De doos staat naast mijn bureaustoel. Ik zit toch best wel veel achter de comp en kijk er dus heel veel in.quote:Op dinsdag 10 april 2007 13:00 schreef senesta het volgende:
Och wat lief Nokwanda, hang je niet de hele dag boven die doos?
Volgens mij zou ik hele dagen kunnen kijken.
*Vampje krijgt medelijden met overijverige vriendinnetjes van EW...quote:Op dinsdag 10 april 2007 13:23 schreef nokwanda het volgende:
[..]
De doos staat naast mijn bureaustoel. Ik zit toch best wel veel achter de comp en kijk er dus heel veel in.
Heb er nu ook kussens naast liggen omdat iedereen die hier komt met de koffie of thee daar neerploft.
Alleen de afgelopen dagen wat minder omdat ik veel in de achtertuin bezig ben geweest.
Katermans leit zicht trouwens niet tegenhouden door gaas en vond nog een plekje waar ik nog niet aantoe gekomen was.
Alleen kon ie er niet meer uit. Mijn poezen over de zeik. Hele nacht gemauw aan de deur.
Echt... tis een vriendelijk beest naar mensen maar de poezen hier worden heel onrustig en hij drijft Purrr steeds de hoek in. Vandaag heb ik dus maatregelen genomen omdat ik de eigenaar niet kan vinden.
Heb de dierenambulance gebeld en gevraagd of ze hem konden komen ophalen. Als ie gechipt is vinden zij de eigenaar wel. En anders wordt ie gecastreerd en wordt er een tehuis gezocht. Heb erbij gezegd dat hij hier mag komen als dat niet zou lukken, mits gecastreerd. Dit werd echt te gek. Ik kon niet meer buiten zitten. Mijn poezen konden niet naar buiten. De deur kon niet open.
Maar ik voelde me een vreselijk gemeen kutwijf![]()
Hmm of met EWquote:Op dinsdag 10 april 2007 13:25 schreef vamperotica het volgende:
[..]
*Vampje krijgt medelijden met overijverige vriendinnetjes van EW...
quote:Op dinsdag 10 april 2007 13:38 schreef nokwanda het volgende:
Oww, daar maak ik me geen zorgen over. Die zal niet snel met een heel dom wicht aankomen. Hij heeft goede smaak in mensen.
quote:Op dinsdag 10 april 2007 14:25 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
, zoals te zien is aan zijn avatar, die dame heeft duidelijk(e) talent(en). verkapte-wie-is-dat-eigenlijk?-post
![]()
Hij is gelijk opgehaald. Ging heel makkelijk.quote:Op dinsdag 10 april 2007 14:21 schreef kauwkikker het volgende:
Die kater was inderdaad echt een doorzetter zeg! Iis hij nu al opgehaald? En laat hij zich zomaar vangen dan?
De kittens zien er zo lief uit! word leuk als ze straks ook een beetje gaan spelen enzo![]()
Ik bedoel de dame op de avatar natuurlijk, dat EW je zoon is had ik wel doorquote:Op dinsdag 10 april 2007 14:28 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ach.... hij is zoveel tiet gewoon niet gewend te zien.
Da's mijn zoon. Ook kittenfanaat
Dat belooft wat voor het karakter van de kittensquote:Op dinsdag 10 april 2007 14:32 schreef nokwanda het volgende:
Katsbrutaal.
erg veel zinnigs heb ik niet te melden verder! gewoon lieffffquote:Op woensdag 11 april 2007 16:03 schreef kauwkikker het volgende:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah![]()
quote:Op woensdag 11 april 2007 13:58 schreef draculettetje het volgende:
ik zeg liehief!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |