quote:
Het was inderdaad nie kud, op naar het volgende evenement (NoordpoolFM).quote:Op zondag 15 april 2007 19:18 schreef -Hans- het volgende:
[..]
![]()
Wel lekker om weer niet Nederlandstalige muziek te horen, maar heb mij verder wel vermaakt met het weekend van de Nederlandse popmuziek. Vanavond even het gebeuren op tv zien.![]()
Blijf het trouwens zeggen dat het origineel van Supertramp - Breakfast in America beter vindt dan deze vage versie.
Ik heb de hele dag binnen gezeten, voorbereiden voor een tentamen dat ik morgenochtend heb.quote:Op zondag 15 april 2007 20:10 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
Ja voor mij te warm. Tussen de 22 en 24 in de zomer is perfect. Dit is gewoon té. Hoop dat het na dinsdag een paar maanden koud wordtben fucking helemaal verbrand, naja 6 uur in de hitte fietsen is ook niet aan te raden
maar moet een beetje trainen voor de elfstedentocht
.
Voorbereiding bestond uit het maken van één of andere JAVA-applicatie (dat krijg je met een studie Informaticaquote:Op zondag 15 april 2007 20:56 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
Shit lekker dan... kon je niet buiten leren? Succes alvastwaarover tentamen?
Ik verbrand sowieso niet snel.quote:Op zondag 15 april 2007 21:02 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
Je hebt een voordeel: je hebt niet die verdomd vervelend rode armen en benen
lucky youquote:
Bij mij 27.5quote:Op zondag 15 april 2007 21:15 schreef IedeK. het volgende:
Volgensmij is het op mijn (zolder)kamer nog zo'n 28 graden.![]()
En een ventilator die al een uur staat te draaien helpt ook niet echt.![]()
*herkent*quote:Op zondag 15 april 2007 21:15 schreef IedeK. het volgende:
Volgensmij is het op mijn (zolder)kamer nog zo'n 28 graden.![]()
En een ventilator die al een uur staat te draaien helpt ook niet echt.![]()
durf ik te klikken?quote:Op zondag 15 april 2007 21:17 schreef Toad het volgende:
Stond dit nummer trouwens in de lijst van de 100 beste nummers uit Nederland?
http://www.youtube.com/watch?v=F49S7gDuzVU
Klassieker.
quote:Op zondag 15 april 2007 21:26 schreef DaMook het volgende:
Op mijn zolderkamertje is de airco nu een aangenaam temperatuurtje van 18 graden te maken.
Een klein beetje.quote:Op zondag 15 april 2007 21:27 schreef Toad het volgende:
Nou nou, het wordt een beetje warmer en iedereen is van slag.
op mijn kamer is het echt niet te doen... 's zomers slaap ik ook wel eens bij m'n zusje omdat het soms met gemak 40+ wordt...quote:Op zondag 15 april 2007 21:27 schreef Toad het volgende:
Nou nou, het wordt een beetje warmer en iedereen is van slag.
Lekkere plaat! was nog veel te horen tijdens de Classic Request week een paar maanden terug. Over 40 minuten even de 3FM Awards checken op Nederland 3.quote:Op zondag 15 april 2007 21:17 schreef Toad het volgende:
Stond dit nummer trouwens in de lijst van de 100 beste nummers uit Nederland?
http://www.youtube.com/watch?v=F49S7gDuzVU
Klassieker.
quote:Op zondag 15 april 2007 21:32 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
Is Duran Duran Nederlands![]()
schiet me maar af, dat wist ik echt niet
!
Het weekend van de NL pop is afgesloten met de 3FM Awards, dus na 19 uur was er meteen veel buitenlands.quote:Op zondag 15 april 2007 21:56 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
en supergrass ook al nederlands....... of is het al afgelopen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |