quote:Op vrijdag 5 december 2008 09:47 schreef Dylanesque het volgende:
Kan de TT aangepast worden naar '3 dagen in de HMH'
3/23 Stockholm, Sweden - Globen
3/25 Oslo, Norway - Spektrum
3/27 Jönköping, Sweden - Kinnarps Arena
3/28 Malmö, Sweden - Malmö Arena
3/29 Copenhagen, Denmark - Forum
3/31 Hannover, Germany - AWD Arena
4/1 Berlin, Germany - Max Schmeling Halle
4/2 Erfurt, Germany - Messehalle
4/4 München, Germany - Zenith
4/5 Saarbrücken, Germany - Saarlandhalle
4/10 Amsterdam, The Netherlands - Heineken Music Hall
4/11 Amsterdam, The Netherlands - Heineken Music Hall
4/12 Amsterdam, The Netherlands - Heineken Music Hall
4/14 Basel, Switzerland - St. Jakobshalle
4/15 Milano, Italy - Mediolanum Forum
4/17 Rome, Italy - PalaLottomatica
4/18 Florence, Italy - Mandela Forum
4/20 Geneva, Switzerland - Geneva Arena
4/21 Strasbourg, France - Zenith
4/22 Brussels, Belgium - Forest National
4/24 Sheffield, England (UK) - Sheffield Arena
4/25 London, England (UK) - O2 Arena
4/28 Cardiff, Wales (UK) - Cardiff International Arena
4/29 Birmingham, England (UK) - National Indoor Arena
5/1 Liverpool, England (UK) - Echo Arena
5/2 Glasgow, Scotland (UK) - SECC - Clyde Auditorium
5/3 Edinburgh, Scotland (UK) - Edinburgh Playhouse
5/5 Dublin, Ireland - O2
Voorverkoop is nog niet bekend, de data zijn gister bekend gemaakt op www.bobdylan.com / http://www.bobdylan.com/#/tourquote:Op vrijdag 5 december 2008 09:52 schreef TJLinden het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wanneer is dit bekend gemaakt? En wanneer begint de voorverkoop?
Als dit niet belachelijk duur wordt ga ik voor m'n tweede keer Bob Dylan!
Ik ben ook niet kapot van zijn laatste cd's en live vind ik hem ook niet goed meer. Ik kan er niks aan doen.quote:Op zondag 7 december 2008 22:20 schreef fretclick het volgende:
ben ik nou de enige die niet meer naar Dylan kan luisteren? en dan bedoel ik zijn nieuwe cd's en live optredens.
Bij het vorige concert begon hij geloof ik met het nummer waar jij je naar vernoemd hebt, Cats In The Wellquote:Op maandag 8 december 2008 23:04 schreef CatsInTheWell het volgende:
Ik wil op zich ook wel, wil 'm nog één keer meemaken voordat-ie sterft en ben op zich wel genoeg fanboy dat ik die stem trek.Hoe duur was een kaartje bij het vorige concert van His Bobness in Nederland?
Time Out Of Mind vind ik ook erg goed, maar die schaar ik niet onder zijn meest recente albums, dat album is al 11 jaar oud. Ik vind de nummers op zijn laatste twee albums te eentonig, maar dat heb ik altijd met blues, ik hou gewoon niet van 12-maten-schema's, daar had ik vroeger op gitaarles al een broertje dood aan.quote:Op zondag 7 december 2008 22:45 schreef n0r het volgende:
Overigens vind ik zijn laatste albums juist wel weer te pruimen (Time Out Of Mind, Love And Theft, Modern Times) terwijl ik de albums daarvoor wat minder sterk vind.
Is dat tegenwoordig nog steeds een flitsverkoop? Of kun je ook nog wat dagen wachten..?quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:13 schreef Yevgeni het volgende:
In het AD stond komende zaterdag in de verkoop, maar kan voorlopig nog niks erover vinden op internet...
Met 3 dagen kan je vast wel even wachten, maar ik zou er wel snel bijzijn. Beetje jammer dat ze al zo snel in de verkoop gaan, ff heel snel geld vinden nuquote:Op dinsdag 9 december 2008 13:30 schreef Breach het volgende:
[..]
Is dat tegenwoordig nog steeds een flitsverkoop? Of kun je ook nog wat dagen wachten..?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |