quote:Op donderdag 27 september 2007 14:45 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Amsterdam-Kuala lumpur, KL-sydney, sidney-Brisbane, Brisbane-whitsunday coast.
Nopequote:Op donderdag 4 oktober 2007 11:15 schreef Smeich het volgende:
Mag je bloembollen meenemen naar Australie?
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 02:00 schreef versteegrob het volgende:
Over 2 maanden ga ik ook naar dit mooie land! Echt te gaaf, ga oud en nieuw vieren in Sydney.
Nu ben ik opzoek naar een mooi restaurant dichtbij de Rock.
Iemand nog leuek ideeen??
Is wel te doen ja. Ga naar www.gumtree.com.au en zoek daar naar apartementjes. Jullie zullen waarschijnlijk wel met zn tweeen dan een kamer moeten delen in een flat met andere mensen erbij. Maar dit is juist leuk. Ook www.flatmates.com.au heeft aanbod voor kamers op de site.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 23:25 schreef ameliepoulain het volgende:
Hallo,
In maart 08 vertrek ik ook naar Australie. Ik kan nu al niet wachten.
In Sydney zal ik een goede vriend ontmoeten waarmee ik ongeveer twee maanden mee ga reizen. De eerste vier/vijf weken zullen helemaal in Sydney zijn. Dat komt omdat die vriend daar gaat werken. Dat lijkt mij best leuk om ook te doen, en zodoende voor langere tijd zo'n stad te leren kennen.
Omdat we er vijf weken zullen zijn, dachten we om ipv een hostel een kamer (of zelfs appartement) te huren. Maar dus voor 'maar' vijf weken. In de tig delen van dit topic heb ik snel zitten zoeken, maar kon zo gauw geen informatie hierover vinden.
Weet iemand of het te doen is om een huisje voor vijf weken te huren in Sydney? Alle tips en info zijn welkom. Het lijkt mij fantastische om een periode (slechts vijf weken) in Sydney te wonen!
alvast bedankt!
Dat leek me wel makkelijk eerlijk gezegd, jij beweert dat dit dus niet nodig is?quote:Op donderdag 25 oktober 2007 21:35 schreef Oksel het volgende:
Waarom zou je uberhaupt via een organisatie gaan? Dat is echt bullshit namelijk
Daar lopen de meningen over uit...quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 08:29 schreef lunko1979 het volgende:
[..]
Dat leek me wel makkelijk eerlijk gezegd, jij beweert dat dit dus niet nodig is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |