nee, nu denkt iedereen weer dat het aanstellerij is van Huub. Nou als ik zo naar Brian kijk is het echt niet verkeerd om op je hoede te zijn voor hem, hij is gewoon creepy.quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:31 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Misschien vertrouwt hij zichzelf niet meer en wil daarom even niet bij Brian in de buurt. En misschien heeft de redactie dat wel tegen hem gezegd, want hij is vrij lang 'achter' geweest.
Ik wil niet heel vervelend zijn.. maar dat is mijn OPquote:Op vrijdag 20 april 2007 14:26 schreef petraa het volgende:
met dank aan Loveprofusion
Ik vind het gewoon een leuke smoesquote:Op vrijdag 20 april 2007 14:32 schreef Meganog het volgende:
[..]
Haha dat er nog mensen zijn die dat serieus nemen ook.
die jongen spoort echt nietquote:Op vrijdag 20 april 2007 14:31 schreef petraa het volgende:
Jaap gaat nooit meer douche, heeft hij gezegd tegen Natas.
Ja, die was wel grappig. Alleen de langdurige uitwerking was weer zo negatief. geintje is een geintje en het moet wel leuk blijven. Bij RatB is het lachen al snel psychotisch.quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:32 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nou, voor mij is Brian zelfs met de aanwezigheid van Huub supersaai. Tot nu toe heb ik maar een keer een leuke actie van hem gezien, de afstandsbediening van de airco meenemen.
veranderdquote:Op vrijdag 20 april 2007 14:34 schreef getl0st het volgende:
[..]
Ik wil niet heel vervelend zijn.. maar dat is mijn OP
Die nu al 3 COS'n wordt gebruikt![]()
![]()
brian stelt niets voor en leeft in zijn eigen wereldje... nog meer dan jaap en jaap is al erg.... jaap brengt, ondanks zijn ' teruggetrokken verschijning', meer leven in de brouwerij dan brian...quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:29 schreef scanman01 het volgende:
Ik bedenk me net trouwens dat Brian hoogstwaarschijnlijk supersaai zal zijn zonder Huub. Dan is er echt van die jongen niets meer over. Hij heeft nu nog een redelijke rol door de aanwezigheid van Huub.
sommige mensen noemen dat een massage door een masseur.quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:35 schreef Meganog het volgende:
Huub gaat zich weer eens lekker door een vent laten betasten.
quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:37 schreef carpediem23 het volgende:
Is Carlos nog niet boos geworden op Sjaap?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |