Ik heb sinds deze week een nieuwe iPod Video 30GB en gebruikte hiervoor nog een iPod Mini 4GB.
Wat ik dus graag wil is de complete muziekcollectie aan playlists, die op de iPod Mini staan, overzetten naar de iPod Video.
Wat ik tot nu toe gedaan heb is de inhoud van de map genaamd 'iTunes' en 'Music' (beide ziiten ze in de map 'iPod_Control') van mijn iPod Mini opgeslagen op mijn hardeschijf en deze vervolgens op mijn iPod Video geplaatst.
Dit werkte gewoon helemaal goed, alle muziek met de bijbehorende playlists zijn overgenomen en benaderbaar op mijn iPod Video.
Maar...wat mij nu dus opvalt en irriteert is dat de iPod Video nu heel traag reageert op het scrollen door de menu's en ook de games lopen nu traag.
Ik vraag me nu dus af of dit het gevolg is van de manier waarop ik de inhoud over heb gezet, en of er dus een betere manier is waardoor de iPod niet traag wordt.
Er is nu nog maar een kleine 4 GB aan muziek op gezet en het lijkt me vreemd als hij daardoor al traag gaat lopen.
The truth is relative, pick one that works!