Ja, ik stopte met roken omdat..... ik een laag IQ heb.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 21:45 schreef tlepel het volgende:
Zo zie je maar dat ze eigenlijk een laag IQ hebben.
quote:Op vrijdag 11 mei 2007 21:35 schreef KD-fotografie het volgende:
Als je het topic goed had doorgelezen had je ook kunnen lezen dat wij dus NIET bij onze dochter roken, dus hou je vooroordelen aub bij je wil je?![]()
Tuurlijk zijn er mensen die niet roken in 't bijzijn van de kinderen. Ik zie er echter (te) veel die het wel doen.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 21:45 schreef tlepel het volgende:
[..]
die lui zitten zo vastgeroest in het feit dat andere roken dat ze niet eens goed de berichten van de rokers lezen.
Ze hebben maar 1 ding geleerd dat rokers schijt hebben aan andere en in staat zijn hun eigen kinderen schade aan te doen..
Zo zie je maar dat ze eigenlijk een laag IQ hebben.
Ach, als je het buiten doet, dan valt het allemaal nog mee..... helaas zijn de meeste rokende moeders niet zo goed als KD-fotografie, en roken ze ook gewoon thuis en in de auto.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 22:57 schreef BlackRhino het volgende:
Vandaag nog een rokende moeder achter een kinderwagen zien lopen
Nou, het is je vergeven dan.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 22:48 schreef maartena het volgende:
[..]
Dat is prima dan! Ik zag het laatst ook alweer.... een moeder met twee kleintjes in de auto, gewoon rokend terwijl ze aan het rondrijden waren.....Tja, dan vraag ik me toch af of je wel helemaal goed bij je hoofd bent.
Maar mijn excuses dan, mijn "vooroordeel" gaat dan ook alleen uit richting degenen die WEL zo dom zijn om in de buurt van hun eigen kinderen te roken. Met al de kennis die we in de 21e eeuw hebben lijkt me dat toch wel een van de domste dingen die je kunt doen, we leven niet meer in de jaren 70.
Verdoemdquote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:55 schreef SuperHarregarre het volgende:
Merk het nu ook duidelijk nu mijn oma hier een paar dagen logeert. Die rookt buiten maar je ruikt het alsnog in huis... Vind de sigaretten die zij rookt niet zo heel vies ruiken, of ik krijg er 'childhood' memories van ofzo, want ik vind de geur wel lekker eigenlijk.Doet me denken aan het oude huis waar ze woonden voor mijn opa kassiewijlen ging.
nee mijn telefoon deed het niet, dus moest rooksignalen makenquote:
Ugh, Dappere Bizon heeft boodschap ontvangen. Ughquote:Op zaterdag 12 mei 2007 19:20 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
nee mijn telefoon deed het niet, dus moest rooksignalen maken![]()
oke ,oordeel dan op de mensen die roken waar hun kinderen bij zijn en hun kinderen de dampen laten meeroken ,want ook onder de rokers zijn er mensen die op dat punt je mening delen.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 22:54 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Tuurlijk zijn er mensen die niet roken in 't bijzijn van de kinderen. Ik zie er echter (te) veel die het wel doen.
2 weken.....quote:
Nou wat is roken op straat schadelijk.quote:Op maandag 28 mei 2007 14:16 schreef DahaKa het volgende:
roken, verneuk je eigen gezondheid, oké maar aangeizen jullie gerook op straat of elders ook de mijne verpest vink roken nie so leuk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |