quote:Op woensdag 28 maart 2007 16:52 schreef mootie het volgende:
[..]
Het is echt een vreselijk ordinair kind als je dr zo ziet zitten.
Dat zeggen ze allemaal......quote:Op woensdag 28 maart 2007 16:57 schreef Leandra het volgende:
OP volgt...
Dit gaat om peanuts vergeleken met het kapitaal van Fentener van Vlissingen ( SHV ) die werd bedoeld.quote:Op woensdag 28 maart 2007 16:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Wie er ook wint, dat zie ik geen van deze mensen doen.
Nou... ik vind het wel getuigen van gevoel voor maatschappelijke verantwoordelijkheid dat hij dit groepje paupers aan de maatschappij onttrokken heeft...quote:Op woensdag 28 maart 2007 16:53 schreef Sporti het volgende:
[..]
Gelukkig geeft John de Mol zelf het goede voorbeeld![]()
Ja, aan hem dacht ik. Is toch veel mooier dan pallets champagne.quote:Op woensdag 28 maart 2007 16:57 schreef FdW het volgende:
[..]
Dit gaat om peanuts vergeleken met het kapitaal van Fentener van Vlissingen ( SHV ) die werd bedoeld.
Daar heb je wel een punt!quote:Op woensdag 28 maart 2007 16:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou... ik vind het wel getuigen van gevoel voor maatschappelijke verantwoordelijkheid dat hij dit groepje paupers aan de maatschappij onttrokken heeft...
een van de twee is toch overleden?quote:Op woensdag 28 maart 2007 16:57 schreef FdW het volgende:
[..]
Dit gaat om peanuts vergeleken met het kapitaal van Fentener van Vlissingen ( SHV ) die werd bedoeld.
Ja, heb ik ook. Ik had zelf het idee dat het is omdat er iets ge-edit wordt.quote:Op woensdag 28 maart 2007 17:02 schreef Copycat het volgende:
Heel raar, maar de laatste twee dagen verdwijnen de COSsen steeds van mijn scherm om pas na refreshen weer terug te komen.
Hier hetzelfde probleem.quote:Op woensdag 28 maart 2007 17:02 schreef Copycat het volgende:
Heel raar, maar de laatste twee dagen verdwijnen de COSsen steeds van mijn scherm om pas na refreshen weer terug te komen.
Fentener van Vlissingen is een paar maanden geleden overledenquote:Op woensdag 28 maart 2007 17:02 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
een van de twee is toch overleden?
Dat heeft volgens mij geen effect op het al dan niet zichtbaar zijn van het topic. Maar ik ben blij dat ik niet zachtjesaan gek word...quote:Op woensdag 28 maart 2007 17:02 schreef Disana het volgende:
Ja, heb ik ook. Ik had zelf het idee dat het is omdat er iets ge-edit wordt.
He, ik ben dus NIET gek! Ik heb dit ook aldoor. Geen idee waardoor het komt.quote:Op woensdag 28 maart 2007 17:02 schreef Copycat het volgende:
Heel raar, maar de laatste twee dagen verdwijnen de COSsen steeds van mijn scherm om pas na refreshen weer terug te komen.
Ja, die van het wildpark in Afrika. On-topic: dit is toch twee keer niks om naar te kijken. Bah, Brian die Amanda diep in haar achterste kijkt terwijl ze op de rand van de jacuzzi klimt... Natasia die dronken is...quote:Op woensdag 28 maart 2007 17:02 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
een van de twee is toch overleden?
Hein geloof ik, maar dat is niet de filantroop die in Afrika mooi werk doetquote:Op woensdag 28 maart 2007 17:02 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
een van de twee is toch overleden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |