Andere studie?quote:Op dinsdag 3 april 2007 11:16 schreef Anthraxx het volgende:
Ja, distributed systems. Niet echt mijn ding. Wazig gelul, veel theoretische protocollen, weinig praktijk voorbeelden. "Dit moet zo werken, maar in de praktijk bla bla bla". En daarbij nog wat Remote Procedure Call en Remote Object Invocation dingen.
Veel gelul, veel stof, waarschijnlijk een enorm wazig tentamen (geen open boek tentamen, wat op zich wel prettig had geweest) en weinig inhoud.
Gelukkigquote:Op dinsdag 3 april 2007 11:19 schreef Anthraxx het volgende:
Ik begin volgend jaar aan een studie Informatica (Master Software Technology) aan de Universiteit Utrecht. Er zitten wel leuke kanten aan deze studie hoor. Real-time operating systems bijvoorbeeld, maar daar hoort ook Distributed Systems bij. Qua programmeerkennis heb ik wel erg veel gehad aan 4 jaar Elektrotechniek. Het is niet dat ik maar 1 taal ken (Meestal Java bij Informatica), maar ik beheers nu Assembler code, C, C++, redelijk wat Java en daarbij ook een aantal algoritmes, datastructuren en design patterns. Het is gewoon erg breed. Wel leuk, maar niet zo leuk om er een Master in te doen (Elektrotechniek dan
). Software is gewoon mijn ding.
Suc6quote:Op dinsdag 3 april 2007 11:35 schreef Anthraxx het volgende:
Nou ja, ik ga naar mijn tentamen toe nu.
Even geen Gexqon irritaties meer.
quote:Op dinsdag 3 april 2007 13:24 schreef Aarti het volgende:
ik heb wel zin!
Tja...quote:
chocola, een leuke film, dekens en leuk gezelschapquote:
check, check, check, das werkenquote:Op dinsdag 3 april 2007 13:46 schreef Aarti het volgende:
[..]
chocola, een leuke film, dekens en leuk gezelschap![]()
ik hou niet van werkenquote:Op dinsdag 3 april 2007 14:09 schreef Ynske het volgende:
[..]
check, check, check, das werken
damn voel me
ben vanmorgen opgestaan met druk op linkeroog en last van nek
maar meteen richting tabletten gegaan maar t zet toch door
Het ligt echt aan de dagen, 't is i.i.g wat verminderd dan een tijd geleden, maar toch is af en toe nog de motivatie ver te zoeken...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |