Er alleen maar op zetten zul je geen kittens van krijgen hoorquote:Op donderdag 8 november 2007 18:05 schreef JamesBrownie het volgende:
Bij ons in de buurt woont een rodekater die geen staart heeft en onze katten steeds uit gaat zitten dagen.
De kat(van ons) die wel durft te vechten, pakt ie als ie kan(alleen zijn ze even sterk geloof ik) en onze dombo schijterd is ie bang voor, maar die is dan ook wel heel groot(kilo of 8 denk ik ongeveer)
Wij willen misschien een rode kater op onze poes zetten, dan krijgen ze ws ook wel rode kleintjes.
Ja, nogal(ik zet hier geen foto neer, want hij is niet rood)quote:Op donderdag 8 november 2007 18:12 schreef Juup© het volgende:
[..]
Er alleen maar op zetten zul je geen kittens van krijgen hoor
8kilo, dat zal een flinke jongen zijn dan
quote:Op maandag 12 november 2007 17:20 schreef Bengeltje het volgende:
Norbi wordt al een grote trotse kater. Hij is nu 6mnd.
[ afbeelding ]
Zooooooo, wat een theemuts....prachtig om te zien!quote:Op donderdag 8 november 2007 18:19 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Ja, nogal(ik zet hier geen foto neer, want hij is niet rood)
quote:Op zaterdag 15 december 2007 12:38 schreef Frutsel het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wil niet dat mijn baasje op Fok! zit! hij mag niet typen!!!!
[ afbeelding ]
Is dat een webcam?
quote:Op zaterdag 15 december 2007 14:35 schreef vronie het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wacht nog maar even met optuigen
Mooi beestje ook.quote:Op zaterdag 15 december 2007 11:50 schreef sinemet het volgende:
Gister werd er bij ons aan de deur gebeld door een buuf.
Hier een foto van t lieve beesie:
http://xs322.xs.to/xs322/07506/PICT0003.JPG
.
Willie.quote:Op zaterdag 15 december 2007 12:38 schreef Frutsel het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wil niet dat mijn baasje op Fok! zit! hij mag niet typen!!!!
[ afbeelding ]
Is dat een webcam?
Die beesten zijn echt raarquote:Op zaterdag 22 december 2007 17:53 schreef Brighteyes het volgende:
Hij zit er nog steeds, ongelogen!![]()
Hij zit nu reclame te kijken.
Sorry, even geen puf om de camera van boven te halen.
In de reclame ging hij nog even wat water drinken en liep zo weer terug naar de tv. Manlief heeft de camera even beneden gebracht:
(Sorry, niet helemaal scherp maar ik wilde niet flitsen.)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
@ Prupke, waar heb je die op de foto linkse kater (prupke) vandaan? Hij lijkt namelijk echt superveel op onze katerquote:
Ons nolleke komt van een boerderij af uit brabant (ik geloof bakel ) Mama is een heel mooie lapjeskat en pa is of een boskat of maincoon geweestquote:Op zondag 23 december 2007 20:00 schreef J-net het volgende:
[..]
@ Prupke, waar heb je die op de foto linkse kater (prupke) vandaan? Hij lijkt namelijk echt superveel op onze kater
ik heb even niet snel andere foto maar
[ afbeelding ]
maar zie je niet hele neus en ook niet haren op zijkant die erop lijken.
die van mij komt van een boerderij in Zuid-Holland (Negenhuizen oid) .... moeder wit met heel veel rode vlekken en ook zwarte vlekken en pa ???quote:Op zondag 23 december 2007 20:21 schreef prupke het volgende:
[..]
Ons nolleke komt van een boerderij af uit brabant (ik geloof bakel ) Mama is een heel mooie lapjeskat en pa is of een boskat of maincoon geweest
kan die van jou ook zo achterlijk kijken als ie slaapt?quote:Op maandag 24 december 2007 19:57 schreef J-net het volgende:
[..]
die van mij komt van een boerderij in Zuid-Holland (Negenhuizen oid) .... moeder wit met heel veel rode vlekken en ook zwarte vlekken en pa ???
Maar inderdaad er zit ook bij Sylvester Maine Coon of Boskat in, want hij heeft van die pluimpjes op zijn oren en hij is GROOT (hij is echt heel groot en daardoor ook zwaar 8.6 kilo, maar hij is niet te dik, heeft Dierenarts zelf gezegd, dierenarts is superfan van onze Sylvester)
Heerlijk, wat prachtig....hihi!quote:Op maandag 24 december 2007 21:39 schreef prupke het volgende:
[..]
kan die van jou ook zo achterlijk kijken als ie slaapt?
[ afbeelding ]
Waar en wanneer kan ik er eentje komen ophalen?quote:
Over 6 weken ben je welkom.quote:Op zondag 17 augustus 2008 00:45 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Waar en wanneer kan ik er eentje komen ophalen?
*verliefd is*
Hier nog wat plaatjes van onze Diddle/Didi:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |