Uiteraard rekening houdend met een eventuele levertijdquote:Op maandag 7 mei 2007 12:08 schreef the_jestert het volgende:
wachten met een kinderwagen is volgens mij wel riskant, zit een levertijd op van enkele weken
Die hebben we dan ook gezienquote:Op maandag 7 mei 2007 11:53 schreef Puckzzz het volgende:
Mooie kamer!Heeft wel iets van onze Turijn
als je alles in 1 koop koopt zou ik zeker onderhandelen hoor!
Weet ik nog niet. De kans is wel zeer aanwezig zeg maarquote:Op maandag 7 mei 2007 12:19 schreef Puckzzz het volgende:
nu weet ik dat je erg handig bent, maar ga je 'm zelf monteren?
Dat is iets wat ik iedereen afraad sinds wij dat wel zelf hebben gedaanquote:Op maandag 7 mei 2007 12:19 schreef Puckzzz het volgende:
nu weet ik dat je erg handig bent, maar ga je 'm zelf monteren?
volgens mij hebben ze die wel..ik zou het iig aanraden. als er iets aan de kamer is kan je altijd verhalen op service. nu is die van BD wel goed volgens mij. ze zijn met hun service aanvragen naar mij toe iig erg precies.quote:Op maandag 7 mei 2007 12:28 schreef sanger het volgende:
[..]
Weet ik nog niet. De kans is wel zeer aanwezig zeg maar
Ik weet niet of ze een montageservice hebben eigenlijk, daar hebben we nog niet naar gekeken.
Hoezo? Tips, tricks of ???
Wij donderdagquote:Op dinsdag 8 mei 2007 07:35 schreef the_jestert het volgende:
wij gaan vanavond onze kinderkamer definitief bestellen![]()
![]()
![]()
[afbeelding]
Is dat een schommelwiegje ???quote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:20 schreef Brighteyes het volgende:
Wij gaan voor een samenraapseltje.
Iig komt deze er voor de eerste periode:
[afbeelding]
En dan voor daarna het supersimpele, maar gewoon mooie en afdoende witte babybedje van Ikea (á 69 Euro)
En nu nog even op zoek naar een commode en een kast.
Ah ok. Bedankt voor de tip, maar ik ben meer van het hebbuh...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:23 schreef snoopy het volgende:
BE, die wiegjes zijn ook eventueel te huur bij babyrent.nl zag ik.
Ja, het wiegje hangt aan het plafond (of aan een speciale driepoot).quote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:24 schreef sanger het volgende:
[..]
Is dat een schommelwiegje ???
Commode en kastje moet je ook bij Ikea wel kunnen vinden denk ik (bijpassend).
We hebben ze ook gezien indd, alleen wilt Hellen per se geen wieg.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:26 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, het wiegje hangt aan het plafond (of aan een speciale driepoot).
Zie oa. hier: http://www.babycare.nl/product_info.php?products_id=301
Idd hebben ze dat ook wel bij Ikea, maar die vinden we dan weer niet mooi.Dat past weer niet in het plaatje in mijn hoofd.
![]()
Ik ben helemaal geen zeurpiet hoor!
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:28 schreef sanger het volgende:
[..]
We hebben ze ook gezien indd, alleen wilt Hellen per se geen wieg.
En hoe zit het dan met je idee over donkerkleurige commode enzo? Ga je proberen daar een goede mix mee te maken?
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:28 schreef Brighteyes het volgende:
Goed idee, als tegenhanger van Foto's van de kinderkamer, deel 12 is dit het voorpret en ouwehoer topic.
Niet dat er in het andere topic alleen maar foto's mogen hoor, maar dat is toch meer voor de 'na' situatie.
Tuurlijk kan datquote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:33 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Kan toch?
In de woonkamer is ook niet alles van hetzelfde spul.
Ik vind juist zo'n mix wel aardig.
Mss dat ik zelfs nog wel een oude kast opduikel en die zelf ga verven of zo.
Mijn zusje heeft zich indertijd door een babyfoto van mijn vader laten inspireren. Met oude slaapkamermeubels van oma, de rieten wieg waarin mijn vader nog gelegen heeft, een schapevacht van de Ikea, een plafonniere en de juiste cremekleurtjes toverde ze een jaren dertig sfeer babykamer. De wieg had ze bekleed met beertjesstof, en boven de deur hing een pluche berenkop. Een heel bijzonder en persoonlijk kamertjequote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:33 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Kan toch?
In de woonkamer is ook niet alles van hetzelfde spul.
Ik vind juist zo'n mix wel aardig.
Mss dat ik zelfs nog wel een oude kast opduikel en die zelf ga verven of zo.
Ik zou willen dat mijn ouders/schoonouders dat soort dingen nog zouden hebbenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 13:00 schreef Stiemie het volgende:
Onze kinderkamer is ook een beetje van alles wat. De wieg is de wieg waarin ik zelf nog heb gelegen en de commode komt van Marktplaats. Daarna een likje verf gegeven en leuke knopjes opgezet. De kledingkast hadden we al (we hebben nu zelf een grotere genomen en de baby krijgt de 'oude') en verder staat er nog een boekenkastje dat we al hadden en een ander kastje. Moet zeggen dat het een heel gezellig kamertje aan het worden is.
Zelf hou ik er niet zo van om alles in 1 stijl/serie te hebben, dat komt een beetje over alsof je in een showroom/catalogus woont. Maar ja dat is mijn smaak en ieder denkt daar gelukkig weer anders over.
Dat zijn ook leuke ideeen inderdaadquote:Op dinsdag 8 mei 2007 13:03 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Mijn zusje heeft zich indertijd door een babyfoto van mijn vader laten inspireren. Met oude slaapkamermeubels van oma, de rieten wieg waarin mijn vader nog gelegen heeft, een schapevacht van de Ikea, een plafonniere en de juiste cremekleurtjes toverde ze een jaren dertig sfeer babykamer. De wieg had ze bekleed met beertjesstof, en boven de deur hing een pluche berenkop. Een heel bijzonder en persoonlijk kamertje![]()
Als je geen schommelwieg wilt kun je zoiets heel makkelijk maken met een oude boxquote:Op dinsdag 8 mei 2007 13:31 schreef piglet het volgende:
Wat een leuke plannen allemaal
Ik heb deze keer niet zo heel veel nodig natuurlijk, want de meubeltjes zijn er al (Hema bedje en commode, kunnen nog prima een ronde mee). Het enige dat ik nog wel graag wil is een wiegje. Die had ik de vorige keer niet, maar lijkt me nu toch wel heel praktisch. De baby kan dan bij ons op de slaapkamer en de kans dat Lucas ook steeds 's nachts wakker wordt, is kleiner.
Nu hoef ik er alleen nog maar 1 te vindenIk zoek een simpel wiegje. Geen roezeltjes en strikjes, maar een beetje strakke vormgeving. En ook weer niet te duur, want m'n man vindt het al een beetje onzin (want we hebben al een bedje) dus ik hoef niet met een wiegje van 200 euro aan te komen
Wat nog het meest lijkt op wat ik in gedachten heb is een wiegje van de Prenatal:
[afbeelding]
Alleen wil ik geen schommelwieg, weet iemand toevallig of je de schommelbalkjes weg kunt laten bij deze wieg?
Of heeft er iemand een tip waar je nog meer van dit soort wiegjes kunt vinden? Ik heb marktplaats al een beetje afgestuind, maar daar heb ik nog niks tussen zien staan...
hangt er een beetje van af hoe hij behandeld is om de whitewash te verkrijgen. Als het ingesmeerd is met was, zal overschilderen nog niet zo makkelijk gaan i.v.m. de vettigheid. Als het gewoon d.m.v. een lichte beits is gebeurd dan is het niet zo'n probleem. Wel even nagaan of de beits / lak op waterbasis is of nietquote:Op woensdag 9 mei 2007 22:33 schreef cloarie het volgende:
Kun je zo'n whitewash commode ook gewoon overschilderen?
Wij kregen gisteren die van Babypark binnen. Moet zeggen dat ik niet bepaald iets in onze smaak gezien heb trouwens.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 09:59 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb de gidsen binnen van Babypark en Babydump (de laatste met lieve kleine sokjes erbij). Eens even bladeren hoor.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik geen enkele site van babyartikelen erg praktisch vindquote:Op vrijdag 11 mei 2007 10:04 schreef Brighteyes het volgende:
Ik tot nu toe ook niet, maar ik vind hun site zo irritant, met dat online bladeren dus ik wilde gewoon even normaal kunnen kijken.
Het is wel prettig om de kinderwagens even te kunnen bekijken zo.
ik kijk ook liever live ipv onlinequote:Op vrijdag 11 mei 2007 12:58 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik geen enkele site van babyartikelen erg praktisch vind
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |