Ik ben namelijk niet wie je denkt dat ik ben.
Een chick van een jaar of 19? Welnee. Naaktfoto's van mij? Ha! Grapjas. Bij boebiedoe op school gezeten? Ik weet niet eens hoe die aap eruit ziet. Op FOK!radio geweest? Nee hoor, dat was mijn liefdevolle nichtje die ook wel in was voor een geintje. Die foto's die in mijn fotoboek staan? Gejat van een site, waarom denk je anders dat ik ze er zo vaak afhaal?
Wie ben ik dan wel?
![]()
Ik ben Matthijs van de Velde en ik ben geboren en getogen in Nijmegen, een plaats waar ik nog steeds woon omdat er te genieten valt. Ik heb F&F een tijd gemod, omdat ik van beesten houd. Soms ook wel een beetje teveel, als je begrijpt wat ik bedoel. Ook ben ik moderator geweest van PUB en SES. Dit komt doordat ik leraar ben op een niet nader te noemen school. Ik ben namelijk dol op kinderen en heb er zelf ook drie, Alex, Herman en Arno. En daar speel ik graag mee. Vandaar dat ik nu dan GAM moderator ben. Ja, je kunt wel zeggen dat ik veel interesses heb.
Waarom dan ijsmeis? Ik wilde eigenlijk één iemand in de maling nemen. En dit wilde ik op 1 april doen. En omdat ik eerst een profiel op moest bouwen heb ik me eerder geregistreerd. Om precies te zijn opdinsdag 18 maart 2003 @ 15:35. Alleen ging ik een stap verder. En verder. En verder.
Maar vandaag, een mooie dag, aangezien het zonnetje schijnt, de vogels fluiten en ik goeie zin heb, onthul ik het.
Ha. Heb ik jullie toch even mooi in de maling genomen.