Dat ja. Dat is ook belangrijk voor je verzekering trouwens.quote:Op zondag 6 mei 2007 22:36 schreef JF_ het volgende:
Aangifte doen bij politie, met zoveel getuigen zal 'ie een heel goed verhaal moeten hebben wil 'ie er mee wegkomen. Doorijden na aanrijding is behoorlijk strafbaar, volgens mij zelfs een misdrijf.
Dat lijkt mij ook. Daarnaast is doorrijden na een aanrijding nog strafbaar ookquote:Op zondag 6 mei 2007 22:37 schreef Cybje het volgende:
Ik zou aangifte gaan doen bij de politie, maar je moet altijd erg veel geluk hebben willen die er wat mee gaan doen. Mocht je een rechtsbijstandverzekering hebben, bel die dan ook even op. Als je genoeg getuigen hebt, moet er wat tegen te doen zijn lijkt mij.
Mensen die hun auto "als vervoersmiddel van A naar B" zienquote:Op zondag 6 mei 2007 22:44 schreef nsfw het volgende:
Mensen die hun auto "een gebruiksvoorwerp" vertroetelen
Mensen die wegrijden nadat ze schade hebben veroorzaakt.quote:Op zondag 6 mei 2007 22:44 schreef nsfw het volgende:
Mensen die hun auto "een gebruiksvoorwerp" vertroetelen
WTF????quote:Op zondag 6 mei 2007 22:47 schreef Ladidadida het volgende:
Bij 'vertroetelen' hield ik op met lezen![]()
Mensen die hun auto zo serieus nemen, echt.. zoek een leven
Ik snap die drukmakerij gewoon niet. Mijn zusje rijdt een enorme deuk in de auto van m'n pa en die hoor ik er ook niet over zeuren. Kom op zeg, wees blij dat ze jou niks hebben aangedaan en zorg dat de verzekering de kosten dekt.quote:Op zondag 6 mei 2007 22:54 schreef bluebit het volgende:
[..]
WTF????
ik heb 5 jaar geld opzij gezet om mijn droomauto te kunnen kopen, het is geen bijzondere auto, een volvo V40, maar smaken verschillen. En omdat ik mijn auto goed verzorg, was en onderhoud, heb ik geen leven?
ga eens wat minder in hokjes denken, en realiseer je eens dat voor andere mensen andere zaken belangrijk kunnen zijn. Zoek het leven eens op en misschien zie je dan dat alle mensen verschillend zijn en laat ze gewoon in hun waarde. Je hebt er toch geen last van dat ik mijn auto fatsoenlijk onderhoud, of wel?
Maar goed, misschien dacht dat joch ook wel zo : "ach, het is maar een vervoersmiddel en ik heb geen schade..."
heb er al aan gedacht om voorzichtig de bumper van mijn geliefde auto tegen zijn bumper aan te zetten en hem voorzichtig het kanaal in te duwen achter de parkeerplek...quote:Op zondag 6 mei 2007 22:50 schreef Willewa het volgende:
en lukt het niet... pak je die gozer terug.. als je zeker weet dat hij het is iig
Dat is bij doorrijden na een ongeval zo. Als je parkeerschade maakt kun je lastig uren, dagen, weken blijven wachten tot de eigenaar of de politie komen. Wel laat je natuurlijk je gegevens achter.quote:Op zondag 6 mei 2007 22:39 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook. Daarnaast is doorrijden na een aanrijding nog strafbaar ook
luister, mijn auto is goed verzekerd, ik krijg de schade sowieso vergoed. Dus daar draait het me niet om.quote:Op zondag 6 mei 2007 22:57 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Ik snap die drukmakerij gewoon niet. Mijn zusje rijdt een enorme deuk in de auto van m'n pa en die hoor ik er ook niet over zeuren. Kom op zeg, wees blij dat ze jou niks hebben aangedaan en zorg dat de verzekering de kosten dekt.
Misschien moet ik dan de volgende keer toch de hele OP even doorlezenquote:Op zondag 6 mei 2007 23:03 schreef bluebit het volgende:
[..]
luister, mijn auto is goed verzekerd, ik krijg de schade sowieso vergoed. Dus daar draait het me niet om.
Jouw zusje heeft toch wel verteld dat zij de deuk in de auto gereden heeft, of niet?
het gaat me erom dat zo'n huftertje niet het fatsoen heeft om zijn verantwoordelijkheid te nemen. Stel ik had een autootje gehad met een lagere dagwaarde en minder goed verzekerd...dan had dit kunnen leiden tot een economische total loss, en dan krijg je nog een beetje geld terug. maar dan mag je vervolgens zelf bij gaan leggen om weer een gelijkwaardige auto te kopen. Als dat joch er mee wegkomt, dan denkt ie volgende keer weer van "jah, vorige keer lukte het ook, ik ben weg hier" en dan zou het kunnen zijn dat iemand echt 1000 euro schade heeft...
Als je er geen verstand van hebt,quote:Op zondag 6 mei 2007 23:09 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Misschien moet ik dan de volgende keer toch de hele OP even doorlezen![]()
![]()
Dat snap ik op zich, maar goed, daar kun je wat aan doen door hem aan te geven. Daarnaast lijkt een economische total loss me een beetje overdreven door een klein deukje..
1 ding heb ik wel geleerd van mensen om me heen : bij schade aan de auto niet denken dat het wel mee zal vallen.quote:Op zondag 6 mei 2007 23:09 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Misschien moet ik dan de volgende keer toch de hele OP even doorlezen![]()
![]()
Dat snap ik op zich, maar goed, daar kun je wat aan doen door hem aan te geven. Daarnaast lijkt een economische total loss me een beetje overdreven door een klein deukje..
Hoe groot is die deuk dan wel niet?quote:Op zondag 6 mei 2007 23:17 schreef bluebit het volgende:
[..]
1 ding heb ik wel geleerd van mensen om me heen : bij schade aan de auto niet denken dat het wel mee zal vallen.
in mijn geval zou het meest positieve zijn :
uitdeuken, nieuwe sideskirts, nieuwe deurstrip, uitlijnen = 500 euro of zo?
meest negatieve geval :
nieuwe deur, zijkant helemaal spuiten, skirts, deurstrip, uitlijnen = 2000 euro of zo?
(en nu ga ik er stiekem wel al van uit dat de carroserie, onderstel of je het ook alweer noemt, wel allemaal nog in orde is)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |