Kleine toelichting lijkt me wel op zijn plaats.quote:Op zondag 22 april 2007 22:40 schreef akveor het volgende:
Ik denk dat het iets met het veulentje te maken heeft..... daarvoor was alles nog normaal.
dat deed je held net zelf ookquote:Op zondag 22 april 2007 22:39 schreef Taurus het volgende:
Ik snap niet dat mensen Jaap met Huub vergelijken of uberhaupt fan van Jaap zijn. Ik snap tevens niet dat Jaap wel eens intelligent genoemd wordt. Die gozer is zó gestoord, Huub is echt sociaal wel in orde hoor, die is meer aan 't 'plagen' en aan 't rommelen, Jaap is gewoon 'n onwijze loser met 'n enorm complex, daar is níks grappigs aan. Het enige wat wel fijn van hem is is dat hij nog 'n beetje spanning in 't huis houdt nu, maar absoluut niet op de humoristische of draaglijke manier zoals Huub dat doet![]()
mwah ik acht de kans nog redelijk groot dat jaap toneel aan het spelen is!quote:Op zondag 22 april 2007 22:43 schreef CartWOman het volgende:
[..]
![]()
Maar men wil ons nu laten geloven dat alles gespeeld wordt door Jaap, en dát kan er bij mij niet in. Sterker nog: dan trapt de Febo er ook in.
Niet voor 100% overtuigd dus...quote:Op zondag 22 april 2007 22:45 schreef versabommie het volgende:
[..]
mwah ik acht de kans nog redelijk groot dat jaap toneel aan het spelen is!
Dat is negatieve fascinatiequote:Op zondag 22 april 2007 22:40 schreef Gert het volgende:
[..]
Brian fascinerend? Mocht-ie willen.
Ik vind het alleen maar een ranzige smeerlap, verder niets.
Valsheid moet nou eenmaal met valsheid bestreden worden. In dit geval dus een goeie tactiek van de redactie!quote:Op zondag 22 april 2007 22:43 schreef LoveProfusion het volgende:
Ondaks de druk van achteren en de valsheid van de redactie (info over Syl doorspelen). blijft ze gewoon kalm en rustig.
Dat zeiden ze op die eerste godfatheravond ook.quote:Op zondag 22 april 2007 22:45 schreef versabommie het volgende:
[..]
mwah ik acht de kans nog redelijk groot dat jaap toneel aan het spelen is!
Ik heb geen helden, althans, absoluut niet in de Gouden Kooi. Maar dan zit Huub daar ook gruwelijk naast, dat irriteert me trouwens ook mateloos, dat Huub soms heel vreemd Brian intelligent noemt, of Jaap inderdaad. Iedere debiel kan zien dat Brian alleen maar intelligent dóet, heeft niets met intelligentie van doen. En voor Jaap geldt 't zelfde, die is misschien wel intelligent maar dat valt totaal in het niet bij zijn gebrek aan sociale intelligentie.quote:
Ik woon gelukkig niet in de buurtquote:Op zondag 22 april 2007 22:45 schreef Disana het volgende:
Trouwens... in het echte leven kom ik nog eerder een Jaap tegen (koorballen) dan een Brian (schuim).
Geheel mee eens. Huub is origineel en heeft het hart op de tong. Joop is een hufterige na-aperquote:Op zondag 22 april 2007 22:35 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Vind de humor van Hupert toch een stuk origineler,op de puinhoop die hij maakte na dan
Hupert maakt grappen tussen neus en lippen door en Japio doet een hoedje op en houdt een soort luidruchtige onemanshow van een aantal dagen achtereen met een hoop gelach om zichzelf en voor hun met een hoop stank etc.
quote:
Ik heb hem in het begin van de avond toch wel degelijk een andere onderbroek aan zien doenquote:Op zondag 22 april 2007 22:48 schreef Lieve het volgende:
Nee, ik vind Jaap echt helemaal niks. Hij is vies, hij is vreselijk smerig. Van binnen en van buiten. Zijn uiterlijk en vooral zijn innerlijk.
De wijze waarop hij denkt en zijn doorgeslagen sexuele fantasieen waarin hij geen realiteitszin meer heeft vallen bij mij helemaal verkeerd.
Geen lach, niet een een glimlach. Er is geen moment waarop ik hem kan velen.
Geen hekel zoals aan Brian, maar hij is zo afzichtelijk smerig.
Het smeerveegvlekkeding van DGK. Dat is Jaap. ( het heeft iets van een doorgedraaide Nazie)
Sociale intelligentie kan je in een pestspel missen als kiespijnquote:Op zondag 22 april 2007 22:46 schreef Taurus het volgende:
[..]
Ik heb geen helden, althans, absoluut niet in de Gouden Kooi. Maar dan zit Huub daar ook gruwelijk naast, dat irriteert me trouwens ook mateloos, dat Huub soms heel vreemd Brian intelligent noemt, of Jaap inderdaad. Iedere debiel kan zien dat Brian alleen maar intelligent dóet, heeft niets met intelligentie van doen. En voor Jaap geldt 't zelfde, die is misschien wel intelligent maar dat valt totaal in het niet bij zijn gebrek aan sociale intelligentie.
Bij mij is het net andersom!quote:Op zondag 22 april 2007 22:48 schreef Gert het volgende:
[..]Hij gaat meteen naar een andere stream als hij op de praatstoel zit.
Kom kom... vanmiddag heb je wel twee keer opgemerkt hoe goor hij klonk terwijl hij tegen Amanda praattequote:Op zondag 22 april 2007 22:48 schreef Gert het volgende:
[..]Hij gaat meteen naar een andere stream als hij op de praatstoel zit.
Zelfs schone sokken, wat niet wegneemt dat ik blijf walgen van deze bewoner.quote:Op zondag 22 april 2007 22:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb hem in het begin van de avond toch wel degelijk een andere onderbroek aan zien doen![]()
Dan zet de redactie de andere bewoners onder druk om toe te stemmen, en die volgen netjes als makke lammetjes.quote:Op zondag 22 april 2007 22:51 schreef akveor het volgende:
Ik snap niet dat iedereen zich zo druk maakt het is toch allemaal vermakelijk? En als Jaap met Cora wil trouwen neemik aan dat hij toch een soort van unanieme stemming te wachten staat. Benieuwd wat er dan gaat gebeuren.
We zullen zien....quote:Op zondag 22 april 2007 22:52 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dan zet de redactie de andere bewoners onder druk om toe te stemmen, en die volgen netjes als makke lammetjes.
Daar heb je natuurlijk wel een punt.quote:Op zondag 22 april 2007 22:51 schreef PC eend het volgende:
[..]
Sociale intelligentie kan je in een pestspel missen als kiespijn
Altijd al gedacht dat jij geen hekel zou hebben aan doorgedraaide nazi'squote:Op zondag 22 april 2007 22:48 schreef Lieve het volgende:
Nee, ik vind Jaap echt helemaal niks. Hij is vies, hij is vreselijk smerig. Van binnen en van buiten. Zijn uiterlijk en vooral zijn innerlijk.
De wijze waarop hij denkt en zijn doorgeslagen sexuele fantasieen waarin hij geen realiteitszin meer heeft vallen bij mij helemaal verkeerd.
Geen lach, niet een een glimlach. Er is geen moment waarop ik hem kan velen.
Geen hekel zoals aan Brian, maar hij is zo afzichtelijk smerig.
Het smeerveegvlekkeding van DGK. Dat is Jaap. ( het heeft iets van een doorgedraaide Nazie)
Een schone onderbroek om zijn onafgeveegde billen te verbergen. Hij KAN zijn enorme bilpartij niet eens afvegen, zijn armpjes schieten tekort.quote:Op zondag 22 april 2007 22:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb hem in het begin van de avond toch wel degelijk een andere onderbroek aan zien doen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |