Ik ben benieuwd hoelang het duurt voordat ebay.de 'ebay.eu' is geworden. Zeker als ebay een goed contract afsluit met lokale vervoerders, zoals ze dat in duitsland hebben gedaan met DHL en deutsche post.quote:Op maandag 23 april 2007 11:51 schreef Pietverdriet het volgende:
Daarom sukkelt Ebay.nl en Marktplaats ook maar een beetje, en is Ebay Duitsland een economische factor van belang geworden.
Volgens mij begrijp je Ebay niet helemaal, Ebay heeft niets met de vervoerders te maken, dat is zaak van de induividuele verkopers op ebay. Ebay zelf verkoopt helemaal niets, die brengen alleen koper en verkoper bij elkaar.quote:Op maandag 23 april 2007 14:36 schreef gronk het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoelang het duurt voordat ebay.de 'ebay.eu' is geworden. Zeker als ebay een goed contract afsluit met lokale vervoerders, zoals ze dat in duitsland hebben gedaan met DHL en deutsche post.
Denk je? Hoe ga jij klantaanvragen beantwoorden in het portugees of italiaans? Spreek jij al die talen goed genoeg om met italiaanse klanten te communiceren.quote:Zoiets zou de europese markt voor pakjestransport wel eens heel rap kunnen veranderen.
Volgens mij begrijp jij ebay niet helemaal. Het doel van fee-bay is geld verdienen. Als ze zien dat mensen van ebay.nl overstappen naar ebay.de om spullen te verkopen, dan kun je op je vingers natellen dat een site voor heel europa (met eventueel een land-specifiek interface) beter werkt (=meer verkooptransacties oplevert) dan een stuk of wat 'losse' sites voor europa.quote:Op maandag 23 april 2007 15:00 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Volgens mij begrijp je Ebay niet helemaal, Ebay heeft niets met de vervoerders te maken, dat is zaak van de induividuele verkopers op ebay. Ebay zelf verkoopt helemaal niets, die brengen alleen koper en verkoper bij elkaar.
Ah, je kunt duidelijk merken dat je nog niets verkocht hebt op ebay.de. Je kunt namelijk ook de hele verzending door dhl/hermes/deutsche post/ hoe het tegenwoordig ook mag heten laten regelen. Voor klein spul is dat best nog te doen, en het is goedkoper dan zelf dingen via de post te regelen. Ik heb al het nodige uit duitsland laten komen voor 3 of 8 euro. Probeer dat maar eens via TNTquote:Ebay Duitsland heeft geen "deal" met DHL en Deutsche post die voorgeschreven
Da's nu ook al zo. Ik kreeg vanmorgen een italiaan in de mail die wilde weten hoeveel het kostte om iets naar italie te versturen.quote:Denk je? Hoe ga jij klantaanvragen beantwoorden in het portugees of italiaans? Spreek jij al die talen goed genoeg om met italiaanse klanten te communiceren.
Oh, *graag*. Ik zoek nog zat oude buizenradio'squote:Verder zit je met garantieverlening, en met idioterieen als dat je electronica verkoopt aan Duitsers je een loket moet hebben waar de gebruikers hun oude electronica kunnen inleveren (LOKAAL)
Tja, je KAN natuurlijk paypal gebruiken, maar dat hoeft niet, als verkoper is paypal natuurlijk duur.quote:Op maandag 23 april 2007 16:08 schreef gronk het volgende:
[..]
Volgens mij begrijp jij ebay niet helemaal. Het doel van fee-bay is geld verdienen. Als ze zien dat mensen van ebay.nl overstappen naar ebay.de om spullen te verkopen, dan kun je op je vingers natellen dat een site voor heel europa (met eventueel een land-specifiek interface) beter werkt (=meer verkooptransacties oplevert) dan een stuk of wat 'losse' sites voor europa.
Soit, dit jaar een kleine 22.000 veilingen afgesloten a 100% klanttevredengheid, ik zei dat er geen opgelegde deal is, je kan zelf gewoon je pakketdienst uitzoeken, wat verstandiger is. (Wij hebben 98,2% Next day delivery, een lage kostprijs wat pakketdienst aangaat, en snelle service bij verlies of beschadiging, iets wat je bij deutsche Post niet hoeft te verwachten)quote:Ah, je kunt duidelijk merken dat je nog niets verkocht hebt op ebay.de. Je kunt namelijk ook de hele verzending door dhl/hermes/deutsche post/ hoe het tegenwoordig ook mag heten laten regelen. Voor klein spul is dat best nog te doen, en het is goedkoper dan zelf dingen via de post te regelen. Ik heb al het nodige uit duitsland laten komen voor 3 of 8 euro. Probeer dat maar eens via TNT
Heb spanjaarden, fransen en italianen gehad die of in hun moers taal begonnen (fransen zijn daar heel erg in) of in babelfish vertaalde boodschappen stuurden. De bewerktijd die je aan die mensen kwijt bent loont dan niet om ze wat te verkopen.quote:Da's nu ook al zo. Ik kreeg vanmorgen een italiaan in de mail die wilde weten hoeveel het kostte om iets naar italie te versturen.
Paypal?quote:Op maandag 23 april 2007 16:42 schreef Pietverdriet het volgende:
Tja, je KAN natuurlijk paypal gebruiken, maar dat hoeft niet, als verkoper is paypal natuurlijk duur.
Ah. Als ik dingen *naar* duitsland (of verder europa in) wil versturen, wat is dan de beste optie?quote:Soit, dit jaar een kleine 22.000 veilingen afgesloten a 100% klanttevredengheid, ik zei dat er geen opgelegde deal is, je kan zelf gewoon je pakketdienst uitzoeken, wat verstandiger is. (Wij hebben 98,2% Next day delivery, een lage kostprijs wat pakketdienst aangaat, en snelle service bij verlies of beschadiging, iets wat je bij deutsche Post niet hoeft te verwachten)
Zoals ik zei ik ben mede eigenaar van een verzendhandel (in Duitsland)
Ik ben daar wat botter in; engels is goed zat. Als ze een duits/engelse advertentie kunnen begrijpen...quote:Heb spanjaarden, fransen en italianen gehad die of in hun moers taal begonnen (fransen zijn daar heel erg in) of in babelfish vertaalde boodschappen stuurden. De bewerktijd die je aan die mensen kwijt bent loont dan niet om ze wat te verkopen.
Voorbeeld dat je niet alles wat ebay aanbied overgenomen moet wordenquote:
Als je een Euroebay gaat invoeren leid dat tot frustraties bij kopers die iets zoeken en dan een veiling vinden die niet in hun taal is, hou er rekening mee dat Duitsers, fransen en Italianen vooral hun eigen taal beheersen maar nauwelijks andere talen.quote:'t gaat erom dat jouw spullen een zo groot mogelijk publiek trekken. Voor de spullen die ik zoek (en kwijt wil) is de nederlandse markt te klein. Ebay.de is stukken beter. Als 'ebay.eu' zou worden opgezet, met alle kleine ebay'tjes onder een grote ebay-site, dan heb je in een klap een veel groter publiek.
Hummquote:En ja, je kunt nu ook al 'wereldwijd' zoeken, maar mijn ervaring is dat je niet niet vaak doet, of dat nogal wat items op de een of andere manier onvindbaar zijn op die manier.
Als je advies wilt, kost dat een 150 Euro per uur.quote:Ah. Als ik dingen *naar* duitsland (of verder europa in) wil versturen, wat is dan de beste optie?
Ligt er natuurlijk ook aan wat je doelgroep is.quote:Ik ben daar wat botter in; engels is goed zat. Als ze een duits/engelse advertentie kunnen begrijpen...
quote:Op maandag 23 april 2007 17:00 schreef Pietverdriet het volgende:
Als je advies wilt, kost dat een 150 Euro per uur.
Minimaal één dagdeel.
Koop hem dan ergens anders, PAUPERquote:Op maandag 23 april 2007 17:16 schreef heaven7 het volgende:
Jezus wat een geleuter! Het is niet via ebay en paypal maar gewoon particulier, als ik ervoor kies om mijn gekochte product onverzekerd te laten verzenden is het op mijn eigen risico. Ik weet van te voren waar ik aan begin. En deze kraal heeft de verkoper hooguit ¤17,- gekost en verkoopt em nu voor ¤29,-, dikke winst dus.
Omdat het je geen ene reet aan gaat hoe iemand het wil versturen. Als het fout gaat, sta je ook gewoon te janken. Iemand die zo'n kabaal maakt om een paar eurotjes te besparen zal zich natuurlijk koest houden als hij 29 EUR gedag kan zeggen.quote:Op maandag 23 april 2007 17:20 schreef heaven7 het volgende:
Rot toch op! Waarom ben je in godsnaam een pauper als je ervoor kiest de boel op eigen risico tegen lagere verzendkosten te laten versturen? Het is nog NOOIT fout gegaan.
Overigens is deze kraal nergens anders te koop.
Sorry?? Ik betaal verdomme dat geld dus ik heb er ALLES mee te maken hoe het verstuurd wordt! En wat snap je niet aan 'op mijn eigen risico'?quote:Op maandag 23 april 2007 18:06 schreef sampoo het volgende:
[..]
Omdat het je geen ene reet aan gaat hoe iemand het wil versturen. Als het fout gaat, sta je ook gewoon te janken. Iemand die zo'n kabaal maakt om een paar eurotjes te besparen zal zich natuurlijk koest houden als hij 29 EUR gedag kan zeggen.
Zei ik 't niet?quote:Op maandag 23 april 2007 17:16 schreef heaven7 het volgende:
Jezus wat een geleuter! Het is niet via ebay en paypal maar gewoon particulier, als ik ervoor kies om mijn gekochte product onverzekerd te laten verzenden is het op mijn eigen risico. Ik weet van te voren waar ik aan begin. En deze kraal heeft de verkoper hooguit ¤17,- gekost en verkoopt em nu voor ¤29,-, dikke winst dus.
Ja, maar je hebt niets te zeggen over *hoeveel* winst ze mag maken.quote:
quote:Op maandag 23 april 2007 22:10 schreef heaven7 het volgende:
Ik vind dat je wel erg doordraaft, waarom zou ik willen bepalen hoeveel winst ze mag makenWaar haal je het vandaan? Ik wil gewoon die kraal!
Blijbaar vind jij 12 euro winst genoeg.quote:En deze kraal heeft de verkoper hooguit ¤17,- gekost en verkoopt em nu voor ¤29,-, dikke winst dus.
Ah, een doosje eromheen kost niets? Inpakken kost geen tijd? De postbode komt het pakje ophalen?quote:Op maandag 23 april 2007 22:24 schreef heaven7 het volgende:
Aan de verzendkosten zou ze niets mogen verdienen imo.
Als de verkoper meer dan 12 euro wil verdienen aan die kraal kan hij/zij die kraal ook gewoon duurder maken natuurlijk. Daarnaast zal de verkoper waarschijnlijk niet delen in de winst die geboekt wordt over de verzendkosten die de verkoper betaalt aan de Duitse posterijen, dus ik snap dit argument sowieso niet.quote:Op maandag 23 april 2007 22:12 schreef gronk het volgende:
[..]
[..]
Blijbaar vind jij 12 euro winst genoeg.
Waarschijnlijk doet ze dat ook niet. Kijk eens naar de volgende situatie:quote:Op maandag 23 april 2007 22:33 schreef heaven7 het volgende:
En nee, ik vind absoluut niet dat een verkoper mag verdienen op verzendkosten!
Ach gossiequote:Op maandag 23 april 2007 22:59 schreef heaven7 het volgende:
Je hebt inhoudelijk vast een heleboel goeds te zeggen maar je toon deugt van geen kanten en daarmee strijk je tegen de haren in.
Nou, ik geloof dat ik en anderen een prima verklaring hebben gegeven. Maar als dat niet is wat je wilt horen (namelijk dat het schan-da-lig is dat iemand niet doet wat jij wilt), had je dan niet beter in KLB kunnen posten?quote:Ik wil van iemand in Duitsland 1 kraal kopen. Dit zijn hele kleine kralen, in NL kom je met kraal en bubbelenvelope niet boven de 20 gram uit dus 1 postzegel.
Nu vraagt deze mevrouw voor het versturen naar hier ¤7,-! Versturen naar Nederland is duur volgens haar.
Ik geloof er niks van, heb in het verleden vaker artikelen uit Duitsland ontvangen, wel zwaarder dan dit en dat was echt nooit ¤7,-.
Iemand enig idee?
Ik ben het niet met je eens... Als je die kraal wilt hebben, dan zul je je moeten conformeren aan de voorwaarden die de verkoper stelt. Anders is er geen koop, simpel...quote:Op maandag 23 april 2007 23:09 schreef heaven7 het volgende:
Klant is koning principe? Ik betaal verdomme en ik bepaal wat dat betreft (particuliere verkoop dus!) hoe ik het verzonden wil hebben.
Ben je nu klaar met je geraaskal?
Woh, namens Vara mag ik je boeken voor "Het Nieuwe Lagerhuis?"quote:Op maandag 23 april 2007 23:24 schreef heaven7 het volgende:
Oké, jullie hebben allemaal gelijk, ik ben een ontzettende papuertrut zonder levenSla me en mag ik dan weer verder met m'n leven en kraaltjes?
wat is het probleem dan? verkoper gaat niet akkoord = geen deal, lijkt me. ik zou ook geen 7 euro betalen als het eigenlijk 2 of 3 euro moet zijn. als zo'n kneus arrogant wil blijven doen moet ie dat zelf weten. blijkbaar heeft ie voor jou 10 andere kralenkopersquote:Op maandag 23 april 2007 23:36 schreef heaven7 het volgende:
Nou dat zeg ik dus.
He daar ben je weerquote:Op maandag 23 april 2007 23:41 schreef gronk het volgende:
Ik snap eigenlijk sowieso niet wat voor zin 't heeft om op een forum te gaan zitten miepen over een verkoper. Zeker in WGR. Was je van plan om voor 29 euro je rechtsbijstandaan te gaan spreken?
mooi zo.quote:Op maandag 23 april 2007 23:41 schreef heaven7 het volgende:
Psst, kraaltjes zijn allang in huis tegen gratis verzenden.
Maar ik ben niet degene die dit topic opblaast dacht ik zo. Ik reageer alleen overal op wat ik niet moet doen
Reageer dan gewoon niet meer...quote:Op maandag 23 april 2007 23:42 schreef heaven7 het volgende:
[..]
He daar ben je weerWe zijn nu echt wel klaar!
Ah, dwangmatig posten. Kun je pilletjes voor krijgen.quote:Op maandag 23 april 2007 23:41 schreef heaven7 het volgende:
Ik reageer alleen overal op wat ik niet moet doen
quote:
quote:Ik, 22 en over 2 maanden werkzoekend, en vriend, 28 en studerend willen gaan samenwonen in Helmond. Wij hebben ons ingeschreven en gereageerd op een woning die ¤437,- per maand kost. Zonder g/w/l incl servicekosten (volgens mij).
Wie zegt dat er aan verdient wordt,quote:Op maandag 23 april 2007 22:33 schreef heaven7 het volgende:
En nee, ik vind absoluut niet dat een verkoper mag verdienen op verzendkosten!
Je mag inhoudelijk misschien gelijk hebben, jouw toon deugt natuurlijk niet.quote:Op dinsdag 24 april 2007 09:06 schreef Pietverdriet het volgende:
Wie zegt dat er aan verdient wordt,
Doosjes en verpakkingsmateriaal en het fysieke verpakken kosten geen geld?
Dat zeiden ze me op school ook altijdquote:Op dinsdag 24 april 2007 09:28 schreef gronk het volgende:
[..]
Je mag inhoudelijk misschien gelijk hebben, jouw toon deugt natuurlijk niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |