracy - 4 punten
Sanger - 3 punten
Cobra4 - 3 punten
ChillyWilly - 3 punten
Tong80 - 2 punten
Consigliere - 2 punten
Mark_V - 2 punten
ChopperMick - 2 punten
Etcetera - 2 punten
methan - 2 punten
Berkery - 1 punt
EricusMaximus - 1punt
Flitspaal - 1 punt
Jefferd - 1 punt
LuctoretEmergo - 1 punt
Majo - 1 punt
plasterk - 1 punt
Robbiev85 - 1 punt
SaskiaR - 1 punt
Superharregarre - 1 punt
TheSilentEnigma - 1 punt
Yankee - 1 punt
Daffodil3LE - 1 punt
Der_Michael - 1 punt
Agiath - 1 punt
broer - 1 punt
Soempie - 1 punt
Homdeck - 1 punt
Neleos - 1 punt
mr_anonimous - 1 punt

betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
betekent een nieuwe speler in de ranglijst

Voorgaande delen:
Algemene Kennis Quiz
Algemene Kennis Quiz Deel 100 !!!
Algemene Kennis Quiz deel 200
Algemene Kennis Quiz Deel 300
Algemene Kennis Quiz Deel 400
Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
Algemene Kennis Quiz Deel 600
Algemene Kennis Quiz Deel 700
Algemene Kennis Quiz Deel 710
Algemene Kennis Quiz Deel 720
Algemene Kennis Quiz Deel 730
Algemene Kennis Quiz deel 740
Algemene Kennis Quiz deel 750
Algemene Kennis Quiz Deel 751
Algemene Kennis Quiz Deel 752
Algemene Kennis Quiz deel 753
Algemene Kennis Quiz Deel 754
Algemene Kennis Quiz Deel 755
Algemene Kennis Quiz Deel 756

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic. Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!


AKQ SC Meet
De volgende AKQ SC meet is op zaterdag 26 mei in Enschede. We beginnen in de middag al! Voor meer informatie: neem contact op met Neleos of Hawaii_Tim.

Wie komen er:
Neleos
Hawaii_Tim
Yurithemaster
SaskiaR

[ Bericht 51% gewijzigd door Etcetera op 13-05-2007 19:11:30 ]
Der_Michaelzondag 13 mei 2007 @ 18:54
fipo
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 18:56
TVP
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 18:56
Hier waren we gebleven:

Hoe heet de techniek die hier toegepast wordt?



De naam van de gezochte techniek is niet 'spiegeltechniek'...
ChrisJXzondag 13 mei 2007 @ 19:03
Panoramatechniek?
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:04
Hier zie je een nog schildering die ook volgens de gezochte techniek gemaakt is:

MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:04
quote:
Op zondag 13 mei 2007 19:03 schreef ChrisJX het volgende:
Panoramatechniek?
Het woord 'techniek' komt niet in de gezochte term voor, het is één woord.
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:07
Nog 2 voorbeelden:



Etceterazondag 13 mei 2007 @ 19:10
punten zijn verwerkt
en ik denk dat we de voorbeelden wel snappen, maar de naam gewoon niet weten
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 19:11
dat denk ik ook
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:12
Laatste poging (voorbeelden zijn gewoon leuk om te laten zien):

De geschiedenis van de gaat minstens terug tot de Renaissance. Schilders experimenteerden met schilderen terwijl ze in conische of cylindrische spiegels keken. Het resultaat was dan totaal onherkenbaar op het doek. Je moest terug een spiegel van de juiste vorm gebruiken, waarin je het schilderij zag zoals het bedoeld was.
Etceterazondag 13 mei 2007 @ 19:14
conische schilderwijze
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:16
Nee, ik trek de stekker er wel uit...

Het ging om 'anamorfose'.
quote:
Een anamorfose is een mathematische beeldconstructie die pas een herkenbare voorstelling te zien geeft in de weerspiegeling van een glimmende piramide, of buis op een speciale plek in het werk wordt gezet.
Next please...
Etceterazondag 13 mei 2007 @ 19:18
als je zelf nou een nieuwe verzint lijkt me wel zo eerlijk
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:20
O, werkt dat hier zo? Sorry, bij MUZ Trivia gaat dat vaak anders...
Ik ga zo wel even eten, maar zal een snelle doen.
Moment...
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 19:20
tvp
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:22
Naar wie zijn deze soorten gympen vernoemd?

Etceterazondag 13 mei 2007 @ 19:27
dat sterren basketbalteam all stars
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:29
Nee, het zijn Converse All Stars en op het label op de enkel staat de naam van de persoon naar wie ze vernoemd zijn.
Etceterazondag 13 mei 2007 @ 19:30
jammer heb m'n all stars niet aan
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 19:31
quote:
Op zondag 13 mei 2007 19:30 schreef Etcetera het volgende:
jammer heb m'n all stars niet aan
Dat zou in principe opzoeken zijn
Etceterazondag 13 mei 2007 @ 19:32
meen je dat nou had er niet voor niets een achter gezet maar anyhow: ik weet het niet
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:34
Het gaat om de naam van een Amerikaanse basketballer die de schoenen populair heeft gemaakt.

Weetje: 60% van de Amerikanen heeft een paar van deze schoenen gehad. Ik zelf heb er nu 9 paar, maar heb er sinds mijn 14e zo'n 60 paar versleten.
Legolas_Greenleafzondag 13 mei 2007 @ 19:35
Michael Jordan als gokje dan maar.
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:39
Nee, rebus dan maar voordat ik het hele topic volspam:

- IE

- Voornaam
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 19:42
Chuck Taylor?
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:45
quote:
Op zondag 13 mei 2007 19:42 schreef ScottTracy het volgende:
Chuck Taylor?

Type 'Chuck Taylor' maar eens in op Google en kies dan voor 'Afbeeldingen'...

ScottTracy +1

Punten topic 756
ScottTracy 1
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 19:47
Zag het nu ook op mijn Allstars staan. Nooit eerder op gelet

Noem 3 (oud-)presentatoren van 6pack
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 19:48
Sophie Hilbrand
Menno .....
Froukje .....
Chris .....
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 19:48
Valentijn .....

weet al die achternamen niet
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 19:49
Menno Köhler
Sophie Hilbrand
Froukje Jansen
Etceterazondag 13 mei 2007 @ 19:49
Valerio
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 19:50
quote:
Op zondag 13 mei 2007 19:48 schreef DiviFilius het volgende:
Sophie Hilbrand
Menno .....
Froukje .....
Chris .....
Menno Kohler, Froukje Janssen en Chris Silos. Maar ik ga niet moeilijk doen over achternamen

DF+1

Punten topic 756
ScottTracy 1
DiviFilius 1
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 19:53
Even tweede Wereldoorlog geschiedenis voor de liefhebbers

Welke stad was het doelwit van operatie Typhoon ?
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 19:54
Dan ben ik er weer vandoor
Yurithemasterzondag 13 mei 2007 @ 19:55
oranje stad?
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:05
Rotterdam misschien
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 20:07
, grotere stad
Yurithemasterzondag 13 mei 2007 @ 20:08
seol?
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 20:11
, het was een Duitse operatie
Yurithemasterzondag 13 mei 2007 @ 20:13
krakau?
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 20:14
Toch maar een gokje dan: Stalingrad?
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 20:15
Scott zit al wel in het goede land, alleen een andere stad
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:15
Moskou dan?
DiviFiliuszondag 13 mei 2007 @ 20:16
quote:
Op zondag 13 mei 2007 20:15 schreef MadMaster het volgende:
Moskou dan?
, operatie Typhoon was de (mislukte) Duitse operatie om Moskou te veroveren.

MadMaster +1

Punten topic 756
ScottTracy 1
DiviFilius 1
MadMaster 1
Yurithemasterzondag 13 mei 2007 @ 20:16
leningrad?
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:23
Ik weet meer van het einde van de oorlog dan van de Duitse akties...

Waar is deze foto genomen?



Ik zoek de naam van de locatie...
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:28
RCA-studio in Nashville?? Omdat ik een foto van ELvis zie hangen namelijk.....
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:31
Die foto aan de muur is wel één van de hints, maar niet de juiste studio...
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:33
Sun Studio in Memphis dan??
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:39
The birthplace of Rock 'n Roll!!



ElizabethR +1

Punten topic 756
ScottTracy 1
DiviFilius 1
MadMaster 1
ElizabethR 1
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:41
Ik dacht eerlijk gezegd aan RCA omdat Elvis daar veel meer heeft opgenomen dan in de SUN studio. Maar het was dan toch blijkbaar Sun
erkelzondag 13 mei 2007 @ 20:43
hoi
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:44
Op de foto aan de muur staan Carl Perkins, Johnny Cash, Jerry Lee Lewis en Elvis. Deze foto is genomen toen de 4 elkaar min of meer toevallig in de Sun Studio tegenkwamen.
Deze foto wordt ook wel 'The Fab Four' genoemd.
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:44
Na in 1995 van Michael Jackson te zijn gescheiden trouwde Lisa Marie Presley in 2002 opnieuw. Met wie?
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:45
Verrek, ik had helegaar niet op die andere kerels gelet
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:45
Helleu erkel
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:45
Helaas niet met mij, maar met Nicolas Cage...
erkelzondag 13 mei 2007 @ 20:46
wat MadMaster zegt, behalve dat eerste deel
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:47
quote:
Op zondag 13 mei 2007 20:45 schreef MadMaster het volgende:
Helaas niet met mij, maar met Nicolas Cage...


MadMaster +1

Punten topic 756
ScottTracy 1
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:48
Hoe heet deze lokatie?

ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:50
Ooops??
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:51
quote:
Op zondag 13 mei 2007 20:50 schreef ElizabethR het volgende:
Ooops??
De naam stond op de afbeelding...
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:52
quote:
Op zondag 13 mei 2007 20:51 schreef MadMaster het volgende:

[..]

De naam stond op de afbeelding...
Ow
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 20:53
;t Is in de Rocky Mountains aan de kleur en vorming van de rotsen te zien, geen idee hoe het heet overigens.
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 20:59
U2 heeft hier haar eerste concert-opname gedaan...
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 21:02
Ben niet zo gecharmeerd van U2, dus dan weet ik het nog niet hoor. Althans, ik weet het nu wel, want ik heb het net even opgezocht.

Ik weet 1 ding zeker, dat is dat broer er overmorgen graag zou willen zijn!!
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 21:17
Ik wacht wel even tot er weer iemand online bij komt...
Der_Michaelzondag 13 mei 2007 @ 21:18
geen idee
Der_Michaelzondag 13 mei 2007 @ 21:20
enne waarom beweegt mijn avatar niet meer!
ChrisJXzondag 13 mei 2007 @ 21:21
Shakira is gewoon permanent verbaasd
Der_Michaelzondag 13 mei 2007 @ 21:22
Zou kunnen....
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:23
Red Rock?
MadMasterzondag 13 mei 2007 @ 21:24
quote:
Op zondag 13 mei 2007 21:23 schreef Nembrionic het volgende:
Red Rock?
Red Rock Theatre om precies te zijn.

Nembrionic +1

Punten topic 756
ScottTracy 1
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
Der_Michaelzondag 13 mei 2007 @ 21:25
Of ze is geschrokken van 1 van jullie
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 21:26
Of je hebt op Esc gedrukt...

(tevens tvp)
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:27
Hmmm vraag onderweg
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:29
Rincewind, de wizard uit de Discworld boeken heeft 1 van de 8 sterkste spreuken in zijn hoofd.
Hoe heten die 8 spreuken gezamelijk?
Der_Michaelzondag 13 mei 2007 @ 21:29
hmmm mijn smiley geval dingetje beweegt ook niet.......zal het dan toch aan mij liggen
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:31
Vraag het me af. Je avatar stond hier net ook stil. En nu net bewoog hij even en nu staat ze met haar handen voor haar ogen. Maar het begint niet steeds opnieuw
ChrisJXzondag 13 mei 2007 @ 21:32
Gut, laat ik die nu net niet gelezen hebben
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:33
quote:
Op zondag 13 mei 2007 21:32 schreef ChrisJX het volgende:
Gut, laat ik die nu net niet gelezen hebben
Geen van de boeken of alleen dat deel niet?
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 21:33
The Unforgivable Curses... ohnee, dat was een ander boek
ChrisJXzondag 13 mei 2007 @ 21:34
quote:
Op zondag 13 mei 2007 21:33 schreef Cootz het volgende:
The Unforgivable Curses... ohnee, dat was een ander boek
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:44
Dit schiet niet op. De vorige vraag is vervallen.

Als we dit plaatje bekijken..met wie associeer je dit ding?

VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 21:46
Jezus
RoofingBurnerzondag 13 mei 2007 @ 21:46
Davinci Code?
Soempiezondag 13 mei 2007 @ 21:47
mozes?
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:49
quote:
Op zondag 13 mei 2007 21:46 schreef RoofingBurner het volgende:
Davinci Code?
Davinci Code is geen persoon. DaVinci wel maar die is het niet.

Mozes en Jezus zijn ook fout alhoewel ze wel beiden in de Bijbel voorkomen
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:52
Deze kleien rol bevat samen met andere rollen de annalen van deze knakker:

VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 21:53
Adam
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:56
quote:
Op zondag 13 mei 2007 21:53 schreef VonHinten het volgende:
Adam
Neen.

Het gaat hier om een koning. Met - zoals je ziet - een grote baard. Hij wordt vaak geassocieerd met een leeuw.
RoofingBurnerzondag 13 mei 2007 @ 21:57
Koning David?
Soempiezondag 13 mei 2007 @ 21:58
marcus? maar dat is een evangelist
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 21:59
Geen David, geen Marcus.

Hij staat bekend om zijn bouwsels.
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 22:00
Koning Salomo
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 22:00
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:00 schreef VonHinten het volgende:
Koning Salomo
Neen. Deze man had groene vingers
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 22:02
Koning Achab?
ChrisJXzondag 13 mei 2007 @ 22:03
Nebukadnesar
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 22:04
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:02 schreef VonHinten het volgende:
Koning Achab?
Nee. Hij liet een grote blauwe poort bouwen. Hij komt ook in The Matrix voor.
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 22:04
Well... dan is het probably het antwoord van Chris
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 22:06
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:03 schreef ChrisJX het volgende:
Nebukadnesar
en dan let ik niet op spelling want die is steeds anders

Nebukadnesar II eigenlijk.
De beste man was een geniale architect. Naar verluid had hij ingenieuze manieren om de hangende tuinen van Babylon(groene vingers ) te voorzien van genoeg water.

Op rollen zoals deze, en op een aantal tabletten staat een enorme hoeveelheid aan informatie over de man. Oók hoe het water transporteerde.

ChrisJX +1

Punten topic 756
ScottTracy 1
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 22:06
Koning Saul?Mosterd en maaltijd enzo
RoofingBurnerzondag 13 mei 2007 @ 22:08
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:06 schreef ElizabethR het volgende:
Koning Saul?Mosterd en maaltijd enzo
Nee, die van de mosterd, da's Abraham.
ChrisJXzondag 13 mei 2007 @ 22:09
Ik wilde net naar bed gaan, dus een makkelijke:

Wie tekenden/schreven Asterix en Obelix?
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 22:09
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:08 schreef RoofingBurner het volgende:

[..]

Nee, die van de mosterd, da's Abraham.
RoofingBurnerzondag 13 mei 2007 @ 22:09
Uderzo en Gosini?
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 22:09
Aaaah ik vroeg mij al af wat een koning zo verwilderd op een schilderij doet. Maar dat was natuurlijk het verhaal met Daniël! Dat monsieur een hele tijd leefde als een rund o.i.d. omdat hij de Joodse God niet genoeg eerde.

Dacht ik..
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 22:13
Goscinni en Uderzo
RoofingBurnerzondag 13 mei 2007 @ 22:21
Is Chris nou ineens naar bed?
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 22:29
Denk het, dus stel je een vraag?
RoofingBurnerzondag 13 mei 2007 @ 22:33
Ik heb een typo in het antwoord mss keurt ze het daarom wel af.
ChrisJXzondag 13 mei 2007 @ 22:36
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:09 schreef RoofingBurner het volgende:
Uderzo en Gosini?
RB +1

Punten topic 756
ScottTracy 1
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
RoofingBurnerzondag 13 mei 2007 @ 22:39
Wat is dit?
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 22:40
IJzeren Kruis?
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 22:40
keltisch kruis?
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 22:40
Tempelierskruis?
Etceterazondag 13 mei 2007 @ 22:42
wilemsorde?
RoofingBurnerzondag 13 mei 2007 @ 22:43
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:40 schreef VonHinten het volgende:
IJzeren Kruis?
Idd een ijzeren kruis, de originele versie uit 1914. VonHinten +1

Dit is de versie die Hitler er van maakte:



Punten topic 756
ScottTracy 1
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 22:46
Wie regiseerde onder andere 'Pi' (1998) en 'Requiem for a Dream' (2000)?
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 22:47
Darren Aronofsky
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 22:48
Ben benieuwd naar z'n nieuwe film...
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 22:50
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:48 schreef Cootz het volgende:
Ben benieuwd naar z'n nieuwe film...
Die is al in de bioscoop toch? Ik ben ook wel benieuwd ja
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 22:51
ST +1

Punten topic 756
ScottTracy 2
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 22:55
Geef mij dan maar 2 films die zijn geregisseerd door Sam Mendes
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 22:56
American Beauty

en eh
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 22:57
Dat is er alvast 1.
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 22:58
Platoon?
wycciezondag 13 mei 2007 @ 22:59
Road to perdition?
ElizabethRzondag 13 mei 2007 @ 22:59
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:55 schreef ScottTracy het volgende:
Geef mij dan maar 2 films die zijn geregisseerd door Sam Mendes
Hij gaat Sweeney Todd doen

Een van mijn favo musicals aller tijden!!
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 22:59
Niet Platoon.
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 22:59
Die met Tom Hanks als gangster/hitman... shit ik heb 'm hier in de kast staan... hoe heet ie nou?
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 23:00
Ja Road to Perdition, die is ook van Mendes toch?
VonHintenzondag 13 mei 2007 @ 23:01
RtP .. erg goede film
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 23:01
quote:
Op zondag 13 mei 2007 22:59 schreef wyccie het volgende:
Road to perdition?


wyccie+1

Punten topic 756
ScottTracy 2
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 1
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 23:01
Inderdaad die met Tom Hanks als gangster
wycciezondag 13 mei 2007 @ 23:03
Wie speelt de dochter van Kevin Spacey in American Beauty?
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 23:04
Thora Birch?
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 23:05
Ik zat nog te twijfelen met Mena Suvari maar die speelt juist haar vriendin
wycciezondag 13 mei 2007 @ 23:05
quote:
Op zondag 13 mei 2007 23:04 schreef ScottTracy het volgende:
Thora Birch?
Da's wel erg snel.

ScottTracy +1

Punten topic 756
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 1
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 23:06
quote:
Op zondag 13 mei 2007 23:05 schreef wyccie het volgende:

[..]

Da's wel erg snel.
Sorry Even een vraag verzinnen
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 23:09
Wat was in 1801 de eerste ontdekte planetoide (door Piazzi) en kreeg daarom catalogusnummer 1?
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 23:11
Nummer 1 is natuurlijk Ceres
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 23:15
quote:
Op zondag 13 mei 2007 23:11 schreef Cootz het volgende:
Nummer 1 is natuurlijk Ceres
Natuurlijk

Cootz+1

Punten topic 756
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 1
Cootz 1
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 23:20
Vervolgvraag, bij gebrek aan inspiratie:

Planetoïde 134340, vernoemd naar de Romeinse god van de onderwereld en naar de Disney-hond, is in 2006 gedegradeerd tot dwergplaneet. Waarom was dat?
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 23:21
Er ontstond een discussie over wat nu precies een planeet was. En dan ging het vooral om de grootte. Pluto zou te klein zijn.
ScottTracyzondag 13 mei 2007 @ 23:21
Omdat de definities van planeet en dwergplaneet werden veranderd of zoiets?
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 23:25
Er was inderdaad discussie over, maar de grootte was niet het punt. Pluto is heeft genoeg massa om een hydrostatisch evenwicht te bereiken, en heeft daardoor een ronde vorm. Er is een andere voorwaarde waaraan Pluto niet voldeed.

En inderdaad, er werden nieuwe definities gesteld. Maar welke voorwaarde maakt Pluto (samen met Ceres en Eris) nou een dwergplaneet?
Legolas_Greenleafzondag 13 mei 2007 @ 23:27
Dat zijn baan niet rond is, maar eerder een ovaal/ellips-vorm heeft?
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 23:32
quote:
Op zondag 13 mei 2007 23:27 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Dat zijn baan niet rond is, maar eerder een ovaal/ellips-vorm heeft?
Pluto heeft inderdaad een behoorlijk afwijkende baan tegenover de andere planeten, maar dat is het punt niet.
quote:
Een planeet:
1. Bevindt zich in een baan rond een zon;
2. Heeft een massa die groot genoeg is om hydrostatisch evenwicht te bewerkstelligen (een planeet is daardoor nagenoeg rond);
3. Heeft een atmosfeer.
4. ???
Pluto voldoet aan de eerste drie, maar wat is de vierde. Ben benieuwd of iemand er nog mee komt
Nembrioniczondag 13 mei 2007 @ 23:33
Pluto heeft geen manen?
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 23:40
Pluto heeft er 3. En Mercurius en Venus geen. Dus, nee.

Ik ga even nadenken over een hint...
Even zien.. heeft er iemand wel eens van de Kuipergordel gehoord?

[ Bericht 14% gewijzigd door Cootz op 13-05-2007 23:46:37 ]
Legolas_Greenleafzondag 13 mei 2007 @ 23:44
Ik heb 'm maar opgezocht, gemene vraag.
Cootzzondag 13 mei 2007 @ 23:47
Ik vind 'm te leuk om hem te verklappen, dus ik hoop dat iemand het nog weet. Maar ik ga nu wel naar m'n bedje toe.. Ik laat de vraag open, maar als jullie verder willen spelen met een andere vraag, ga vooral je gang

Ciao!
Yurithemasterzondag 13 mei 2007 @ 23:55
Hij stond te ver van de zon af?

iniedergeval was het iets waardoor als pluto ene planeet was andere dwergplaneten ook als een planeet zouden moeten worden gezien.
ElizabethRmaandag 14 mei 2007 @ 00:19
Yuri, stel je een nieuwe vraag?? Dan blijft deze wel staan tot iemand weet of ie een goed antwoord had.
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 00:37
Pluto heeft geen asteroïdenbaan?
tong80maandag 14 mei 2007 @ 00:50
Goeiemorgen

Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 00:57
Nog leven hier?
tong80maandag 14 mei 2007 @ 01:02
Ik adem nog

broermaandag 14 mei 2007 @ 01:02
Ja, ik zit op een vraag van je te wachten, Yuri.
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:03
Waarom moet ik een vraag stellen
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:05
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:03 schreef Yurithemaster het volgende:
Waarom moet ik een vraag stellen
Omdat jij de jongste bent.
tong80maandag 14 mei 2007 @ 01:06
En lelijk

broermaandag 14 mei 2007 @ 01:06
Omdat ik het antwoord op jouw vragen nooit weet, en ik dus nog wat kan leren.
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:10
Maar ik sta boven jullie in de ranglijst dus
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:11
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:06 schreef tong80 het volgende:
En lelijk

Dat is gemeen, Tong.
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:11
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:06 schreef tong80 het volgende:
En lelijk

Kijk naar jezelf ouwe geit
Agiathmaandag 14 mei 2007 @ 01:13
Hij draaide niet om zijn as?
broermaandag 14 mei 2007 @ 01:15
Om de boel weer op gang te brengen...

Welke film?

ElizabethRmaandag 14 mei 2007 @ 01:16
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:03 schreef Yurithemaster het volgende:
Waarom moet ik een vraag stellen
Omdat ik jou lief vindt
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:16
the departed
broermaandag 14 mei 2007 @ 01:17
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:16 schreef Yurithemaster het volgende:
the departed
Moet je toch een vraag stellen.

Yuri +1

Punten deel 756
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 1
Cootz 1
Yurithemaster 1
Agiathmaandag 14 mei 2007 @ 01:17
Of was het omdat pluto andere planeten/objecten doorkuiste in zijn baan?
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:18
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:17 schreef broer het volgende:
Yuri +1
Jeej

Wat zien we hier

wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:19
Engelenburcht
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:20
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:19 schreef wyccie het volgende:
Engelenburcht
Wyccie+1


Wou deze vraag net al stellen maar zag toen die van broer


Punten deel 756
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 1
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 1
Yurithemaster 1
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:25


Design van wie?
broermaandag 14 mei 2007 @ 01:26
Wit en strak? Jan des Bouvrie?
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:26
de bouvrie of hoe je het ook schrijft
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:29
Niet Jan.
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:31
Fransman.
broermaandag 14 mei 2007 @ 01:31
Daar houdt mijn kennis van ontwerpers wel ongeveer op.
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:33
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:31 schreef broer het volgende:
Daar houdt mijn kennis van ontwerpers wel ongeveer op.
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:34
Deze ondingen zijn ook van hem.

Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 01:37
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:34 schreef wyccie het volgende:
Deze ondingen zijn ook van hem.

[afbeelding]
Ljkt wel op die raket uit kuifje: raket naar de maan
ElizabethRmaandag 14 mei 2007 @ 01:37
Toch niet Louis Vuitoon zeker?
broermaandag 14 mei 2007 @ 01:37
Och, verdomd. Dat heb ik geweten.
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:40
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:37 schreef ElizabethR het volgende:
Toch niet Louis Vuitoon zeker?
Nee, dat is meer een kledingontwerper.
Deze meneer doet meubels, horloges, klokken, keukendingetjes etc.
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:44
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 01:44
Allesie?
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:44
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:44 schreef PhysicsRules het volgende:
Allesie?
Nee, die andere!
ElizabethRmaandag 14 mei 2007 @ 01:46
Oi! Starkc
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:49
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:46 schreef ElizabethR het volgende:
Oi! Starkc
Oi! Dat is (bijna) goed. ElizabethR +1

Punten deel 756
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 2
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 1
Yurithemaster 1
ElizabethRmaandag 14 mei 2007 @ 01:55
Hoe noem je een verbrede, meestal trechtervormige riviermonding, waar zoet rivierwater en zout zeewater vermengd worden en er daardoor brak water ontstaat, en waar getijverschil waarneembaar is. ?
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 01:56
Ik wilde gaan slapen, maar gok toch maar even op delta.
ElizabethRmaandag 14 mei 2007 @ 01:58
Da's net niet goed. Een delta heb je als er een stelsel van vertakkingen plaatsvindt, dat is bij mijn vraag niet perse het geval.
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 02:00
Dan ga ik slapen.
Welterusten
broermaandag 14 mei 2007 @ 02:00
Ik heb geen idee, dus ik ga mij richting slaapkamer begeven.

Welterusten.
ElizabethRmaandag 14 mei 2007 @ 02:01
Slaap lekker beiden
ElizabethRmaandag 14 mei 2007 @ 02:10
Nou, ik ga ook slapen. Het was een estuarium
tong80maandag 14 mei 2007 @ 03:26
Weten we dat ook weer

Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 07:58
Om de zaak weer even aan te zwengelen:

Wat was de naam van de DC-2 waarmee de KLM deelnam aan de klassieke vliegwedstrijd van Mildenhall naar Melbourne in 1934?
SaskiaRmaandag 14 mei 2007 @ 08:49
de Uiver?
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 08:50
Dat weet toch niemand uit z'n hoofd...
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 08:51
Correct

SaskiaR +1

Punten deel 756
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 2
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 1
Yurithemaster 1
SaskiaR 1
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 08:56
toch wel dus...
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 09:12
quote:
Op maandag 14 mei 2007 08:56 schreef geertp het volgende:
toch wel dus...
Was wel sneller dan ik had verwacht.
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 09:15
tijd dat er een nieuwe vraag komt.
SaskiaRmaandag 14 mei 2007 @ 09:16
Sorry, ik dacht dat het fout was...

Wie regisseerde de serie Firefly?
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 09:20
was dat niet Josh of Joss Whedon?
SaskiaRmaandag 14 mei 2007 @ 09:21
Geert+1


Punten deel 757
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 2
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 1
Yurithemaster 1
SaskiaR 1
geertp 1
RoofingBurnermaandag 14 mei 2007 @ 09:24
Ik weet niet eens wat Firefly is
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 09:25
De gangbare theorie is dat de maan is ontstaan doordat de aarde botste met , een object ongeveer even groot als Mars.
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 09:25
quote:
Op maandag 14 mei 2007 09:24 schreef RoofingBurner het volgende:
Ik weet niet eens wat Firefly is
Ik had ook geen idee.
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 09:26
jawel, is een geweldige serie uit 2002. groepje mensen in een 'spacecraft' dat door 't heelal zwerft. Volgens mij nooit in NL op tv geweest.
steekbalmaandag 14 mei 2007 @ 09:30
mohguh
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 09:34
een planetoide
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 09:34
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 09:34
Firefly

maar dat zal jullie niet verbazen
RoofingBurnermaandag 14 mei 2007 @ 09:35
Oh, ik dacht Ur anus
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 09:37
quote:
Op maandag 14 mei 2007 09:34 schreef PhysicsRules het volgende:
een planetoide
Nee, het wordt omschreven als 'speculatieve planeet'.
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 09:38
quote:
Op maandag 14 mei 2007 09:37 schreef geertp het volgende:

[..]

Nee, het wordt omschreven als 'speculatieve planeet'.
hebben ze dat ding een naam gegeven

Hades of zo iets?
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 09:40
Thales??
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 09:45
Hades is in de goede richting.

Het heeft dezelfde naam als een Koningin uit de griekse mythologie
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 09:46
Helena?
methanmaandag 14 mei 2007 @ 09:48
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 09:49
quote:
Op maandag 14 mei 2007 09:48 schreef methan het volgende:
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 09:49
Dione?
steekbalmaandag 14 mei 2007 @ 09:50
Theya ?
methanmaandag 14 mei 2007 @ 09:52
promane
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 09:52
quote:
Op maandag 14 mei 2007 09:50 schreef steekbal het volgende:
Theya ?
Eigenlijk Theia, maar dat rekenen we goed.

steekbal +1



Punten deel 757
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 2
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 1
Yurithemaster 1
SaskiaR 1
geertp 1
steekbal 1
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 09:55
Opmerkelijk dat ze de griekse ipv romeinse naam hebben gebruikt.
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 09:58
ach, ze hadden zo iets van. Kom, doe es gek, spring eens uit die band, laten we de griekse naam pakken...
steekbalmaandag 14 mei 2007 @ 10:00
Yippie, mijn fipo (first point)
Welke vitamine is noodzakelijk voor de opbouw van de huid, de aanmaak van epitheelcellen, de goede werking van de ogen en voor de groei en weerstand tegen ziekten. De gezochte vitamine komt vooral voor in producten van dierlijke oorsprong zoals vleeswaren, zuivelproducten, vis en eieren.
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 10:02
Vitamine A?
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 10:04
Vitamine B1?
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 10:04
quote:
Op maandag 14 mei 2007 10:02 schreef Cobra4 het volgende:
Vitamine A?
Dat denk ik ook, anders zeg ik Vitamine B11
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 10:06
B11, dat is toch foliumzuur?
steekbalmaandag 14 mei 2007 @ 10:06
Cobra4 + 1

Punten deel 757
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 2
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 1
Yurithemaster 1
SaskiaR 1
geertp 1
steekbal 1
Cobra4 1

[ Bericht 0% gewijzigd door steekbal op 14-05-2007 10:36:54 ]
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 10:11
Wat is de naam van de acteur die Radar speelt in de serie M*A*S*H?



[ Bericht 33% gewijzigd door Cobra4 op 14-05-2007 10:16:56 ]
steekbalmaandag 14 mei 2007 @ 10:16
ik zie hem zo voor me, weet niet ho hij heet
MadMastermaandag 14 mei 2007 @ 10:23
Was dat Alan Alda?
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 10:25
quote:
Op maandag 14 mei 2007 10:23 schreef MadMaster het volgende:
Was dat Alan Alda?
Neen, die speelde Hawkeye.
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 10:29
geen idee. keek nooit naar M*A*S*H

(steekbal, geef je Cobra4 ook een puntje in je overzicht?)
steekbalmaandag 14 mei 2007 @ 10:37
quote:
Op maandag 14 mei 2007 10:29 schreef geertp het volgende:
geen idee. keek nooit naar M*A*S*H

(steekbal, geef je Cobra4 ook een puntje in je overzicht?)
Heel alert van je, heb het bijgewerkt
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 10:44
Tipje: Zijn initialen zijn G.B.
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 10:55
Ghost Buster?
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 11:03
George Baker
RoofingBurnermaandag 14 mei 2007 @ 11:04
George Bush
steekbalmaandag 14 mei 2007 @ 11:07
volgens mij komen we er niet uit
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:08
Zal ik het maar verklappen dan?
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 11:10
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:08 schreef Cobra4 het volgende:
Zal ik het maar verklappen dan?
ik heb het al opgezocht

nooit geweten
RoofingBurnermaandag 14 mei 2007 @ 11:14
Doe maar verklappen.
Homdeckmaandag 14 mei 2007 @ 11:14
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:14 schreef RoofingBurner het volgende:
Doe maar verklappen.
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:16
Het antwoord is: Gary Burghoff.
RoofingBurnermaandag 14 mei 2007 @ 11:18
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:16 schreef Cobra4 het volgende:
Het antwoord is: Gary Burghoff.
oh, die
Cootzmaandag 14 mei 2007 @ 11:19
Andere vraag dan maar, Cobra4?
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:20
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:19 schreef Cootz het volgende:
Andere vraag dan maar, Cobra4?
Komt er aan.
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:22
Welk kasteel is dit?

RoofingBurnermaandag 14 mei 2007 @ 11:23
Muiderslot
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 11:25
quote:
Op maandag 14 mei 2007 09:34 schreef PhysicsRules het volgende:
Firefly

maar dat zal jullie niet verbazen
Firefly

Ooit aangeraden door asmo
FrancesTheMutemaandag 14 mei 2007 @ 11:30
tvp
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 11:32
Is dat niet in limburg?
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 11:32
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:25 schreef Yurithemaster het volgende:

[..]

Firefly

Ooit aangeraden door asmo
dito door redleader, die het weer van asmo had
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:32
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:32 schreef PhysicsRules het volgende:
Is dat niet in limburg?
Neen
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 11:33
loevestein?
Yurithemastermaandag 14 mei 2007 @ 11:34
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:30 schreef FrancesTheMute het volgende:
tvp
De OP gelezen?
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 11:35
Kasteel de Haar?
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:36
Neen, niet de Haar en niet Loevestein.
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 11:38
---refresh is nuttig ---
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 11:39
Kasteel Hoensbroek
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:40
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:39 schreef geertp het volgende:
Kasteel Hoensbroek
Neen.
steekbalmaandag 14 mei 2007 @ 11:41
he, da's mijn huis
methanmaandag 14 mei 2007 @ 11:44
kan het ook slot... heten?
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:45
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:44 schreef methan het volgende:
kan het ook slot... heten?
Dat kan. Kasteel en slot worden beide gebruikt.
Cootzmaandag 14 mei 2007 @ 11:47
Zuilen
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 11:47
quote:
Op maandag 14 mei 2007 11:47 schreef Cootz het volgende:
Zuilen
Helemaal goed

Cootz +1

Punten deel 757
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 2
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 2
Yurithemaster 1
SaskiaR 1
geertp 1
steekbal 1
Cobra4 1
Cootzmaandag 14 mei 2007 @ 11:55


Wat en waar?

(erg knap als je het zonder hints zou weten... maar ik ben benieuwd... hints volgen gauw)
wycciemaandag 14 mei 2007 @ 11:57
Mooi ding.
Cootzmaandag 14 mei 2007 @ 12:01
Hint 1: Franse Pyreneeën

(de specifieke 'waar' is bij deze een bonusvraag... voor 'wat' krijg je een punt)
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 12:03
Een of andere wielrenner die het ravijn is ingedoken?
Etceteramaandag 14 mei 2007 @ 12:05
ik gok op een standbeeld ter herinnering aan de WO II
Agiathmaandag 14 mei 2007 @ 12:05
Cootz, is die pluto-vraag al beantwoord?

Ik had namelijk iets gezegd als:
quote:
Op maandag 14 mei 2007 01:17 schreef Agiath het volgende:
Of was het omdat pluto andere planeten/objecten doorkuiste in zijn baan?
methanmaandag 14 mei 2007 @ 12:05
in de tuin van Joop Zoetemelk in Frankrijk ?
Cootzmaandag 14 mei 2007 @ 12:06
quote:
Op maandag 14 mei 2007 12:03 schreef PhysicsRules het volgende:
Een of andere wielrenner die het ravijn is ingedoken?
Monument voor wie? En voor de bonus nog steeds: welke berg?
methanmaandag 14 mei 2007 @ 12:08
Berg Tourmalet?
H_Tmaandag 14 mei 2007 @ 12:10
Monument voor Tommy Simpson?
Cobra4maandag 14 mei 2007 @ 12:10
De Portiere?
Homdeckmaandag 14 mei 2007 @ 12:13
Col du portet d'aspet voor fabio casartelli?
WooZmaandag 14 mei 2007 @ 12:14
quote:
Op maandag 14 mei 2007 12:10 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Monument voor Tommy Simpson?
die staat op de mt. ventoux

Is dit niet dat monument voor die renner die in jaren negentig in de tour ten val kwam?

maar wie dat ook alweer was
Cootzmaandag 14 mei 2007 @ 12:14
quote:
Op maandag 14 mei 2007 12:05 schreef Agiath het volgende:
Cootz, is die pluto-vraag al beantwoord?
Jouw antwoord komt het meeste in de buurt. Het goede antwoord was:
omdat Pluto zijn baan niet heeft schoongemaakt van andere objecten. Pluto vliegt het meeste van de tijd rond in de Kuipergordel, een band van rondvliegende ijsrotsen net buiten de baan van Neptunus. Pluto is eigenlijk niets anders dan een groot uitgevallen stuk puin in een baan van heel veel meer puin. Eris (een andere dwergplaneet in de Kuipergordel) is zelfs groter dan Pluto, maar veel later ontdekt, dus die hebben ze nooit een planeet genoemd. 'Men' vindt dat iets pas een echte planeet is, als het dus zijn baan heeft schoongemaakt, en alle massa in de baan is samengeklonterd tot 1 planeet.

Omdat je het dichtste bij zat: Agiath +1
Agiathmaandag 14 mei 2007 @ 12:15
Cootzmaandag 14 mei 2007 @ 12:17
quote:
Op maandag 14 mei 2007 12:13 schreef Homdeck het volgende:
Col du portet d'aspet voor fabio casartelli?
Helemaal goed! Wist je het ook zonder de hint?

Fabio Casartelli kwam tijdens de Tour de France van 1995 ten val bij de afdaling van de Col de Portet d'Aspet. Hij droeg geen helm en overleed ter plekke. Even later is de helm voor renners verplicht geworden.

Homdeck +1

Punten deel 757
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 2
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 2
Yurithemaster 1
SaskiaR 1
geertp 1
steekbal 1
Cobra4 1
Homdeck 1
Agiath 1
Homdeckmaandag 14 mei 2007 @ 12:19
ik denk niet dat ik er zonder hint opgekomen was.

Stel jij een vraag Agiath? dan ga ik even lunchen
Agiathmaandag 14 mei 2007 @ 12:22
quote:
Op maandag 14 mei 2007 12:19 schreef Homdeck het volgende:
ik denk niet dat ik er zonder hint opgekomen was.

Stel jij een vraag Agiath? dan ga ik even lunchen
Ok
Agiathmaandag 14 mei 2007 @ 12:24
Welke maan van Jupiter is naar een continent vernoemd en waaruit bestaat deze maan vooral?
PhysicsRulesmaandag 14 mei 2007 @ 12:25
Europa
IJs
geertpmaandag 14 mei 2007 @ 12:26
quote:
Op maandag 14 mei 2007 12:25 schreef PhysicsRules het volgende:
Europa
IJs
damn, die wist ik ook...
Agiathmaandag 14 mei 2007 @ 12:26
quote:
Op maandag 14 mei 2007 12:25 schreef PhysicsRules het volgende:
Europa
IJs
PhysicsRules +1

Punten deel 757
ScottTracy 3
DiviFilius 1
MadMaster 2
ElizabethR 2
Nembrionic 1
ChrisJX 1
RoofingBurner 1
VonHinten 1
wyccie 2
Cootz 2
Yurithemaster 1
SaskiaR 1
geertp 1
steekbal 1
Cobra4 1
Homdeck 1
Agiath 1
PhysicsRules 1
Cootzmaandag 14 mei 2007 @ 12:28
Euh, misschien zelfs vloeibaar water!