Dat is 100 % zeker. Alles voor de TV !quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:54 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat is duidelijk. De redactie heeft vast doorgegeven aan Brian dat Huub Jaap er in houdt. Dit hebben ze geflikt om leuke tv momenten te scoren.
Ik denk echt dat Huub en Eric elkaar er uit zullen stemmen, als het erop aankomt.quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:30 schreef Peter6000 het volgende:
Zou dit ECHT zijn, denken jullie??
Dat afstand nemen van Eric, door Huub.
Volgens mij alleen Eric...quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:55 schreef mrSPLIFFY het volgende:
iedereen PISSSED~!!!!!!!
precies. Ik hoor alleen maar eric die kwaad is op huub. toneelspel want eric wist het ook al.quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:55 schreef getl0st het volgende:
Gek genoeg is alleen Eric boos.....
Huub hoopt dat Jaap Brian laat vallen..maar daar geloof ik niks van..Brian gaat gewoon een beetje tegen Jaap lullen dat hij al wist dat Huub hem erin zou houden bla bla bladiebla..zucht..quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:54 schreef SmeerCaas het volgende:
Snapt iemand dat Huub die vorige week Jaap nog de hel in verwenste, nu Jaap wilt houden?
mmmmmmm was al aan het twijfelen over het betalen maar ben er nu toch wel redelijk klaar mee en eruit dat ik NIET ga betalenquote:Op donderdag 3 mei 2007 21:54 schreef KonnieKipke het volgende:
IK BEN BLIJ DAT HET VANAF MORGEN BETALEN IS. KUT PROGRAMMA
Eens, hier wil ik niet eens meer naar kijken. Belachelijk gemanipuleerd toneelstukquote:Op donderdag 3 mei 2007 21:54 schreef KonnieKipke het volgende:
IK BEN BLIJ DAT HET VANAF MORGEN BETALEN IS. KUT PROGRAMMA
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |