Daarom zei mijn fietsenmaker ook dat ik even langs de schoenmaker moest gaan voor een extra sleutel ivm de verzekering jaquote:Op woensdag 28 maart 2007 12:26 schreef piepster het volgende:
[..]
Voor elke sleutel heb je een soort basissleutel nodig. Die zijn voor AXA sloten alleen te krijgen bij AXA zelf. Als een schoenmaker een AXA sleutel bijmaakt, moet hij dit registeren en doorgeven aan AXA.
Het wordt dus altijd geregistreerd.
Idd... Als je de sleutels uit je auto of huisdeur laat steken, maak je kans op een boete.quote:Op woensdag 28 maart 2007 17:01 schreef Slarioux het volgende:
Ja, en je weet dat je fiets niet op slot zetten ook strafbaar is?
Staat je postcode er in?quote:Op woensdag 28 maart 2007 12:19 schreef Originele_Naam het volgende:
Hij is niet verzekerd
En stel de fiets wordt gevonden, dan is het mijn woord tegen die van de dader. Ik heb geen bewijzen behalve het sleuteltje of zit het anders in elkaar?
Dat schijnt dus niet te kunnen. Als je een sleutel laat bijmaken, hoort de sleutelmaker daarvan Axa op de hoogte te stellen. Het is dan dus officieel bekend dat je een sleutel hebt laten bijmaken.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:09 schreef longinus het volgende:
Als de verzekering eist dat je twee originele sleutels inlevert kan je toch gewoon een reserve laten maken, ze eisen immers niet dat je alle sleutels inlevert.
En sleutels kunnen stukgaan, of je kan ze verliezen.
Als er in de verzekering staat dat je 2 originele moet inleveren voldoe je aan hun voorwaarden.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:13 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat schijnt dus niet te kunnen. Als je een sleutel laat bijmaken, hoort de sleutelmaker daarvan Axa op de hoogte te stellen. Het is dan dus officieel bekend dat je een sleutel hebt laten bijmaken.
Als het zo gemakkelijk was, hè.
Als een sleutel stuk gaat of je verliest er een, moet je daarvan de verzekering op de hoogte stellen.
De sleutels die je overlegt, onderwerpen ze nog wel aan een klein onderzoek. Als er niet op tenminste één voldoende gebruikssporen zitten, sta je zwak.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:16 schreef longinus het volgende:
[..]
Als er in de verzekering staat dat je 2 originele moet inleveren voldoe je aan hun voorwaarden.
Als je er een verliest zou je meteen je recht op de verzekering verliezen.
Voer voor een goede jurist zou ik zeggen.
Ho even, ik belazer niks.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:38 schreef Lienekien het volgende:
[..]
De sleutels die je overlegt, onderwerpen ze nog wel aan een klein onderzoek. Als er niet op tenminste één voldoende gebruikssporen zitten, sta je zwak.
Als je een verliest, moet je dat dus direct melden. Vervolgens laat je een officieel duplicaat maken en alles is weer in orde.
Maar goed, jij wilt de boel belazeren.
Dus jij belazert de boelquote:Op donderdag 29 maart 2007 14:15 schreef Lienekien het volgende:
Mijn ervaring is dat de verzekering nog best coulant kan zijn, zie eerder voor mijn eigen ervaring.
(Mijn verhaal was dan ook dat ik die avond waarschijnlijk mijn sleutel had verloren, terwijl ik ernstig vermoed dat ik 'm in de fiets had laten zitten.)
Ja, want dat is hezelfde als je de deur van je woning open laat staan en dan merkt dat alles alquote:Op woensdag 28 maart 2007 12:09 schreef Originele_Naam het volgende:
Heej jongens en meiden
Mijn fiets is gisteren gestolen voor mijn huis, maar ik heb de sleutel erin laten zitten
Nou is mijn vraag kan ik aangifte bij de politie doen van diefstal en hoe kan ik straks als de fiets gevonden wordt bewijzen dat de fiets van mij is. Heb namelijk alleen het reserve sleuteltje en niet de bonnen meer![]()
Is dit een hopeloze situatie?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |