Ik quote hem nog maar een keer.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 22:57 schreef Burdie het volgende:
Trouwens, vanmiddag heb ik mijn laatste sigaretje gerookt.
Goedzo womanquote:
Mwoah, het boegeroep van de mensheid weerhoudt veel verstokte rokers er niet van om gewoon door te gaan.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:03 schreef Burdie het volgende:
[..]
Goedzo woman. Ik heb bedacht om het tegen zo veel mogelijk mensen te vertellen; dan is de vernedering van als ik het tóch niet volhoud, des te groter.
Zeg, heb jij vanmiddag je laatste sigaretje gerookt?quote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:03 schreef Burdie het volgende:
[..]
Goedzo woman. Ik heb bedacht om het tegen zo veel mogelijk mensen te vertellen; dan is de vernedering van als ik het tóch niet volhoud, des te groter.
Dat weet ik en dat weet ikquote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:07 schreef Thisbe het volgende:
[..]
Mwoah, het boegeroep van de mensheid weerhoudt veel verstokte rokers er niet van om gewoon door te gaan.
Maar voor de zekerheid: roken is de meest waardeloze (niet strafbare) bezigheid die ik kan bedenken.![]()
Henk.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:07 schreef Frezer het volgende:
[..]
Zeg, heb jij vanmiddag je laatste sigaretje gerookt?
Niet Pieter.quote:
Awwquote:
* Frezer geeft trui, deken en wanten aan.quote:
hier op fok?quote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:15 schreef Litpho het volgende:
[..]
Aww. Regel iemand om je lekker warm in te stoppen?
.
[Pheno]quote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:34 schreef CherryLips het volgende:
ik ben gebroken. en levend verbrand. klotezon.
'even gezellig naar wageningen'. Heb drie uur in de zon staan bakken voor het defilé en 's avonds zat de stad vol met ladderzatte pubers en op de dijk met alle lichtjes stonden er overal wildplassers. Gezellig!quote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:39 schreef Frezer het volgende:
Zware dag gehad?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |