Precies.. Script 137, 'Eroverheenlullen'.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:44 schreef Rotterdammert het volgende:
er is weer een nieuw script uit de kast gehaald
Abnormaaal!quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:44 schreef FuTilE het volgende:
De gluuuuuurbuuuuuuur....
Dat paard is vanmiddag wel gewond geraakt door dat geintje.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:42 schreef Peter6000 het volgende:
Huub wordt aangevallen vanwege het loslaten van een paard?
Spreekt hij nog wel eens de waarheid tegenwoordig.quote:
Soms denk ik 'waar laten ze zich voor lenen'.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:45 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Precies.. Script 137, 'Eroverheenlullen'.
Jullie weten dat ik geen Huubfan ben, maar hij spreekt de waarheid .Hij vroeg het aan die Ellen en die zei inderdaad dat het niet erg was en dat hij wel op de koffie zal komen, verder blijf ik het een ettertje vinden, en ik hoor hem nu weer een vrouw hoer noemen, terwijl hij van de week daar zo moralischtisch over doen , maar goed eerlijkheid voor alles.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:42 schreef Peter6000 het volgende:
Huub wordt aangevallen vanwege het loslaten van een paard?
Maar....... volgens sommige mensen doet Jaap nooit iets zonder toestemming van 'achter'quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:44 schreef BuffyJan het volgende:
En dan moet Huub nu even beginnen over t feit dat Jaap Irginia heeft losgelaten, en dat ie toen probeerde Fries los te laten
Dat is de meest stompzinnige actie ooit.
Later zal ie zeggen dat ie dat alleen maar zei omdat ie bezig is het met het spel.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:45 schreef ruudpuntenel het volgende:
Huub tegem Aman: Kuthoer... zwak hoor.
jawel nuquote:Op donderdag 10 mei 2007 23:46 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Spreekt hij nog wel eens de waarheid tegenwoordig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |