abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 9 mei 2007 @ 02:23:51 #101
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49170661
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 02:02 schreef cultheld het volgende:
Ik lees net op Voetbalzone dat PSV interesse heeft in Cléber, Zé Roberto en Maldonano.
zeg maar wat hier staat Het Officiele PSV-topic #239: Met nog een jaar Koeman.
quote:
Van die drie ken ik alleen Zé Roberto, maar gezien de historie van de andere 2 spelers is het denk ik het best als alleen Zé Roberto wordt gehaald. Cléber faalde in Japan en Maldonado is 27 en staat altijd in de basis bij Chili: Als je dan nog steeds nooit bent opgevallen bij de grote Europese clubs, dan ben je ook vast geen topper. Lijkt me een tweede Mendéz/Robert qua niveau.
ik schat Mendéz wel ff hoger in dan Robert, heb ze beide in het stadion gezien en Robert was daar echt een drama
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_49173202
quote:
Ajax heeft de eerste versterking voor het komende seizoen binnen. De 28-jarige Laurent Delorge komt over van het gedegradeerde ADO Den Haag.
De Belgische middenvelder tekende voor twee jaar bij de Amsterdammers. Dit seizoen viel de speler op in zijn rol van aanvallende middenvelder. Hij was goed voor vijf doelpunten en zes assists.

Het is niet de eerste keer dat Delorge tekent bij een topclub. Tijdens het seizoen 2005/2006 kwam hij uit voor Anderlecht, maar doordat hij betrokken was bij de smeergeld affaire van zijn vorige werkgever, Lierse SK, werd hij op staande voet ontslagen.
En wij maar zeuren over Koeman
  woensdag 9 mei 2007 @ 10:43:00 #103
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_49175287
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 09:32 schreef Leso_Varen het volgende:

[..]

En wij maar zeuren over Koeman
Het is wel alleen nog maar de telegraaf die er melding van maakt, maar mocht dit waar zijn, dan kunnen we voortaan ook over Ten Catetjes gaan praten in plaats van Koemannetjes
pi_49175982
Ah die zal er ook wel niet vies van zijn z'n tegenstanders te betalen
pi_49179297
quote:
Vorm zegt niet naar andere doelmannen in de Eredivisie te kijken. 'Ook niet naar Gomes van PSV', vertelt hij in de nieuwe Voetbal International. 'Er zijn mensen die zeggen dat hij tot de wereldtop behoort. Daar ben ik het niet mee eens. Hij speelt heel goede wedstrijden, maar ook mindere. Edwin van der Sar, die is wereldtop. Gomes is nog slechts de beste keeper in de Nederlandse competitie.'


Vorm, wereldkeeper
  woensdag 9 mei 2007 @ 12:29:30 #106
90464 R4V3
Forza PSV
pi_49179360
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 12:27 schreef WooZ het volgende:

[..]



Vorm, wereldkeeper
Wat wordt het nou, eerst kijkt ie niet naar Gomes maar dan zegt hij dat Gomes geen wereldkeeper is. Toch knap als je niet naar hem kijkt.
pi_49179638
Vorm is een middelmatig keepertje dat vaak de 0 heeft gehouden doordat de tegenstander toevallig tegen hem aanschoot, zelf had hij er geen weet van. Ik ben er niet gecharmeerd van, zal ook geen topper worden in mijn ogen.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_49180064
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 02:23 schreef rubbereend het volgende:

[..]

zeg maar wat hier staat Het Officiele PSV-topic #239: Met nog een jaar Koeman.
[..]

ik schat Mendéz wel ff hoger in dan Robert, heb ze beide in het stadion gezien en Robert was daar echt een drama
Ach, wat is het verschil. Ze scoorden beide één belangrijk doelpunt in de CL, ze zijn goed in blind op het doel rossen en de aanname van Robert is even goed als de pass van Mendéz: Meestal ontbreekt die.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 9 mei 2007 @ 13:30:00 #109
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_49181990
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 12:29 schreef R4V3 het volgende:

[..]

Wat wordt het nou, eerst kijkt ie niet naar Gomes maar dan zegt hij dat Gomes geen wereldkeeper is. Toch knap als je niet naar hem kijkt.
Met het argument dat Gomes goede met mindere wedstrijden afwisselt, waarna hij verwijst naar Van der Sar als wereldtop. Alleen wisselt Van der Sar de laatste maanden ook goede met mindere wedstrijden af. Vorm, jongen -->
  woensdag 9 mei 2007 @ 14:10:31 #110
1257 Dylan Dog
eroe viola
pi_49183701
Ik vind Vorm een uitstekende vervanger voor wanneer Gomes vertrekt en Delorge een prima aankoop.
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
  woensdag 9 mei 2007 @ 14:14:22 #111
121310 venomsnake
El Saltador
pi_49183863
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 12:37 schreef LudoSanders het volgende:
Vorm is een middelmatig keepertje dat vaak de 0 heeft gehouden doordat de tegenstander toevallig tegen hem aanschoot
Hij stond tegen Groningen geweldig te keepen.
Ik vind het na Gomes de beste keeper in de eredivisie.
Imo heeft hij wel de potentie om een top keeper te worden..

Ik zou hem iig graag erbij hebben in Groningen..
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_49184726
quote:
'Meer dan twee vervangers voor Alex en Cocu'

9/5/2007 12:45

Ronald Koeman en PSV zoeken het vooral in de breedte om het verwachte vertrek van Phillip Cocu en Alex op te vangen.

'We gaan sowieso uit van het feit dat Alex en Cocu stoppen bij PSV', vertelt Koeman op PSV tv. 'Dat zijn twee heel belangrijke jongens. Dat vertrek kun je niet invullen met máár twee nieuwe spelers. We zullen dus ook in de breedte sterker moeten worden, om een elftal te hebben dat qua op alle fronten strijdt voor hetzelfde resultaat als dit jaar ? kampioenschap en kwartfinale Champions League. Al zal dat lastig worden.'

De coach ging tevens in op de gesprekken die hij onlangs voerde met voorzitter Frits Schuitema én op zijn beslissing komend seizoen terug te keren als trainer van PSV. 'Er is een aantal goede gesprekken geweest en dat heeft geresulteerd dat ik verder ga als trainer van PSV en daar ben ik wel blij om. Ik had ook al snel aangegeven door te willen gaan.'

'Na de wedstrijd tegen FC Utrecht waren er dingen naar buiten gekomen, waar we niet blij mee waren. Ik zeer zeker niet. Het kampioenschap had een hoop vreugde teruggebracht, maar dat was voor mij niet voldoende. Ik wilde precies weten hoe alles er uitzag. En uit al die gesprekken heb ik een goed gevoel gekregen.'

'Ik denk dat het voor de club en ook voor eventuele nieuwe spelers wel belangrijk is dat er duidelijkheid is en dat zij wel weten wie de trainer is.'

Ook voorzitter Schuitema reageerde opgewekt. 'We hadden vooraf heel nadrukkelijk gezegd dat we met een positief gevoel willen doorgaan. Anders moesten we een andere oplossing zoeken. Dat gevoel hebben we allebei nadrukkelijk uitgesproken, zowel PSV als Ronald Koeman.'
Daar gaan we dan .
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
  woensdag 9 mei 2007 @ 14:38:07 #113
11102 knep
Mountainfreak
pi_49184931
middelmaat dus
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 9 mei 2007 @ 14:39:19 #114
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49184984
ze dekken zich vast in voor de bevestiging van van der Leegte
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_49185171
Komen er een keer wat spelers voor de breedte, is het ook weer niet goed...
pi_49185608
Ze moeten gewoon een keer flink in de buibel tasten om een geschikte opvolger voor Cocu te halen. Dit seizoen alleen al is er een hele berg geld van de CL binnengekomen, dus ze moeten echt wel wat te investeren hebben.

Een speler als Hofland hoeft misschien niet zo gek veel te kosten, en dan zou je daarnaast wellicht een Schaars ofzo kunnen halen.
  woensdag 9 mei 2007 @ 14:55:18 #117
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_49185642
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 14:54 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Ze moeten gewoon een keer flink in de buibel tasten om een geschikte opvolger voor Cocu te halen. Dit seizoen alleen al is er een hele berg geld van de CL binnengekomen, dus ze moeten echt wel wat te investeren hebben.

Een speler als Hofland hoeft misschien niet zo gek veel te kosten, en dan zou je daarnaast wellicht een Schaars ofzo kunnen halen.
Wie dan?
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:00:26 #118
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49185855
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 14:43 schreef ruud.nl het volgende:
Komen er een keer wat spelers voor de breedte, is het ook weer niet goed...
Ach het is ook altijd wat....
Er lopen hier een hoop doemdenkers rond in ieder geval.

Eerst maar eens afwachten wat er komen gaat, en daarna pas beginnen met klagen......
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:09:14 #119
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_49186270
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 14:33 schreef LudoSanders het volgende:

[..]

Daar gaan we dan .
Ik dacht dat Koetje een mediastop van 3 maanden in had gelast? Hij kan na één dag zijn mond al niet meer houden

Verder moeten er inderdaad spelers voor in de breedte gehaald worden, maar zeer zeker ook twee opvolgers van Alex en Cocu. Dat zijn twee toppers uit ons team waar heel het team zich aan op trok. Die kan je niet met breedtespelers vervangen, daar moeten twee nieuwe toppers komen waar het team zich weer aan kan optrekken. Maarja, helaas denkt Koetje daar anders over
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:11:55 #120
31057 jpg97
Otaku No Kenkyu
pi_49186378
Ah dus er komen minimaal 2 vervangers voor zowel cocu als Alex, dan spelen we volgend jaar dus in een 5 - 5 - 2 opstelling
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:15:04 #121
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49186487
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:09 schreef Lemming22 het volgende:

[..]

Ik dacht dat Koetje een mediastop van 3 maanden in had gelast? Hij kan na één dag zijn mond al niet meer houden

Verder moeten er inderdaad spelers voor in de breedte gehaald worden, maar zeer zeker ook twee opvolgers van Alex en Cocu. Dat zijn twee toppers uit ons team waar heel het team zich aan op trok. Die kan je niet met breedtespelers vervangen, daar moeten twee nieuwe toppers komen waar het team zich weer aan kan optrekken. Maarja, helaas denkt Koetje daar anders over
PSV heeft zonder dat het spelers verkoopt gewoon niet de financiele middelen om en een gelijkwaardige opvolger voor Cocu en een gelijkwaardige opvolger voor Alex te halen.

Als je die kwaliteit terug wilt ben je minimaal 25-30 miljoen euro kwijt....

Hoop stiekem nog op Schaars en naamgenoot Alex, Alex Silva of een verrassing uit de hoge hoed van ome Piet en consorten.

Veel erger voor PSV is misschien nog wel het vertrek van v.d. Zee naar ajax
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_49186491
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:09 schreef Lemming22 het volgende:

[..]

Ik dacht dat Koetje een mediastop van 3 maanden in had gelast? Hij kan na één dag zijn mond al niet meer houden

Verder moeten er inderdaad spelers voor in de breedte gehaald worden, maar zeer zeker ook twee opvolgers van Alex en Cocu. Dat zijn twee toppers uit ons team waar heel het team zich aan op trok. Die kan je niet met breedtespelers vervangen, daar moeten twee nieuwe toppers komen waar het team zich weer aan kan optrekken. Maarja, helaas denkt Koetje daar anders over
De transferdeadline is ook nog niet bepaald in zicht ofzo, en dat er spelers voor de breedte worden gehaald, sluit natuurlijk niet uit dat er daarnaast ook échte vervangers worden aangetrokken.
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:15:58 #123
152878 andre347
3, 4 en 7
pi_49186523
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:11 schreef jpg97 het volgende:
Ah dus er komen minimaal 2 vervangers voor zowel cocu als Alex, dan spelen we volgend jaar dus in een 5 - 5 - 2 opstelling
Daar zie ik Koeman nog wel voor aan omdat ook nog te gaan doen
pi_49186529
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 14:55 schreef Messenga het volgende:

[..]

Wie dan?
Dat zeg ik dus, Schaars bijvoorbeeld. Zou me niks verbazen als die gewoon naar PSV wil als AZ de CL weer niet haalt. Daarnaast Hofland als vervanger (...) voor Alex.
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:09 schreef Lemming22 het volgende:

[..]

Ik dacht dat Koetje een mediastop van 3 maanden in had gelast? Hij kan na één dag zijn mond al niet meer houden
Dit was in een interview met PSV.TV staat er toch? Das wel wat anders natuurlijk.

Laten we eens wat proberen weer wat positiever te worden over PSV op dit moment. We moeten het nu eenmaal langer met Koeman doen, doemdenken heeft ook geen zin. We zijn gewoon weer kampioen en hebben kwartfinale CL gehaald . Hoe, daar hebben we het gewoon niet meer over
pi_49186957
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 14:55 schreef Messenga het volgende:

[..]

Wie dan?
Gewoon een paar jongens halen met veel voetbalslimheid. Misschien is Cocu niet door één voetballer op te vangen: Dan moet je zorgen dat je betere voetballers op de posities naast die van Cocu posteert. Simons is een geweldige controleur, dus die hoef je niet te vervangen. Maar je kunt toch moeilijk ontkennen dat Méndez, Culina en Afellay enorm op Cocu hebben meegelift . Die eerste twee komen op een Cocu-loos middenveld kwaliteit tekort, maar Afellay kan nog doorgroeien en beschikt over een aardige pass.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:29:02 #126
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_49187049
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:16 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:

[..]

Dat zeg ik dus, Schaars bijvoorbeeld. Zou me niks verbazen als die gewoon naar PSV wil als AZ de CL weer niet haalt. Daarnaast Hofland als vervanger (...) voor Alex.
Niet Cocu gelijkwaardig.
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:26 schreef cultheld het volgende:

[..]

Gewoon een paar jongens halen met veel voetbalslimheid. Misschien is Cocu niet door één voetballer op te vangen: Dan moet je zorgen dat je betere voetballers op de posities naast die van Cocu posteert. Simons is een geweldige controleur, dus die hoef je niet te vervangen. Maar je kunt toch moeilijk ontkennen dat Méndez, Culina en Afellay enorm op Cocu hebben meegelift . Die eerste twee komen op een Cocu-loos middenveld kwaliteit tekort, maar Afellay kan nog doorgroeien en beschikt over een aardige pass.
Dat zeker. Maar wie heeft die slimheid?
pi_49187078
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:29 schreef Messenga het volgende:

[..]

Niet Cocu gelijkwaardig.
[..]

Dat zeker. Maar wie heeft die slimheid?
Ik kan er zo vijf opnoemen, maar die komen toch niet naar PSV (en nee, ze spelen niet bij Barcelona of Chelsea).
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:31:54 #128
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49187205
Een middenveld met

Afellay-Simons-Schaars
-----------Aissati-------------

Zou toch niet mistaan.

Ik denk serieus dat Schaars de best mogelijke opvolger voor Cocu is op dit moment.
Maar of AZ hem naar PSV laat verkassen is nog maar de vraag, al is het ze ook uitstekend zonder hem vergaan.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:33:01 #129
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49187252
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:29 schreef cultheld het volgende:

[..]

Ik kan er zo vijf opnoemen, maar die komen toch niet naar PSV (en nee, ze spelen niet bij Barcelona of Chelsea).
Laat me raden: Lucas, Gago en nog 3 andere Zuid Amerikaanse potentiele topspelers?

Ik wil meer Nederlanders bij PSV Godverdomme
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:35:03 #130
152878 andre347
3, 4 en 7
pi_49187353
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:33 schreef PyTh het volgende:

[..]

Laat me raden: Lucas, Gago en nog 3 andere Zuid Amerikaanse potentiele topspelers?

Ik wil meer Nederlanders bij PSV Godverdomme
Ik ben bang van wel ... Zé Roberto stond ook in de belangstelling van PSV
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:36:43 #131
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_49187426
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:16 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:

[..]

Dat zeg ik dus, Schaars bijvoorbeeld. Zou me niks verbazen als die gewoon naar PSV wil als AZ de CL weer niet haalt. Daarnaast Hofland als vervanger (...) voor Alex.
[..]

Dit was in een interview met PSV.TV staat er toch? Das wel wat anders natuurlijk.
Een mediastop voor alle media, daar hoort ook PSV.TV bij

Verder ben ik het met je eens wat betreft Hofland en Schaars, dat zijn voor mij de twee enige opties om Cocu en Alex te vervangen. Allebei van voldoende niveau (natuurlijk wel iets minder dan Cocu en Alex, maar dat zullen alle spelers zijn die nu gehaald gaan worden) en allebei Nederlands. Daarnaast haal je met Schaars een toekomstige topper in huis die je later weer voor een aardig bedrag kan verkopen.
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:38:26 #132
31057 jpg97
Otaku No Kenkyu
pi_49187497
Mén, een middenveld met Aissati en Affelay is toch al geweldig, met daarachter Simons

En dan nog een controllerende middenvelder erbij die ook aanvallend een impuls kan geven.

Culina mag wel weg wat mij betreft...

Hoe zit het trouwens met John de Jong?
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:39:14 #133
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49187531
Als PSV er volgend seizoen in grote lijnen zo uitziet ben ik redelijk tevreden.

Ik kom inderdaad ook op Hofland en Schaars uit....

---------------------Gomes-----------------
Kromkamp-Da Costa-Hofland-Salcido
------Afellay-------Simons------Schaars--
---------------------Aissati-------------------
-----------Farfan-----------Kone-----------
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:41:18 #134
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_49187605
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:29 schreef cultheld het volgende:

[..]

Ik kan er zo vijf opnoemen, maar die komen toch niet naar PSV (en nee, ze spelen niet bij Barcelona of Chelsea).
Wie dan wel?
pi_49187917
Pirlo, Gatusso, Cambiasso .
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_49188083
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:33 schreef PyTh het volgende:

[..]

Laat me raden: Lucas, Gago en nog 3 andere Zuid Amerikaanse potentiele topspelers?

Ik wil meer Nederlanders bij PSV Godverdomme
Gago speelt bij Real, dus die tel ik niet meer mee als potentiële aanwinst.
5 spelers met veel voetbalslimheid: Lucas (te duur), Defour (erg prijzig), Zaráte (te duur), Aliev (te duur) en Zé Roberto (die wil vast niet naar Nederland) .
Goede Nederlanders: Schaars (maar te duur voor zijn kwaliteiten), El Ahmadi (Lijkt mij de meest haalbare vervanger van Cocu).
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:58:40 #137
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49188493
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:50 schreef cultheld het volgende:

[..]

Gago speelt bij Real, dus die tel ik niet meer mee als potentiële aanwinst.
5 spelers met veel voetbalslimheid: Lucas (te duur), Defour (erg prijzig), Zaráte (te duur), Aliev (te duur) en Zé Roberto (die wil vast niet naar Nederland) .
Goede Nederlanders: Schaars (maar te duur voor zijn kwaliteiten), El Ahmadi (Lijkt mij de meest haalbare vervanger van Cocu).
Dat gelul met dat Schaars te duur voor zijn kwaliteiten komt me ook een beetje de strot uit makker.

En El Ahmadi (is trouwens een Maroc en geen Nederlander vind ik) als opvolger van Cocu.........het moet niet gekker worden cult
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  woensdag 9 mei 2007 @ 16:02:29 #138
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_49188680
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:58 schreef PyTh het volgende:

[..]

Dat gelul met dat Schaars te duur voor zijn kwaliteiten komt me ook een beetje de strot uit makker.

En El Ahmadi (is trouwens een Maroc en geen Nederlander vind ik) als opvolger van Cocu.........het moet niet gekker worden cult
Schaars heeft nog een contract voor 2 seizoenen? Als hij zelf weg wil, zal zijn transferprijs zeker niet boven de 8 miljoen uitkomen. En dat zou al veel zijn voor een speler met nog 2 jaar contract. En ja, PSV moet maar eens durven te investeren van al dat CL-geld, want met alleen maar VD Leegtes komen we er niet volgend seizoen. En El Ahmadi is absoluut (nog) geen waardige vervanger van Cocu. Heeft net een paar leuke wedstrijdjes gespeeld en zou nu al een sleutelpositie in ons team moeten vervullen? Absoluut niet. Leuke speler voor in de toekomst, áls hij zijn stijgende lijn door weet te trekken en constant weet te presteren.
pi_49188682
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:58 schreef PyTh het volgende:

[..]

Dat gelul met dat Schaars te duur voor zijn kwaliteiten komt me ook een beetje de strot uit makker.

En El Ahmadi als opvolger van Cocu.........het moet niet gekker worden cult
Hoezo? Als Schaars 10 miljoen moet kosten, dan kun je beter voor Lucas of Defour gaan.

En waarom zou El Ahmadi de positie van Cocu niet in kunnen vullen? Omdat hij nog niet door AZ is gekocht? Als AZ hem nu koopt en hij speelt goed bij AZ dan wil je hem opeens wel voor 10 miljoen euro? Logisch . Maar dat is hetzelfde als met Schaars: De meesten moesten lachen toen AZ Schaars kocht, want hij was toch maar die bankzitter van Vitesse? El Ahmadi is één van de sterkhouders bij Twente dit seizoen. Het zou me trouwens niks verbazen als hij zich in de PO wedstrijden onderscheidt en dat heel Nederland dan opeens op El Ahmadi geilt. Dan zal ie ook wel naar AZ gaan .
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_49188790
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:02 schreef Lemming22 het volgende:

[..]

Schaars heeft nog een contract voor 2 seizoenen? Als hij zelf weg wil, zal zijn transferprijs zeker niet boven de 8 miljoen uitkomen. En dat zou al veel zijn voor een speler met nog 2 jaar contract. En ja, PSV moet maar eens durven te investeren van al dat CL-geld, want met alleen maar VD Leegtes komen we er niet volgend seizoen. En El Ahmadi is absoluut (nog) geen waardige vervanger van Cocu. Heeft net een paar leuke wedstrijdjes gespeeld en zou nu al een sleutelpositie in ons team moeten vervullen? Absoluut niet. Leuke speler voor in de toekomst, áls hij zijn stijgende lijn door weet te trekken en constant weet te presteren.
Ik denk dat je me niet begrijpt. Ik zei dat Cocu prima is te vervangen door een paar voetballers met veel voetbalslimheid. Toegegeven, El Ahmadi is nog jong, maar voor zijn leeftijd voetbalt hij al erg volwassen. In zijn eentje vervangt hij nooit de ervaring van Cocu, maar dat kan Schaars ook niet. Trap Méndez en Culina uit de basis en je komt al een heel eind met twee goede voetballers en El Ahmadi voor Cocu.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 9 mei 2007 @ 16:10:11 #141
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49189048
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:04 schreef cultheld het volgende:

[..]

Ik denk dat je me niet begrijpt. Ik zei dat Cocu prima is te vervangen door een paar voetballers met veel voetbalslimheid. Toegegeven, El Ahmadi is nog jong, maar voor zijn leeftijd voetbalt hij al erg volwassen. In zijn eentje vervangt hij nooit de ervaring van Cocu, maar dat kan Schaars ook niet. Trap Méndez en Culina uit de basis en je komt al een heel eind met twee goede voetballers en El Ahmadi voor Cocu.
Ik val in herhaling maar 3 marokkaantjes op het middenveld van PSV schiet gewoon niet op cult.
3 brekenbeentje en 1 beuker schiet niet op....

Ik acht Schaars eerder in staat om een "more or less" opvolger voor Cocu te zijn aan de zijde van Simons dan dat El Ahmadi dat kan en zal zijn.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_49189560
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:10 schreef PyTh het volgende:

[..]

Ik val in herhaling maar 3 marokkaantjes op het middenveld van PSV schiet gewoon niet op cult.
3 brekenbeentje en 1 beuker schiet niet op....

Ik acht Schaars eerder in staat om een "more or less" opvolger voor Cocu te zijn aan de zijde van Simons dan dat El Ahmadi dat kan en zal zijn.
Ik dacht aan een 3-5-2 eerlijk gezegd. Verder is El Ahmadi geen "brekenbeentje" en is Aissati sterker dan je denkt. Alleen Afellay is fysiek gezien een grap. Maar als El Ahmadi komt, dan zou ik helemaal niks tegen V/d Leegte hebben. Gewoon 3-5-2 controlerend spelen met een dubbele controle, zoals Argentinië dat ook deed op het WK.
Simons - VDL

Afellay - El Ahmadi

Aissati

aanvaller - aanvaller

Nog liever zou ik Afellay + wat geld ruilen met Schaars en El Ahmadi halen.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 9 mei 2007 @ 16:24:54 #143
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49189725
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:21 schreef cultheld het volgende:
Nog liever zou ik Afellay + wat geld ruilen met Schaars en El Ahmadi halen.
Du bist krank am kopf
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_49189804
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:24 schreef PyTh het volgende:

[..]

Du bist krank am kopf
Of ik besef dat Afellay nooit een Van Bommel zal worden omdat hij veel te blessuregevoelig is. Leuk voetballen doet ie wel, maar voor hem 10 beteren. Aissati als nummer 10 met Schaars en El Ahmadi er achter en daar 2 opruimers achter is een erg goede verdeling van een middenveld.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 9 mei 2007 @ 16:32:15 #145
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49190015
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:26 schreef cultheld het volgende:

[..]

Of ik besef dat Afellay nooit een Van Bommel zal worden omdat hij veel te blessuregevoelig is. Leuk voetballen doet ie wel, maar voor hem 10 beteren. Aissati als nummer 10 met Schaars en El Ahmadi er achter en daar 2 opruimers achter is een erg goede verdeling van een middenveld.
Ibrahim moet gewoon zorgen dat hij deze zomer goed z'n rust pakt en flink in het krachthonk aan de slag gaat zodat hij lichamelijker wat sterker wordt.

Het is natuurlijk kolder van de bovenste plank door te stellen dat je hem + geld moet ruilen voor Schaars.
Er moet godverdomme maar eens gewoon geld vrijgemaakt worden voor een aankoop zoals Schaars en een topverdediger zodat we ook voor het 4 jaar op rij de 2e ronde CL halen en kampioen worden.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  woensdag 9 mei 2007 @ 16:34:38 #146
152878 andre347
3, 4 en 7
pi_49190133
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:26 schreef cultheld het volgende:

[..]

Of ik besef dat Afellay nooit een Van Bommel zal worden omdat hij veel te blessuregevoelig is. Leuk voetballen doet ie wel, maar voor hem 10 beteren. Aissati als nummer 10 met Schaars en El Ahmadi er achter en daar 2 opruimers achter is een erg goede verdeling van een middenveld.
Ben ik het mee eens, Affelay is een goeie voetballer maar mist fysiek toch echt wat, en is té vaak geblesseerd.
Ajax is er met Delorge van door, misschien was dat toch wat geweest voor PSV (ook voor in de breedte ipv VDL)... PSV is weer te laat wat betreft spelers halen voor de neus van een concurrent
pi_49190254
Met El Ahmadi en Aissati zouden we wel 2 spelers kwijt wezen bij een Afrika cup bedenk ik me net.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_49190276
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:32 schreef PyTh het volgende:

[..]

Ibrahim moet gewoon zorgen dat hij deze zomer goed z'n rust pakt en flink in het krachthonk aan de slag gaat zodat hij lichamelijker wat sterker wordt.

Het is natuurlijk kolder van de bovenste plank door te stellen dat je hem + geld moet ruilen voor Schaars.
Er moet godverdomme maar eens gewoon geld vrijgemaakt worden voor een aankoop zoals Schaars en een topverdediger zodat we ook voor het 4 jaar op rij de 2e ronde CL halen en kampioen worden.
Afellay + 3 miljoen euro zou een eerlijke ruil zijn voor Schaars hoor.

Het is vrij makkelijk om te zeggen dat er "gewoon geld vrijgemaakt moet worden" aangezien PSV nou eenmaal geen rijke suikeroom heeft.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 9 mei 2007 @ 16:39:01 #149
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49190297
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:37 schreef LudoSanders het volgende:
Met El Ahmadi en Aissati zouden we wel 2 spelers kwijt wezen bij een Afrika cup bedenk ik me net.
Aissati heeft toch nog helemaal geen definitieve keuze gemaakt wat betreft zijn interlandcarriere of wel?

Die speelt deze zomer fluitend het EK in eigen land met Nederland......dat snap ik dan eigenlijk ook niet om heel eerlijk te zijn.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  woensdag 9 mei 2007 @ 16:44:50 #150
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_49190503
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:38 schreef cultheld het volgende:

[..]

Afellay + 3 miljoen euro zou een eerlijke ruil zijn voor Schaars hoor.

Het is vrij makkelijk om te zeggen dat er "gewoon geld vrijgemaakt moet worden" aangezien PSV nou eenmaal geen rijke suikeroom heeft.
Dus jij vind een Afellay maar 7 miljoen euro waard?

Lijkt me niet dat PSV een Afellay die dit seizoen enorm gegroeit is zo van de hand doet.

Je kan me gewoon niet vertellen dat er met het bereiken van de kwartfinale CL en het volledig incasseren van de TV-gelden vanwege het ontbreken van een 2e Nederlandse deelnemer, geen geld is om te investeren.

Dan moet je godverdomme elk jaar de CL winnen wil je geld aan spelers uit kunnen geven zonder dat je daarvoor transferopbrengsten moet gebruiken......beetje krom toch?

Verder meen ik me te herinneren dat er sowieso 5 miljoen euro te besteden valt, tel daar de 4 a 5 miljoen euro die Robert heeft opgebracht met de verkoop aan Betis bij op en je zit al op 9.

Beasley zal nog wel verkocht worden voor om en nabij 1 miljoen, Vayrinen gaat ook vertrekken, 2-3 miljoen

Zonder dat je deze spelers gaat missen is er dus al 12-14 miljoen euro beschikbaar om te investeren.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')