abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49468941
quote:
Op dinsdag 15 mei 2007 23:18 schreef Heero87 het volgende:
Uit het Belgische tijdschrift Humo:

[afbeelding]

Grof maar geweldig!!!

ps: dat stuk wat ze lieten ziet dat Rachel maar door en door en door bleef zeuren
pi_49470618
quote:
‘Verleidster ook goede misleidster’

door Richard van de Crommert
AMSTERDAM - Wiaan Ram, een 33-jarige verleidster uit het tv-programma Temptation Island, lijkt niet alleen goed in het verleiden van leuke mannen, maar ook in het misleiden van haar werkgever.

Haar werkgever, het banenbemiddelingsbureau Workstar, waar ze van oktober vorig jaar tot en met februari dit jaar coordinator jobcenter was, heeft deze week een advocaat op haar afgestuurd om zes weken loon en vakantiegeld terug te vorderen.

Wiaan, die in de serie de naam Xena draagt, meldde zich in januari ziek. En bleef dat zes weken. Maar ziek was ze niet. Ze vertrok naar een tropisch eiland om de opnamen bij te wonen van Temptation Island.

Op de website van Temptation Island, laat de vamp weten, dat ze een hekel aan verplichtingen heeft en afknapt op leugens.

Een week ‘na haar beterschap’ vond Wiaan een andere baan. Haar werkgever is op zijn zachtst gezegd ‘not amused’ toen hij erachter kwam dat het de zich ziek gemelde Wiaan was die hij op televisie zag, en besloot er een advocaat op te zetten. Er wordt een bedrag teruggevorderd van naar verluidt zo’n kleine 4000 euro. Ondertussen is onder het personeel van Workstar Temptation Island, waarvan donderdag de laatste aflevering wordt uitgezonden, het bestbekeken tv-programma geworden.

Wiaan reageert: “Ik had gewoon vakantie. Klaar. En dat was gecombineerd met ziekte.” Van een brief van een advocaat zegt ze niks te weten: “Als dat zo is, dan kan ik ook wel een boekje over Workstar opendoen. Het is gewoon een witwasserij. Workstar kan binnen een half jaar sluiten.”

Op geld van Wiaan hoeft het bedrijf al helemaal niet te rekenen. “Dat kunnen ze shaken. Ze krijgen niks. Ze hebben mij eruit gewerkt. Dit is een bullshit-verhaal. Ik was maar drie dagen op Temptation Island. Wat een vals bedrijf.”

Workstar heeft laten weten geen commentaar te willen geven op de situatie.
Bron: Telegraaf
Beetje suggestief allemaal, aangezien Xena geen echte verleidster was, maar iemand die een spionne speelde voor Bianca en eigenlijk niet veel te melden had behalve "Takis en Armina hebben gezoend"

[ Bericht 0% gewijzigd door wizarddragon op 17-05-2007 04:54:56 ]
  donderdag 17 mei 2007 @ 09:40:54 #253
161275 Smash-it
Zelfs m'n naam is mooi
pi_49471238
quote:
Op woensdag 16 mei 2007 23:32 schreef Cacao het volgende:
Haaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa
Ik geloof echt niet dat Dave en Reetsjel een 'date' hebben gehad. Danny kreeg gewoon geld + gratis publiciteit + een gratis drankje om even met haar op dat terrasje te zitten. Dat kan niet anders, dat geloof ik echt niet!
(En dat giletje dat hij aan heeft, waaaat is daaaat? Veronica's lekkerste...tssss)
Je haalt echt de woorden uit m'n mond. Eerste wat ik zei tegen huisgenoot tijdens het kijken was 'oh hij kreeg vast geld voor die date' en het tweede was 'wat heeft ie aan echt?!' Hahaha..
  donderdag 17 mei 2007 @ 11:39:06 #254
59332 Little_Meanie
Cidade Maravilhosa, RJ Brasil
pi_49473363
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 09:40 schreef Smash-it het volgende:

[..]

Je haalt echt de woorden uit m'n mond. Eerste wat ik zei tegen huisgenoot tijdens het kijken was 'oh hij kreeg vast geld voor die date' en het tweede was 'wat heeft ie aan echt?!' Hahaha..
Die krijgt daar geen geld voor, die zielige (ik ben dom en wil dus een baantje in de media) doen er alles voor om op TV te komen.
  donderdag 17 mei 2007 @ 15:47:01 #255
149616 Frau.Pfeffertopf
heeft een eigen cheer smiley!
pi_49480854
quote:
Op dinsdag 15 mei 2007 21:17 schreef SEMTEX het volgende:
maar goed, we gaan dus pas volgende week Takis en Bianca en de Gringo en Ciska-soap zien .
Vanavond toch?
pi_49482197
quote:
Op woensdag 16 mei 2007 20:58 schreef Miwaki het volgende:
Het leukste vond ik nog de opmerking van Rachel tijdens hun laatste avond, na het kampvuur. Danny zegt (heel licht) geirriteerd iets over dat zij zoende met Laurent. Ondertussen staat hij rustig geleund op balkon voor zich uit kijkend, zegt die hork:
"Doe nou toch eens rustig joh! Je valt me bekant aan!!"

Nou!! Toen had ik het niet meer.
Haha, mijn vriend en ik zeiden ook al, hij doet niks!! Ach wat een irritant mens die Rachel. Beetje boos doen omdat Danny in haar ogen intiem liep te doen met de dames, terwijl zij met Laurent heeft gesekst. Hoe durft ze dan nog zo tegen Danny te doen . Wat een sekreet.
I know everything changes / All the cities and faces / But I know how I feel / About you
pi_49489762
  donderdag 17 mei 2007 @ 20:40:53 #258
149616 Frau.Pfeffertopf
heeft een eigen cheer smiley!
pi_49490140
Takis vangt bot bij Amina

'Ik zou je vriendin niet willen zijn', aldus de bruine schone
pi_49490155
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 20:32 schreef MissX het volgende:
Game on!
pi_49490210
Gringo je geloofwaardigheid
#2 Sjonnie Heitinga
pi_49490319
arme Elyn
  donderdag 17 mei 2007 @ 20:46:27 #262
149616 Frau.Pfeffertopf
heeft een eigen cheer smiley!
pi_49490342
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 20:42 schreef vogeItjesdans het volgende:
Gringo je geloofwaardigheid
Hahaha, oh weer die onderpeur van die gast
  donderdag 17 mei 2007 @ 20:47:17 #263
149616 Frau.Pfeffertopf
heeft een eigen cheer smiley!
pi_49490371
Geweldige montage van Gringo's blauwtjes bij Elyn
  donderdag 17 mei 2007 @ 20:56:05 #264
149616 Frau.Pfeffertopf
heeft een eigen cheer smiley!
pi_49490718
Takis geeft toe dat je zoiets niet doet (vrije relatie, het met anderen willen doen) als je echt gek op iemand bent, dus lijkt zich te realiseren dat hij niet echt hoteldebotel is op Bianca. Toch zijn ze nog samen.

Raar...
pi_49490805
daaaaaaaaaar wassie weer: tok toe de hend!
Tomatensoep is roder dan groentensoep
pi_49490862
Dat je nog wilt trouwen met iemand die je een hoer noemt
  donderdag 17 mei 2007 @ 21:00:15 #267
149616 Frau.Pfeffertopf
heeft een eigen cheer smiley!
pi_49490868
Iemand enig idee wat een lichtekooi is? Daar maakt Gringo Ciska-lief voor uit.

Oh, antwoord al hier gevonden
pi_49490935
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 21:00 schreef Frau.Pfeffertopf het volgende:
Iemand enig idee wat een lichtekooi is? Daar maakt Gringo Ciska-lief voor uit.

Oh, antwoord al hier gevonden
waarschijnlijk een slet ofzo
Lousy
pi_49491003
Ciska was niet goed.... X 10.000 keer
Tomatensoep is roder dan groentensoep
  donderdag 17 mei 2007 @ 21:03:58 #270
149616 Frau.Pfeffertopf
heeft een eigen cheer smiley!
pi_49491012
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 21:01 schreef Lauzie het volgende:

[..]

waarschijnlijk een slet ofzo
Hij bedoelde een hoer, in nette bewoordingen
  donderdag 17 mei 2007 @ 21:06:18 #271
83645 Andoire
... .. ...
pi_49491116
wtf waarom zegt amina niet wat er nou gebeurd is tussen haar en takis?
Что было, то прошло..
pi_49491125
Wat een saai geneuzel met die moeder. Gringo moest er zelf ook van gapen
  donderdag 17 mei 2007 @ 21:13:01 #273
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_49491413
haha...wat een verzameling dwazen zeg...

Gringo toch maar weer terug bij Ciska, die hij stiekem haat, maar bij wie hij ten minste geen blauwtje loopt en bij wie hij de rest van haar leven een schuldgevoel boven haar hoofd kan houden...

Ciska die alleen maar schaapachtig kan kijken, en mogelijk inderdaad niks beters kan krijgen dan een onverstaanbare, hypocriete kneus...

Takis, die zich oh zo onschuldig voordoet en gewoon doet waar hij zin in heeft, onder het mom van een open relatie met bianca, die hem werkelijk niks doet, maar waar hij ten minste nog bij in bed mag kruipen...

Bianca, die kennelijk een zwak heeft voor idioten, en een alcoholprobleem...

is echte liefde niet geweldig?!
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_49491563
Die Takis blijft toch maar een vies eng mannetje.
pi_49491653
Wat een kneuzenkermis
  donderdag 17 mei 2007 @ 21:24:28 #276
982 Cairon
More than meets the Eye
pi_49491857
De laatste aflevering, hopelijk is het een belofte, want deze groep kansloze sloebers ben ik liever kwijt dan rijk.

En terwijl Co met moeite zijn tekst opdreunt zien we wat we allemaal al lang en breed wisten. Het uitgelekte nieuws maakt het allemaal net iets minder pakkend.

Gringo, of beter gezegd een kansloos Lulletje Rozenwater, bewijst weer dat hij nog geen versleten bank fatsoenlijk het hof kan maken. Godzijdank voor de ondertiteling. Eline zit erbij en kijkt er naar, ze doet het voor het geld, voor de exposure, voor god weet wat maar het is in ieder geval niet Gringo waar ze het voor doet. Met die leipe halfzachte blik in zijn varkensoogjes kijkt Gringo moeizaam de camera in.

Arme Eline, die heeft tegen die verlepte kop aan moeten kijken, heeft iedere porie kunnen tellen terwijl er een ranzige tong zich een weg naar buiten werkte, tussen die monsterlijke lippen kronkelt en zich haar bevallige mondje binnendringt om daar rond te kronkelen.

Co moet van de regie doen alsof er werkelijk iets van waarde gaande is tussen de ingehuurde hulp en Karel Kansloos, hij gelooft het zelf niet eens, dus de woorden komen er niet echt overtuigend uit, ach wie maak ik iets wijs, zo stottert en sputtert Co zich al zoveel weken een baan door zijn tekst. Als ik Jerney Kaagman was geweest had ik Co mee mogen delen: "Je hebt lekker tieten, maar presenteren kun je niet".

Godzijdank belooft men dat Takis, Eikel Pur Sang, niets meer dan misère tegemoet gaat. Niet dat de wereld daar van staat te kijken, die man heeft het geestelijk vermogen van een besneden schnikkel, en er is niemand die hem iets gunt dat lijkt op geluk.

Libidos zal Frederik nog jaren lang achtevolgen...

...zoals het beeld van een zwetende Gringo die boven je hangt met schuim op de mond en natte vingers wanhopig graait naar lichaamsdelen waar Eline hem het liefst ver vandaan zou willen houden. Het is dat greintje zelfrespect dat het arme meisje van een ramp heeft weten te behoeven.

Heerlijk om te zien hoe ze de dromen van de grootste sukkel weet te vermorzelen. Hij lacht nog arrogant, maar diep van binnen moet hij huilen als een geslagen teef.

Takis en zijn vriendin zijn nog steeds bij elkaar, wat een geluk, Bianca zal elke dag weer de hemel prijzen... nadat ze de goede heer dankt voor migraines, ingegroeide teennagels en wortelkanaalbehandelingen.

Werkelijk waar, Takis die verkondigt dat hij nog jong is, met die mongoloide lach van hem, rillingen lopen ovwer mijn rug bij het zien van een rits eindeloos scherpe tanden. Het doet pijn om Takis te zien lachen, Bianca lijkt zowaar een normale jongedame.

Niet alleen zijn lach is die van een mongool, zijn verstand is ook niet van een bijster hoog niveau. Zijn samenzijn met Armina maakt het weer heerlijk duidelijk. Wat ook duidelijk wordt is dat Takis nog steeds te debiel is om te schijten, dat maakt hij nu weer duidelijk dor zichzelf neer te zetten als het grootste stuk menselijk vuil op dunne misvormde beentjes.

Gringo komt terug bij Ciska, omdat hij ontdekt heeft dat hij niets beters kan krijgen, aandoenelijk, ik zou bijna zeggen dat hij Ciska verdient.

Overigens: "het hangde van Gringo af"? Ik mag dan geen taalwonder zijn, ik krijg er geen cent voor te zien, maar zelfs ik weet dat "hangde" toch wel flink pijnlijk is. Ach wat zeur, ik kan ze toch niet verstaan, mijn god als hij aan het raaskallen gaat kun je er geen touw aan vastknopen, als hij niet raaskalt en gewoon praat... is er ook geen word van te verstaan. Hij slikt alles in. Mijn god, de klanken die hij uitstoot zijn echt geen Nederlands, en zelfs in Belgie kunnen ze dat gebrabbel niet verstaan. Ciska is net zo erg overigens. God, ik kan meer verstaan van de Turk op de hoek, en die goede man woont hier nog maar drie weken.

God help ons... de Belgen zijn niet meer te redden, Ciska's moeder is net zo erg. Brabbelbrabbelbrabbel, mompelmompelmompel. Wat is dit, een groep zwakbegaafde peuters met een taalachterstand die een volzin uit proberen te kirren. Hebben die figuren een muil vol marshmellows en gummibeertjes? Is het een gruwelijk binnensmonds gezwel dat hen ervan weerhoudt om een woord fatsoenlijk uit te spreken.

Ciska Senior wauwelt wat in de ruimte en het moet dan doorgaan voor oprechte zorg en verontwaardiging, haar dochter is natuurlijk van alle blaam gezuiverd, natuurlijk doet haar dochter lief nauwelijks iets verkeerd. Dat ze het iele misvormde mannetje Robero over zich heeft laten kruipen is een voetnoot bij Sjef Sufrukker die haar uitmaakt voor hoer. Hoe durft hij! Een hoer vraagt er tenminste nog geld voor! En zelfs een hoer weet beter dan Roberto over zich heen te laten kruipen, nu blijkt maar weer dat Ciska niet bepaald uit een voornaam milieu komt, ze koos al eens eerder voor Gringo, dus het is vrij duidelijk dat ze niet gezegend is met een fatsoenlijk gezichtsvermogen en mensenkennis.

Open relatie is een ander woord voor geen relatie.

Ik weet niet wat dat wijf gesnoven heeft, maar buiten Griekenland is er toch een heel wat andere mening over Takis die de ronde doet... en hier in de beschaafde wereld is incest niet een deugd. Mijn god moederlief is opdringering, en ik wil niet weten waarom ze zo gruwelijk aggresief is wat Bianca betreft, al mijn gedachten krijsen me dat ik niet die gedachtengang moet vlgen, er ligt niets dan duisternis op die weg.

Takis tactloos bewijst telkens weer een kloothommel van het zuiverste soort te zijn.

Ciska Senior mogen ze afvoeren, hun verhaal is al lang uitgespeeld, we snappen nou wel dat deze twee kansloze belgen elkaar verdienen, kunnen we eindelijk verder? Blijkbaar niet, we krijgen weer een montage met flashbacks, de negenhonderd-negen-en-negentigste terugblik, en dat is waar we het mee moeten doen.

Ik heb bianca amper horen praten, dat viel me op, het arme wicht zat er bij als geslagen huisvrouw zonder enige wil om te leven. Lusteloos rolt ze met haar ogen, en dan krijgen we Takis weer te zien die vol overgave in een of andere demente schijnwereld leeft waar mensen hem in een straal van drie meter kunnen tolereren. Ik zou hem ng niet slaan met een roeispaan.

Beetje een anti-climax. Takis is nog steeds een mongool, ik had zijn ego willen zien breken, zijn bitterzoete gejank willen horen, zijn klaagzang zou een heilige hymne zijn, gerechtigheid heeft niet mogen gelden.

Tot volgend jaar, tenzij Veronica weer het kansloze Undercover Lover denkt uit te kunnen voeren...
Hunger I want it so bad I can taste it.
it drives me mad to see it wasted,
when I need it so bad that it's burning me.
I'm hungry!
  donderdag 17 mei 2007 @ 21:25:15 #277
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_49491895
Wat een suffe stellen .
Gaan ze dit nou volgend jaar overtreffen door nog ergere sukkels?
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  donderdag 17 mei 2007 @ 21:29:19 #278
982 Cairon
More than meets the Eye
pi_49492066
Volgend jaar gaan ze voor het revolutionaire concept... "figuren die we niet uit het lokale breezah-hol hebben geplukt" en dit keer doen ze iets dat ze een "fatsoenlijke screening" noemen.

Of is dat te veel gevraagd?

en kunnen we ons weer verheugen op Jut en Jul Labilio?
Hunger I want it so bad I can taste it.
it drives me mad to see it wasted,
when I need it so bad that it's burning me.
I'm hungry!
  donderdag 17 mei 2007 @ 21:30:40 #279
134256 Cutebutpsycho
Things even out.
pi_49492117
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 21:19 schreef So_Addictive het volgende:
Wat een kneuzenkermis
En wat een (schoon)moeders from hell!! De moeder van Ciska die gewoon 100x zegt "Ciska is niet goed" (waar ze Gringo dus feitelijk de schuld van geeft) bla bla bla, terwijl haar dochter zich gewoon heeft laten nemen door 2 mannen.. Dat vergeet ze even...

Dan de moeder van Takis... Duidelijk niet echt weg van Bianca, en wat is haar zoon toch geweldig lekker en gespierd. (Ik zie het niet... )
Dat Bianca die open relatie van hem laat gebeuren snap ik al helemaal niet. Misschien zit het anders in elkaar, maar zoals ze het (met name op het einde van het programma) presenteerden vond ik het echt helemaal nergens op slaan. Bianca als permanente back up oid? Terwijl hij openlijk op zoek is naar een vrouw om (ook zon zieke uitspraak) op "2-1" terecht te komen, omdat "hij graag wint"... Bah.. vooral die uitspraak.. Vies gewoon..Ik had het allang uitgemaakt. Wat een glibber...
Ik heb geen semi-intelligente signature.
JoPiDo:"Volgens mij is Cutebutpsycho een raszeikwijf, ééntje die je als man absoluut links moet laten liggen."
pi_49492783
quote:
...

en kunnen we ons weer verheugen op Jut en Jul Labilio? LIBIDOS
Dat lijkt me helemaal een toepasselijke plaatsnaam!
Tomatensoep is roder dan groentensoep
  donderdag 17 mei 2007 @ 22:31:25 #281
59332 Little_Meanie
Cidade Maravilhosa, RJ Brasil
pi_49494339
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 21:24 schreef Cairon het volgende:
...soort column...
hulde voor dit meesterlijke schrijftalent
pi_49501620
Werd Gringo ff lekker op z`n nummertje gezet.
"Sans toi, les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois.."
  vrijdag 18 mei 2007 @ 09:57:02 #283
4593 Marty
Digi-babe
pi_49503081
Takis vergeet voor het gemak even dat hij heeft lopen zoenen met Amina.
Hij zegt dat Bianca een belofte heeft verbroken (zoenen met Roberto) en daarmee op 0-1 staat.
Nu gaat hij ervoor zorgen dat het 1-1 wordt, of nog beter 2-1 want hij wil graag winnen...
Forza Juve!
  vrijdag 18 mei 2007 @ 13:59:53 #284
76339 woeshie
Let your mind go
pi_49510001
dat liedje wanneer Gringo en Ciska op het gras zitten en terug ruzie krijgen .. Just a perfect day ..
pi_49512093
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 09:57 schreef Marty het volgende:
Takis vergeet voor het gemak even dat hij heeft lopen zoenen met Amina.
Hij zegt dat Bianca een belofte heeft verbroken (zoenen met Roberto) en daarmee op 0-1 staat.
Nu gaat hij ervoor zorgen dat het 1-1 wordt, of nog beter 2-1 want hij wil graag winnen...
Heb de aflevering gisteren niet gezien maar ging er van uit dat Bianca en Takis uit elkaar waren? Paar weken geleden zag ik Takis nog innig met een andere dame op een strandfeestje in Bloemendaal
pi_49512296
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 15:12 schreef anoukforza het volgende:

[..]

Heb de aflevering gisteren niet gezien maar ging er van uit dat Bianca en Takis uit elkaar waren? Paar weken geleden zag ik Takis nog innig met een andere dame op een strandfeestje in Bloemendaal
hij heeft een "vrije" relatie
  zaterdag 19 mei 2007 @ 00:45:00 #287
79815 Awakie
Underworld
pi_49530948

Het was weer een mooi temptation jaar met mooie belgische uitspraken!
Ik zie uit naar volgend jaar. Je denkt dat die mediageile mensen wel zullen leren van de afgelopen jaren maar het wordt elk jaar erger!
Jammer dat ze ook elk jaar lelijker worden...
Technobaby
pi_49531186
Niemand naar het temptation island feestje in de powerzone?
pi_49535088
Ik vind het een meesterlijke serie geworden, ontzettend veel humor in muziekkeuze en fragmenten en een stel ontzettende labiele mensen. En die Takis en Gringo, tering.. kuttekoppen!
  zaterdag 19 mei 2007 @ 11:37:48 #290
161275 Smash-it
Zelfs m'n naam is mooi
pi_49536385
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 21:24 schreef Cairon het volgende:

en dan krijgen we Takis weer te zien die vol overgave in een of andere demente schijnwereld leeft waar mensen hem in een straal van drie meter kunnen tolereren. Ik zou hem nog niet slaan met een roeispaan.
Hulde

Aflevering helaas gemist, totaal vergeten gewoon terwijl ik dinsdag zo zat te balen dat ze alleen Libodos & Doos en Reetsjel & Danny lieten zien. Maar goed, kijk wel even op internet!
pi_49541991
Wat een kansloos zootje bij elkaar, alleen Bianca en Danny zijn nog enigzins normaal.

Wel jammer dat het af is, hopelijk een seizoen undercover lover tussendoor voor tijdens het wachten, was ook wel vermakelijk.
pi_49544831
Ik vond het een leuke serie, alleen jammer dat dit jaar de verleiders niet de verleiders waren, maar degene die verleid werden
pi_49556362
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 13:59 schreef woeshie het volgende:
dat liedje wanneer Gringo en Ciska op het gras zitten en terug ruzie krijgen .. Just a perfect day ..
ja de muziek was weer erg toepasselijk !
En die moeder!!! verschrikkelijk wat een heks!

Maar voor de rest was het een verschrikkelijke saaie aflevering vol drama .
normaal niks slechts te zeggen erover, maar donderdag was echt
  Moderator woensdag 6 juni 2007 @ 00:35:46 #294
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_50149715
SHO > FTR
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  woensdag 6 juni 2007 @ 11:01:13 #295
982 Cairon
More than meets the Eye
pi_50156222
Dit topic is al sinds het eerste seizoen geloof ik aanwezig in SHO

Beetje laat om het nu ineens te verplaatsen...

Hunger I want it so bad I can taste it.
it drives me mad to see it wasted,
when I need it so bad that it's burning me.
I'm hungry!
  Moderator woensdag 6 juni 2007 @ 11:08:45 #296
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_50156464
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 11:01 schreef Cairon het volgende:
Dit topic is al sinds het eerste seizoen geloof ik aanwezig in SHO

Beetje laat om het nu ineens te verplaatsen...

Alle realityseries staan vanaf nu in FTR.

Wijziging beleid SHO en FTR
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_50164771
Ik maak dit topic wel even vol!
pi_50164784
Het is toch afgelopen!
pi_50164796
Dag!
pi_50164808
Nog 1 post!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')