quote:Op woensdag 11 april 2007 08:38 schreef Gert het volgende:
[..]
Het eerste gedeelte snap ik ook niet, maar gezien de TS zal het wel iets met sex-standjes te maken hebben.
Dat bruiloftenprogramma is echt vreselijk om naar te kijken, bovendien zijn het elke keer herhalingenquote:Op woensdag 11 april 2007 10:00 schreef marky het volgende:
Ach Talpa heeft natuurlijk ook nog dat programma de bruiloft en daar werden wij gisteren ook al door gebeld of wij mee wilde doen maar ze hadden de verkeerde datum dus. En we hadden er toch echt niet aan mee gedaan. Misschien scoort dat bruiloften gedoe wel op Talpa.
Leef nogquote:Op woensdag 11 april 2007 09:56 schreef demins het volgende:
Cora en Jaap.....
Ik zou er niet graag tussen komen...![]()
Goedemorgen!Kleinzusje is weguitgegleden?
Dan heb ik niets gezegd. Wat een passie! Wat een droompaar! Wat een sprookjeshuwelijk gaat dat worden!quote:Op woensdag 11 april 2007 09:58 schreef petraa het volgende:
6 kussen !!!! 3 bij binnenkomst en 3 bij afscheid.![]()
Ik begrijp niet wat Huub daarmee wil bereiken. Als hij het als grap bedoelt, is het deze keer wel een slechte.quote:Op woensdag 11 april 2007 10:04 schreef Clank het volgende:
Huub zegt tegen Lieke dat hij de rest heeft wijs gemaakt dat Gaby vrijdag komt.
Hij zegt ook dat ze er op kan rekenen dat de anderen Gaby vast een keer uit zullen nodigen, maar dat hij verder niets met haar zal doen behalve een gezellige avond.
Lieke: Je zoekt het maar uit.. (op zo'n toontje.. brrr)
Ja en hij zit er bij van "Kijk, dit is mijn wijf"quote:Op woensdag 11 april 2007 10:07 schreef Clank het volgende:
zo van kijk ik ben zijn vriendinnetje.
Ze stoortquote:Op woensdag 11 april 2007 10:09 schreef Clank het volgende:
Diane aan de telefoon.
I'll 2nd that!!!!!quote:Op woensdag 11 april 2007 09:54 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Vind ik een goed plan. 40k naar KiKa en niet naar Jaap & Cora!
Ik zeg maar zo, ik zeg maar niks....quote:Op woensdag 11 april 2007 10:11 schreef Liess het volgende:
Diane begint over de stemming??
quote:Op woensdag 11 april 2007 10:07 schreef demins het volgende:
Ik zou zeggen laat Lieke zich vrijwillig terugtrekken, voor ik mijn geduld verlies!![]()
met leonie die vorige week in DGK is geweestquote:Op woensdag 11 april 2007 10:19 schreef Clank het volgende:
Lieke gaat volgend weekend naar Oldenzaal om te stappen.
duuuuuuuuusquote:Op woensdag 11 april 2007 10:20 schreef Clank het volgende:
Lieke gaat stappen met die Leonie die Huub probeerde te versieren op la Fete Blanc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |