abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49515541
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 13:12 schreef Pupil het volgende:
Ook maar weer eens een update van mijn kant..

Ik ben nu ongeveer 5 weken gestopt met de ROA, en mijn huid ziet er super uit. Mijn huid is helemaal clean dus dat is wel fijn. MAAR.. nu begint mijn huid weer vettig te worden, niet zo erg als eerst, maar het glimt wel weer.

Nu heb ik van mijn derma een recept meegekregen van Differin Gel, maar ik lees op het internet vooral dat het helpt tegen (milde) acne. Nu ben ik bang dat wanneer ik dit medicijn ga gebruiken ik juist weer last zal gaan krijgen van pukkels doordat het medicijn dit misschien opwekt.

Wat moet ik nu doen? Sta een beetje in dubio.
ik heb ook differin gel gekregen, vóór de Roa kuur, wat een troep is dat zeg daar word je echt niet vrolijk van. Na een paar dagen al heb je meer schilfers dan huid op je gezicht... ik werd er in ieder geval niet vrolijk van. Als het niet mooi wordt, zou ik gewoon een dagje stoppen zodat je huid ook weer 'heel' kan worden. Ik heb in een maand tijd denk ik 4-5 avonden niéts op gedaan...
  vrijdag 18 mei 2007 @ 19:08:54 #262
128350 GlamourGirl
Future Celebrity
pi_49518833
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 12:38 schreef Gelderland het volgende:

[..]



dat zit gewoon tussen je oren! Denk maar niet dat dat allemaal kan na 1 uurtje.... Gewoon mentale kwestie, jij hebt die bijwerkingen gezien, denkt daaraan als je die pil neemt, en ziet (lees: voelt) ineens spoken!

@mezelf: gister íets te scheutig geweest met alchol. Bleef maar bier krijgen van mijn (studenten)vrienden, en kon het ook niet allemaal weigeren/wegpleuren, pffff vandaar maar flink wat water ertegenaan gooien
Ja, dat kan wel kloppen dat het tussen mijn oren zit. Maar hoelang duurt het voordat de eerste bijwerkingen zichtbaar zijn? Ben trouwens 26 en de acne bevindt zich rond mijn kaaklijn en nek, op mijn rug en boven mijn borstkas.
pi_49519480
Bij mij werden men lippen na 2-3 dagen droger... En daarna ging het snel met de bijwerkingen bij mij
  vrijdag 18 mei 2007 @ 20:09:27 #264
168006 Ladysusy
2B continued...
pi_49521066
Bij mij bevond de acne zich ook voornamelijk rond de kaaklijn, hetzelfde als bij jou dus Glamourgirl. Ook ik kreeg na een dag of 2 droge lippen. De weken daarna een zeer droge en branderige huid, maar na een week of 2 werd dat weer minder erg. Bijwerkingen zoals rugpijn etc. ook alleen maar in het begin gehad, alsof je lichaam eraan moet wennen en vanaf dat het gewend is, heb je sommige bijwerkingen minder. Maar andere bijwerkingen lijken bij mij zo tegen het einde van zo'n kuur juist erger te worden, zoals vermoeidheid, droge ogen (die randjes van mijn onderste ooglid zijn gewoon een beetje ontstoken, felrood maar dat schijnt ook vaak voor te komen). Verder last van prikkelbaarheid en met name in het begin zat ik er slecht in mijn vel (maar ook doordat mijn acne de eerste tijd ontzettend verergerde en ik dat verschrikkelijk vond want ik zag er al niet uit en het werd alleen maar erger de eerste twee maanden......). Kort gezegd, sommige bijwerkingen had ik dus alleen in het begin, sommige de hele kuur door en andere weer alleen de laatste twee maanden Ik weet ook niet precies hoe het werkt en bovendien krijgt iedereen weer andere bijwerkingen lijkt het wel! Dus je kunt het toch niet voorspellen. Veel succes iig Dit forum helpt wel om ff lekker te kunnen klagen zo nu en dan

[ Bericht 4% gewijzigd door Ladysusy op 18-05-2007 21:00:03 ]
pi_49523412
lange tijd niet meer hier geweest.. even een update haha.. ben afgelopen week naar de specialist geweest.. en kreeg een andere vrouw .. deze was zeeeeer goed !!
ze nam de moeite om te zeggen waardoor acne ontstond.. wat ik niet hoefde te weten maarja.. dat bewijst dat ze goeie indruk wil geven op bezoekers.. wat wel mooi was is dat ze me de originele ROA aanwees.. in de witte doosjes.. ik had het 'merkloze' variant isotretionie ofso iets.. maar ze zei dat huidartsen in NL zeggen dat de 'originele' roa beter werkt dan de merkloze.. ze wees me er streng op aan en gaf me een nieuwe recept mee.. want de apotheek kon wel is moeilijk doen om het medicijn te geven... is die ROA zo erg dan dat ze het niet makkelijk afgeven?... maarja.. ik heb dit keer wat mindere tijd.. heb afgelopen dagen paar mooie rode,witte pukkels rond mijn mond gekregen..heb wel een beetje lekker gesnoept ,denk dat het daardoor komt.. of is dat niet zo?.. de arts zei nog goed insmeren met je creme want anders kan je exceem krijgen..dit is niet het geval denk ik..maarja..wel lelijk..nog lelijker is dat ik er overheen gescheert heb.. haha.. dus het is nog erger nu.. maar de roa gaat opzich wel goed.. maar nog niet echt DE TOP resultaten.. maar ben nog maar net of nog niet eens een maand bezig.. dus dat is normaal toch?.. en ik vroeg aan de arts of ik misschien niet hoger kon met de dosering.. maar ze zei als je een hogere dosering wilt.. en je doet er 4 maanden over ..maar de kans is groot dat het terugkomt.. kan je beter een mindere dosering doen en langer..dan heb je meer kans dat die acne niet meer terugkomt.. ik liet het daarbij zitten.. volgende week komen er hopelijk mooie dagen aan.. hopen dat men gezicht dan beter is..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')