Nou ik weet het niet zo hoor was eerder gewoon pech voor mij omdat hij in de kamer aan het filmen was en ik kwam toevallig uit de douche en me handdoek vielquote:Op maandag 16 april 2007 04:47 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[..]
Anno 2007 zal die leraar nu achter slot en grendel hebben gezeten voor kinderporno.
quote:
je zal er maar last van hebbenquote:
zo iddquote:Op maandag 16 april 2007 13:01 schreef purplerose het volgende:
OMG dit topic
Rond me 11jaar op school een soort ouderavond hebben en dan je pa voorstellen aan je nieuwe juf zeggende: "Juf! Dit is me nieuwe papa!!ipv "Pappa, dit is me nieuwe juf"
hier hebbie 50 cent, ga ff een lollie kopen en laat je gezicht over 10 jaar nog eens in dit topic zienquote:
Wat lul je nou als je terug gaat zie je dat iemand anders het zei en ik reageerde eropquote:Op maandag 16 april 2007 18:44 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
hier hebbie 50 cent, ga ff een lollie kopen en laat je gezicht over 10 jaar nog eens in dit topic zien![]()
quote:Op maandag 16 april 2007 05:16 schreef SeLang het volgende:
S'avonds in het donker in het park liggen rollebollen met m'n vriendin, bracht ik haar thuis, loop samen de huiskamer binnen. "Hallo mam!" zegt ze. Sta je daar opeens in het volle licht. "Er zit iets op je broek" zegt haar moeder. Zit er dus een dikke klodder opgedroogd sperma op haar broek en heel dr haar vol met grassprietjes![]()
Waarom legde je het niet uit?quote:Op maandag 16 april 2007 12:00 schreef Gelderland het volgende:
Ik had een x een erotisch lingeriesetje (string/bh) voor een normale vriendin van me gekocht via internet…. Zij durfde dat toen niet en vroeg of ik dat dan via internet wilde doen voor haar… Ik zo stoer als ik was, zo'n setje voor haar gekocht, en naar mijn huisadres verzonden..
Kom ik dinsdagochtend beneden komt me moeder naar me toe: 'wat is dit voor gekkigheid' … Lag er een grote evenlop op tafel met daarin dat lingeriesetje… 'Hoop niet dat jij dit écht besteld hebt, dat zou ik wel erg vinden
' .... ik 'uuuhhhhhh, nee hoor, ik weet niet wat 't is
' Dus ik met rood hoofd ontkennen dat ik niet weet hoe dat nou bij mij/hier terechtkwam en dat ik er niets van wist…
![]()
Hoe het kwam: me vader had dat opengemaakt omdatie dacht dat er zijn naam opstond (zijn doopnaam is mijn voorletter, beetje onhandig). E Snelders, en mijn vader z'n doopnamen zijn EE.
Me pa kon er opzich wel om lachen en zei nog tegen me moeder 'hee, is dat niets voor jouw![]()
Ik had overigens zelf dat pakje al opgepakt in in de prullenbak geflikkerd en er niets meer over gezegd. Later toen ze wegwaren zo sneaky als ik was, dat pakketje eruit gevist en alsnog aan die vriendin overhandigd![]()
omdat mijn ouders háár + haar ouders ook super goed kent... dus was ook zo lullig héquote:
Ahaquote:Op maandag 16 april 2007 23:11 schreef Gelderland het volgende:
[..]
omdat mijn ouders háár + haar ouders ook super goed kent... dus was ook zo lullig héen ze wilde juist dat niemand (behalve ik dan) 't wist
quote:Op maandag 16 april 2007 19:00 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Wat lul je nou als je terug gaat zie je dat iemand anders het zei en ik reageerde erop
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |