Ik denk niet dat dat zo is, gezien de weekbladen die ze soms toegeschoven krijgen.quote:Op maandag 9 april 2007 10:57 schreef Tha-CheF het volgende:
Zou dat kunnen een programma als DGK een jaar voor uitzending opnemen,
en alle belangrijke nieuwsfeiten negeren.
Zo niet al het nieuws negeren?
Volgens mij mogen ze daar niet over pratenquote:Op maandag 9 april 2007 11:07 schreef Charmian het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat zo is, gezien de weekbladen die ze soms toegeschoven krijgen.
Maar Ik moet zeggen dat ik me ook regelmatig afvraag waarom er nooit over de toestand in de wereld gesproken wordt. Ze hebben een krant dus ze weten het nodige. Maar nooit eens over de brandhaarden in de wereld of politiek, altijd alleen maar roddel en achterklap over het 'andere kamp', het spel of dingen die ze vóór de kooi hebben meegemaakt. Zal dat nu komen omdat ze bijna 24/7 opgesloten zitten?
ik denk dat je dat zelf het beste weetquote:
- het weerquote:Op maandag 9 april 2007 11:24 schreef Pritt het volgende:
Filemon zat met zijn gouden kliko ook in het complot.
wie zegt dat jij niet ook in het complot zitquote:Op maandag 9 april 2007 11:27 schreef E- het volgende:
Nee, want een kennis van mij had nog mee gedaan aan de screening, of hoe dat ook mag heten en dat was vlak voor et begon.
Of hij zit ook in het complot....
Behalve Tha CHecF....net als in The Truman Showquote:Op maandag 9 april 2007 11:28 schreef Danny het volgende:
[..]
- het weer
- de FOK! kaartenactie
- de nowlive ballonnenactie
- de vol bloemenactie
- likkende lassie
IEDEREEN zit in het complot
Dad, is that youquote:Op maandag 9 april 2007 12:19 schreef optifree het volgende:
[..]
Behalve Tha CHecF....net als in The Truman Show![]()
PFFFFFFFFFFF wordt jij ook al paraquote:Op maandag 9 april 2007 10:57 schreef Tha-CheF het volgende:
Zou dat kunnen een programma als DGK een jaar voor uitzending opnemen,
en alle belangrijke nieuwsfeiten negeren.
Zo niet al het nieuws negeren?
Absoluut.quote:Op maandag 9 april 2007 11:13 schreef freiss het volgende:
Likkende_Lassie zit ook in het complot!!!
nee, dat nieuws is allemaal al een jaar oud, maar alle kranten en nieuwssites/zenders van over de hele wereld zitten allemaal in het complotquote:Op maandag 9 april 2007 13:26 schreef Ole het volgende:
Ze zaten toch echt net de krant te lezen, met heel recent nieuws..
Ohw.. stom van mequote:Op maandag 9 april 2007 13:28 schreef Danny het volgende:
[..]
nee, dat nieuws is allemaal al een jaar oud, maar alle kranten en nieuwssites/zenders van over de hele wereld zitten allemaal in het complot
Kijk tenminste 1 iemand die het snaptquote:Op maandag 9 april 2007 13:28 schreef Danny het volgende:
[..]
nee, dat nieuws is allemaal al een jaar oud, maar alle kranten en nieuwssites/zenders van over de hele wereld zitten allemaal in het complot
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |